به گزارش پایگاه خبری نشان :

فریبا نادری بازیگر توانای کشورمان است. بیشتر در نقش های منفی شاهد بازی فریبا نادری هستیم اما برعکس نقش های در دنیای حقیقی فریبا نادری قلبی مهربان دارد. فریبا نادری درباره حواشی که برایش درست می کنند هم صحبت کرد. فریبا نادری از طلاق پاکدل و بهنوش طباطبایی درس گرفته است

صحبت های فریبا نادری

توضیح فریبا نادری بازیگر زن صدا و سیما درباره مشکلاتی که با مسائل خصوصی زندگی اش دارد و درسی که از طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی بازیگران مشهور گرفته است را ببینید

فریبا نادری می گوید دوست ندارد مسائل خصوصی اش در شبکه ای اجتماعی توسط مردم دست به دست شود و سعی می کند تا حد ممکن مسائل زندگی اش را از این فضا دور نگهدارد. او می گوید هنرمندان هم مثل سایر مردم جامعه حق دارند زندگی شخصی داشته باشند و خب تا حدی دست خود افراد است که از انتشار این اخبار در فضای مجازی جلوگیری کنند ولی بعضی وقت ها هم بدون اینکه اختیاری داشته باشی به دلیل شهرت مسائل خصوصی زندگی ات دست به دست می شود.

سیاسی بازی فریبا نادری

فریبا نادری

با اینکه شاید به فریبا نادری نمی خورد فردی سیاسی باشد و فعالیت های سیاسی کند اما او در انتخابات اخیر سیاسی عمل کرد و حتی مدت ها بعد از آن بر موضع سیاسی خودش پافشاری کرد و حتی در اینباره با مردم بحث و کری خوانی می کرد. فریبا نادری از آن دسته بازیگرانی بود که اعلام کرد از حمایت حسن روحانی در انتخابات پشیمان نیست! در 4 سال دوم دولت حسن روحانی مردم انتقادات زیادی از بازیگران به دلیل دخالت در انتخابات گذشته و توصیه رای دادن به روحانی داشتند و در این میان هیچ بازیگری (تقریا) از مردم عذرخواهی نکرد. فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد

فریبا نادری

بیوگرافی فریبا نادری

 فریبا نادری بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون در سال ۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد او در سن ۱۹ سالگی با بازی در سریال مروارید سرخ برای اولین بار قدم به دنیای سینما گذاشت و با حضوری پر رنگ تر در سریال ستایش در سینما و تلویزیون مطرح گردید.

یکی از ماندگارترین نقش های فریبا نادری در تلویزیون بازی او در سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی است. فریبا نادری در فصل دوم و سوم این سریال به ایفای نقش پرداخت. نقش منفی خانم نادری در سریال ستایش باعث شد مردم او بدشان بیاید و حتی به گفته خودش وقتی او را در خیابان می دیدند فحش و ناسزا هم بارش می کردند!

فریبا نادری با کارگردان سینما و تلویزیون مسعود رسام ازدواج کرد که البته آنها دارای اختلاف سنی ۲۷ سال بودند و مسعود رسام در سال ۸۸ بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. هشت سال بعد از فوت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و در اسفند سال 96 با انتشار پستی خبر از مادر شدن و تولد دخترش یارا داد.

خانم بازیگر خرداد سال 96 رستورانی را با نام دلی جان تاسیس کرد. در مراسم افتتاحیه رستوران فریبا نادری بازیگرانی چون سمانه پاکدل، سام نوری، کمند امیر سلیمانی، مریم سلطانی، لاله اسکندری، گلاره عباسی، مژده لواسانی، مریم کاویانی و پژمان بازغی حضور داشتند.

فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری

فریبا نادری چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا داشت همسرش او را در خانه با نام کوچک صدا نمی کند و می گوید نادری جان!

ناگفته نماند فریبا نادری با همسرش مهرداد طباطبایی رابطه ای کاری دارند و به صورت شریکی دارنده یک رستوران نیز هستند. فریبا نادری مسئولیت برندینگ و تبلیغات و بازاریابی آن را بر عهده دارد که البته مدتی قبل نسبت به بد شدن وضع مالی مردم و نداشتن مشتری گله می کرد !

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر و هنرپیشه سینما و تلویزیون در سال ۶۳ در شهر تهران به دنیا آمد او در سن ۱۹ سالگی با بازی در سریال مروارید سرخ برای اولین بار قدم به دنیای سینما گذاشت و با حضوری پر رنگ تر در سریال ستایش معروف در سینما تلویزیون مطرح گردید.

فریبا نادری با کارگردان سینما و تلویزیون مسعود رسام ازدواج کرد که البته آنها دارای اختلاف سنی ۲۷ سال بودند و مسعود رسام در سال ۸۸ بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. وی پس از گذشت چند سال با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و در حال حاظر این زوج دختری به نام یارا نیز دارند.

فریبا نادری می گوید که صدف طاهریان را گنده نکنید

صحبت های فریبا نادری بر علیه صدف طاهریان او می گوید که صدف طاهریان وقتی که در ایران بود بازیگر خاصی نبود و اصلا مشهور نبود و با رفتن از ایران و کشف حجاب و انتشار تصاویر برهنه از خودش بر روی زبان ها افتاد پس لطفا اینقدر این بازیگر را گنده نکنید. صدف طاهریان یکی از بازیگران سینما و تلویزیون بود که پس از انتشار عکس های بی حجاب خود در فضای مجازی دست به  کارهای عجیبی زد

منبع : ساعد نیوز