به گزارش پایگاه خبری نشان :

فرشته حسینی بعد دوماه به ایران بازگشت . مدتی پیش فرشته حسینی تحت تاثیر اتفاقات بد در افغانستان قرار گرفته بود فرشته حسینی با نوید محمدزاده سوپراستار ایرانی ازدواج کرده است.. فرشته حسینی اکنون با خانواده اش به ایران بازگشت.فرشته حسینی عکسی از خود و مادرش منتشر کرد گلایه های فرشته حسینی برای مشکل به وجود آمده مادر و خواهرش را می توانید در این سایت بخوانید

فرشته حسینی: امروز روز خوبی برای مادرم نبود

فرشته حسینی: من در این کشور ۲۳ سال پیش به دنیا آمدم و اینجا بزرگ شدم و احساس تعلق خاطر دارم به خیابان ها و آدم هایش. پس تکلیف ما را مشخص کنید!

فرشته حسینی بازیگر سینمای افغانستانی الاصل سینمای ایران از اتفاقاتی که برای مادر و خواهرش رخ داده است گلایه کرد

سلفی فرشته حسینی و مادر جوانش

فرشته حسینی

او در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«امروز صبح وقتی خواهر کوچکم نتوانست در مدرسه ی آنلاین شرکت کند، مادرم متوجه می شود که سیم کارتش مشکلی برایش پیش آمده، به مخابرات می رود و مشکل را می گوید و طبق معمول به مادرم می گویند « صاحاب سیم کارت باید بیاد!»

حالا این صاحابِ سیم کارت یک فردی بوده که قادر به خرید سیم کارت بوده و برای مادرم زمانی سیم کارت خریداری کرده، چون *مادر من خودش نمی تواند سیم کارت بخرد برای اینکه مدارک اقامتی اش «کارت آمایش» است*

حالا در دسترس نیست این صاحاب سیم کارت!

کارت آمایش کارتی ست که افغانستانی هایی که به صورت «قانونی» تاکید میکنم «قانونی» در ایران زندگی میکنند، دارند.

پس مشکل سیم کارت مادرم را حل نمیکنند و به او سیم کارت جدیدی هم نمی فروشند. مادرم با من تماس گرفت و گفت “امروز روز خیلی بدی داشتم، زهرا نتوانست درس یاد بگیرد و همه ی امروز را گریه کرد. گفت من هم امروز در مخابرات گریه کردم چون هیچ کار دیگری نتوانستم بکنم!

من اینجا می نویسم چون مسیٔولی را نمی شناسم که بروم پیشش وگلایه و شکایت کنم!

اما اینجا می نویسم بلکه مسیٔول یا مسیٔولینی دیدند!

آقا یا خانم مسیٔول! خانواده ی من، مادر من، به صورت کاملا «قانونی» و با مدارکی که خود شما هر سال برای تمدیدش مبالغ نه چندان کمی را دریافت میکنید در این کشور زندگی می کنند!

پس چرا حق خرید سیم کارت ندارند؟

چرا خواهر من در کشوری که در آن «به دنیا» آمده نباید بتواند با آرامش خاطر درس بخواند و هر روز نگران چیزی باشد؟

آقا یا خانم مسئول بهتر است بدانید که خواهر من حتی فرق نژاد را نمی داند و «فارسیِ ایرانی» صحبت میکند پس اگر گریه میکند فقط برای این است که میخواهد درس بخواند.

من در اینجا می نویسم و از شما و از هرکسی که کاری ازش ساخته است درخواست میکنم که به این مسیٔله رسیدگی کنید!

من در این کشور ۲۳ سال پیش به دنیا آمدم و اینجا بزرگ شدم و احساس تعلق خاطر دارم به خیابان ها و آدم هایش.

پس تکلیف ما را مشخص کنید!

بیوگرافی فرشته حسینی

 فرشته حسینی متولد 6 اردیبهشت 1376 در تهران ، بازیگر سینما و تئاتر است. وی از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌تبار در تهران زاده شد. او در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد و شش خواهر و یک برادر دارد.وی تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد و در زمان کودکی برای تامین هزینه های مدرسه خود مجبور بود تا دیر وقت در یک کارگاه خیاطی کار کند تا کمک خرج خانواده باشد .فرشته حسینی می گوید: روزهای سختی بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم ، روزهای که از خستگی زیادی روی چرخ خیاطی خواب می رفتم

فرشته حسینی

 فرشته حسینی اولین بار سال 1376 وقتی 9 ساله بود در دوره دو ساله آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی چون اصغر محبی ، محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور شرکت کرد با تئاتر مدرسه از همان دوره ابتدایی شروع کرد تا اینکه در مقطع چهارم ابتدایی در حین مخالفت خانواده با کارگردانی توانست مقام دوم استان تهران را بدست آورد.

از تئاتر موزیکال تا حرفه ای

فرشته حسینی

بخاطر حساسیت خانوادم بیشتر در تئاتر های موزیکال و فرم بازی می کردم سپس در تئاتر رسمی تر هم روی صحنه رفتم و در کنار تئاتر تصمیم گرفتم وارد سینما شوم.

او اولین بار با فیلم مستند «من یک دختر شادم» به کارگردانی سامره رضایی در سال 1394 جلوی دوربین رفت تا اینکه یکسال بعد در فیلم «رفتن» نوید محمدی بازی کرد.فیلم «رفتن» که نازنین بیاتی و بهرنگ علوی نیز حضور داشتند نماینده کشور افغانستان در جشنواره اسکار سال 2016 بود .

جایزه بهترین بازیگر زن

خانوم حسینی سال 1395 با فیلم «رفتن» که با حضور بازیگران ایرانی و افغانی ساخته شده است توانست از جشنواره بین المللی مراکش جایزه بهترین بازیگر زن را بگیرد.

ماجرای عاشقانه های فرشته حسینی و نوید محمد زاده

 نوید محمدزاده با انتشار ویدئویی عاشقانه از فرشته حسینی تولد وی را تبریک گفت و فرشته حسینی را جان خود خطاب کرد. با انتشار این ویدئو شایعاتی مبنی بر ازدواج این زوج قوت گرفت.

از سال ۱۳۹۹ شایعاتی مبنی بر رابطهٔ عاطفی نوید محمدزاده با فرشته حسینی، بازیگر افغانی‌ تبار سینمای ایران، به گوش می‌رسید تا اینکه در ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ نوید محمدزاده با انتشار پستی این شایعات را تأیید کرد و فرشته را «جان خود» نامید و به سه زبان فارسی، پشتو و کردی ضمن تبریک تولد وی عشق خود را ابراز کرد؛ حسینی نیز با بازنشر پست محمدزاده، پاسخ او را داد.

نوید محمد زاده از خود و فرشته حسینی چنین نوشته است:

«جانمی، جان، افغان بخوام بگم، جان، من، اَستی، کوردی بخوام بگم، گیانمی، گیان. تولدت مبارک. می‌دونم ۶ امی، از الان، مبارک. فرشته حسینی در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از خود نوید محمدزاده نوشت: «برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.ایستاده بر روی صخره‌ای با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان. تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل. همانی که هیچکس هنوز نمی‌داند​.

ماجرای ست کردن لباس‌های فرشته حسینی و نوید محمد زاده

قبل از اعلام خبر ازدواج فرشته حسینی و نوید محمد زاده کاربران شبکه های اجتماعی تصاویری را کنار هم قرار داده اند و به این نتیجه رسیده اند که نوید محمدزاده و فرشته حسینی بازیگران مشهور لباس های مشترکی دارند (یا با هم ست کرده اند و یا لباس ها یکی است).  که این اتفاق بیش از پیش حرف و حدیث‌ های پیرامون عاشقانه های بین آنها قوت بخشیده است

منبع : ساعد نیوز