به گزارش پایگاه خبری نشان :

بهاره رهنما همچنان با اعتماد به نفس زیاد در حال پخش فیلم هایی از زندگی شخصی اش است. هنوز مدت زیادی از جنجالی که بهاره رهنما با ادعایش درباره بی دست و پا بودن هرکس که بعد از 30 سال کار زندگی راحتی ندارد نگذشته است که بهاره رهنما باز هم به سوژه رسانه ها تبدیل شد. این بار بهاره رهنما گشت و گذار خود را در ترکیه در حالی که سوار بر خودرو است به رخ کشید. فیلم سلفی بهاره رهنما را در حال پخش آهنگ ترکی مشاهده کنید!

بهاره رهنما

بهاره رهنما در استانبول

جالب است که با تمام واکنش های منفی به صحبت ها و سبک زندگی بهاره رهنما در هفته گذشته او همچنان محکم و استوار مثل همیشه در حال نمایش های خود است

واکنش بهاره رهنما به حواشی اخیر

بهاره رهنما واقعا نشان داده که در مقابل حمله های رسانه ها و مردم قوی شده و دیگر به این راحتی ها از میدان خارج نمی شود. او سفر جنجالی به ترکیه داشته که با انتشار یک ویدیو درباره وضعیت مالی مردم و مقایسه زحمت کشیدن خودش با بقیه حاشیه های فراوانی را ایجاد کرده است.

تبلیغات عجیب به سبک بهاره رهنما

بدون شک بهاره رهنما سلطان تبلیغات اینستاگرامی در میان بازیگران مشهور است که همیشه و تقریبا هر روز کلی تبلیغ جدید انتشار می دهد  که انتظار می رود درآمد بالایی این تبلیغات برای او داشته باشند. همانطور که در تصویر بالا می بینید یکی از پرحاشیه ترین تبلیغات بهاره رهنما در اینستاگرام تبلیغ غذای حیوانات بود که برای یکی از کسب و کارهایی که به قول بهاره مال دوستش بود انجام داد و مردم او را با عنوان تبلیغ کننده غذای گربه صدا زدند و حاشیه های زیادی برای او در پی داشت.

وقتی بهاره رهنما پای مادر را هم به حاشیه باز می کند

حاشیه های مادر بهاره رهنما کمتر از خودش نیست. البته این را هم بگوییم اکثر اوقات بهاره خودش مادرش را وارد ویدیوها و برنامه هایش می کند و بنده خدا زیاد اهل حاشیه و دیده شدن نیست. او چند روز پیش یک جشن تولد لاکچری برای مادرش گرفت و همچنین مدتی پیش از رستوران گردی خود و مادرش رونمایی کرد. مادر بهاره رهنما به دلیل توصیف ها و تعریف هایی که از او در روز ازدواجش منتشر کرده است (در یک پیام صوتی) مشهور شده.

بهاره رهنما

البته برخی از مردم آنگونه که مادر بهاره او را ستایش می کنند را قبول ندارند که طبیعی است همه ی مادران ما  به دلیل علاقه زیادی که به ما دارند ما را بهترین فرزندان دنیا می دانند و از این لحاظ نمی توان خرده گرفت. نکته دیگر این است که مادر بهاره رهنما می گویید همیشه بهاره او را بیرون می برد و با او وقت می گذارند که واقعا اقدام بسیار خوبی از طرف خانم رهنماست که جای تقدیر دارد و ای کاش ما هم بتوانیم مثل او عمل کنیم (رفتار با پدر و مادر)

بهاره رهنما از همسر سابق خود پیمان قاسمخانی یک دختر به اسم پریا دارد که در فرانسه زندگی و تحصیل می کند و به گفته بهاره رهنما علاقه زیادی به موسیقی و هنر دارد و خانم رهنما آینده درخشانی برای دخترش متصور است. حاجی هم از ازدواج قبلی خود یک دختر به نام انیس دارد. بهاره رهنما که تقریبا همه چیز را استوری می کند خیلی از انیس چیزی نمی گوید و فقط برای تولد او یک استوری منتشر کرد که در آن هم بیشتر از خوبی حاجی و صفات نیکو او گفت

بهاره رهنما با فیلم افعی وارد دنیای سینما شد. بهاره رهنما به تازگی با امیرخسرو عباسی ازدواج کرده است. بهاره رهنما یکی از بازیگران پرحاشیه است که تمام اقدامات او انعکاس بسیاری در فضای مجازی دارد. بهاره رهنما عکس جدیدی در فضای مجازی مجازی منتشر کرده است. بهاره رهنما اخیرا برند عطری را تولید کرده است

او در ادامه توضیح می دهد که این بازیگر جاهای مختلفی که می رود (برای کار) شرط می کند که نباید از بهاره رهنما در فیلم استفاده شود. بهاره رهنما می گوید برای من هم جالب است که چرا او با من دشمنی دارد و این رفتار را انجام می دهد. در میان بازیگران خانم دشمنی ندارم و همه پشتیبان من هستند. جالب است که سحر قریشی هم همین ادعا را می کند که برخی بازیگران در جلسات فیلم ها شرط می کنند که سحر قریشی نباید باشد.

بهاره رهنما

نظر همسر بهاره رهنما به رفتارهای او

اگر شما با دیدن رفتار و ویدیوهای بهاره رهنما می گویید که شوهرش باید جلوی رفتار او را بگیرد بهتر است نظر حاجی را درباره او بدانید : خود امیرخسرو عباسی در مصاحبه ای اعلام کرده بود که با رفتارها و مدلینگ بهاره رهنما هیچ مشکلی ندارم و در جواب افرادی که من را بی غیرت می نامند می گویم که من تمام قد از بهاره و راهی که می رود حمایت می کنم. او یک دختر دارد که از همسر قبلی اش است. آخرین پیام احساسی او برای دخترش : دختر گلم روزت مبارک عزیز دل بابا دختر قشنگم لبخند و خنده هایت که کیلومتر ها ادامه پیدا می کند قلب و روح من گرم می شود تو خیلی سریع بزرگ می شوی در حالی که من آرزو می کنم هر لحظه با تو بودن تا ابد ادامه داشته باشد

منبع : برخط نیوز