به گزارش پایگاه خبری نشان :

روناک یونسی پنج سالی از همسر مدل خود بزرگ تر است اما زندگی آرام و خوبی دارند. روناک یونسی صاحب دو فرزند پسر به نام های مهرسام و مهراز نیز هستند. بازیگرانی خانم که در ایرام حضور دارند برای هالووین گریم هایی ترسناک کرده و تصاویرشان را منتشر کرده اند چه برسد به آن های که مهاجرت کرده اند از جمله روناک یونسی!

روناک یونسی هم استوری هایی از هالووین پارتی که رفته بود انتشار داد و در آخر هم تصویری از خود گذاشت. ظاهرا هنرمندانی که در ایران هستند بیشتر در هالووین فرو رفته اند تا خارج رفته ها! تصویری از روناک یونسی در کنار همسرش را می توانید در این سایت مشاهده فرمائید

هالووین پارتی روناک یونسی

روناک یونسی

روناک یونسی

روناک یونسی خرج و مخارج دلاری

روناک یونسی بازیگر کشف حجاب کرده ای است که حالا آزادانه میتواند با لباس های نامتعارف ظاهر شود، از خودش عکس و فیلم بگذراد، برقص و هر چیز دیگری که باعث جذب فالوور شود را انجام دهد.

همانطور که خود گفته بود زندگی در کانادا خرج دارد و باید درآمد دلاری داشته باشد، چه چیزی بهتر از اینستاگرام؟ در ادامه ویدیوی از رقص این بازیگر زن را مشاهده می کنید.

بیوگرافی روناک یونسی

روناک یونسی متولد شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در تهران اس که در سال 91 با محسن میری بازیگر و مدل ایرانی ازدواج کرد. این هنرپیشه کشورمان، دیپلم گرافیک از هنرستان، مدرک کاردانی عکاسی و کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد تهران را دارد.

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی می باشد که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده است.

منبع : مه شو