به گزارش پایگاه خبری نشان :

جوانه دلشاد متولد 20 شهریور 1369 در رشت است . جوانه دلشاد بازیگر است . جوانه دلشاد فارغ التحصیل شیمی کاربری است و در حال حاضر جوانه دلشاد دانشجوی رشته کارگردانی در مقطع کارشناسی می باشد، یک برادر جوانه دلشاد فوت شده و با مهران مدیری وارد قاب تلویزیون شد جوانه دلشاد هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

لباس بدن نما جوانه دلشاد

جوانه دلشاد

بیوگرافی جوانه دلشاد

جوانه دلشاد در بیستم شهریور 1369 دریک خانواده 5 نفره در رشت متولد شده اسـت. او یک خواهر متاهل بـه نام جیران دلشاد دارد و تنها برادرش فوت کرده اسـت. جوانه دلشاد دارای مدارک لیسانس شیمی از دانشگاه رشت و لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران می‌باشد.

جوانه دلشاد خیلی زیاد مطالعه میکند و ورزش هم بدمینتون بازی میکند و بازی های تیم پرسپولیس را دنیال می‌کند. خانم دلشاد برای شروع فعالیت بازیگری بـه تنهایی از رشت بـه تهران مهاجرت کرده اسـت و از جمله بازیگران ایرانی اسـت کـه با تکیه بر توانایی هاش خودش بـه این حد موفقیت در عرضه بازیگری رسیده اسـت.

او در یکی از جدید ترین نقش آفرینی های خود در سریال حوالی پاییز در نقش دختری بـه نام عاطقه کـه دوست صمیمی شیوا اسـت مشغول بکار اسـت. جوانه دلشاد ازدواج نکرده و مجرد می باشد. او در پاسخ بـه سوال مجری کـه کار با آقای مهران مدیری سخت نیست گفت: اتفاقا فکر کنم خیلی آسون تر از کار کردن با کارگردان های دیگه کـه مـن تجربه داشتم بوده

جوانه دلشاد بازیگر کم کار

خیلی مهربون و آدم جدی هستند. آقای مدیری بدلیل این کـه خودشون بازیگر هستند بازیگرا را بهتر درک می‌کنند و برای همین بازیگرا موقع کار با آقای مدیری و گروه خوبشون خیلی احساس اسانی و امنیت می‌کنند. جوانه دلشاد اولین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1392 در سریال ویلای مـن بـه کارگردانی مهران مدیری بازی کرده اسـت.

اگرچه موفقیت این اثر نسبت بـه آثار شاخص بعدیش مانند سریال شوخی کردم، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای جوانه دلشاد محسوب می شود و همکاری با هنرمندانی هم چون سیامک انصاری، برزو محترم، کمند امیرسلیمانی و رابعه اسکویی را تجربه کرد. جوانه دلشاد درسال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند ودر آثار مهمی بازی کرده اسـت.

او دراین سال با بازی در 2 سریال مهم تلویزیون خود رابه مردم معرفی کرد. آثار مهم جوانه دلشاد دراین سال بازیگری در سریال ویلای مـن بـه کارگردانی مهران مدیری و سریال شوخی کردم بـه کارگردانی مهران مدیری محسوب میشود. شاید یکی از مهمترین بخش‌های بیوگرافی جوانه دلشاد بازی در سریال شوخی کردم بوده اسـت.

جوانه دلشاد سال 1392 سریال شوخی کردم نقش مهمی بازی کرده اسـت کـه توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او دراین سریال با مهران مدیری همکاری داشته اسـت. جوانه دلشاد توانست با بازی در سریال شوخی کردم تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند.

جوانه دلشاد چند سال سن دارد

همکاری درکنار بازیگرانی نظیر کمند امیرسلیمانی، مهران مدیری، نادر سلیمانی و نیما فلاح بر تجربیات او افزود. دراین سالها جوانه دلشاد با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته اسـت اما جالب اسـت بدانید کـه در بین بازیگران لیلا ایرانی با 4 مرتبه، سیامک انصاری با 3 مرتبه و شبنم فرشادجو با 3 مرتبه بیشترین همکاری رابا جوانه دلشاد داشته‌اند.

فیلم های جوانه دلشاد

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی جوانه دلشاد آن هست کـه در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده اسـت. جوانه دلشاد را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا کـه 75% آثار وی تلویزیونی و 25% آثارش سینمایی اسـت.

در واقع جوانه دلشاد از مجموع 8 اثری کـه در کارنامه دارد، در 6 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال حوالی پاییز، سریال بازگشت، سریال همسایه‌ها، سریال در حاشیه، سریال ویلای مـن و سریال شوخی کردم نام‌های ودر 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم سرکوفت و فیلم آخرینبار کی سحر را دیدی؟ بازی کرده اسـت.

اینستاگرام جوانه دلشاد _javaneh.delshad@

در پایان نیز مروری داریم بر چند پست اینستاگرامی از خانم جوانه دلشاد و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت های مجازی اش آشنا میشویم.

بیوگرافی جوانه دلشاد و همسرش + عکس های جوانه دلشاد + مصاحبه و اینستاگرام

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: سام درخشانى که تا امروز در پروژه‌هاى بسیارى در سینما و تلویزیون حضور داشته اسـت، براى اولین بار با نمایش “٣٠ دى ٩٥” بازیگرى بر صحنه‌ى تئاتر را تجربه خواهد کرد. علاوه بر سام درخشانى، متین ستوده، سمیرا حسن پور، جوانه دلشاد و محمدرضا سامیان بازیگران این نمایش هستند.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: ذات آدم ها تغییر نمی کنه، مـن همون جوانه ام، آروم، شاد، مهربون، فقط قوی تر، فقط محکم تر، سخت تر، نیرومند تر، قدرتمندتر.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: می شود دوست داشت ودر مقابل چیزی نخواست، می شود مهربان بودو انتظاری نداشت. می شود انسان بودو سر انسان بودن معامله نکرد. اما نمی شود کاری کرد که بقیه هم باور کنند چیزی نمیخواهی، انتظاری نداری، معامله نمیکنی.

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: بیتا، بیتا، بیتا چی بگم از تـو، تـو فرشته ی زندگی منی یه جمله ای هست وقتی میخونمش یاد تـو می افتم. امیدوار باش، تا وقتی چشمی هست که با تـو اشک میریزد میتوان رنج زندگی را تحمل کرد… تورو دوست خودم نمیدونم تورو از خونوادم میدونم، مرسی که هستی… تولدت مبارکِ خودم که تـو رو دارم توی زندگیم…

جوانه دلشاد درباره این عکس نوشته: مکث کردن رو تمرین کنید. وقتی شک دارید، وقتی خسته اید، وقتی عصبانی هستید، وقتی استرس دارید، مکث کنید و هیچ تصمیمی نگیرید.

منبع: ساعدنیوز