به گزارش پایگاه خبری نشان :

متین ستوده زادهٔ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ است . متین ستوده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است. از نقش آفرینی های متین ستوده نیز، می توان به بازی در سریال لیسانسه ها، میکاییل، یادآوری و سرّ دلبران اشاره کرد متین ستوده اصالتا اهل خرم آباده و از قوم لر می باشد متین ستوده اولین بار از طریق پدرش وقتی 7 ساله بود در سریال بازنشستگی جلوی دوربین رفت و در سال 95 با سریال لیسانسه ها به شهرت رسید متین ستوده ازدواج کرده است.متین ستوده پوشش در اکران خصوصی فیلم سینمایی «مسخره‌باز» با واکنش برخی رسانه‌ها مواجه شد

استایل خاص متین ستوده

متین ستوده

متین ستوده بازیگر خوش چهره و مطرح در اینستاگرامش به مناسبت آغاز پاییز تصویری از خود با یک استایل جذاب و ساده منتشر کرد

ماجرای توهین متین ستوده 

متین ستوده بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون که طرفدار تیم استقلال است، درباره پشت پرده دعوتش از علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی به تئاترش و واکنش عجیب پرسپولیسی ها افشاگری کرد.

داستان از آنجایی آغاز شد که قبل از شروع جام جهانی 2018 روسیه و بیان جمله جنجالی چطوری کریس از سوی دروازه بان ملی پوش پرسپولیس حاشیه هایی به وجود آمد و در همین حین نیز متین ستوده دیدار استقلال و پرسپولیس را گزارش کرد و با گل خوردن بیرانوند در دربی از این جمله استفاده کرد.

این اتفاق برای طرفداران و بازیکنان پرسپولیس اصلا بازخورد خوبی نداشت و در دنیای مجازی به سمت متین ستوده حمله ور شدند تا جایی که با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو از سوی بیرانوند این بازیگر زن نیز به معذرت خواهی و دعوت از بیرانوند برای تئاتر جدید خود پرداخت که از سوی بیرانوند و بازیکنان پرسپولیس به طور کامل رد شد.

حال بازهم متین ستوده اظهار داشته که علیرضا بیرانوند و بازیکنان پرسپولیس از او خواسته اند در صورتیکه تئاتر طنز است آن ها حاضر هستند در سالن حضور یابند که متین ستوده نیز این تئاتر را رئالیسم جادویی خوانده و همین اتفاق عدم حضور پرسپولیسی ها را به همراه داشته است.

متین ستوده معتقد است که کلا اشتباه نموده که از بیرانوند برای این تئاتر دعوت به عمل آورده زیرا که چنین تئاتری مناسب این بازیکن نیست

سریال‌های تلویزیونی متین ستوده

۱۳۷۰–۱۳۷۴ این خانه دور است

۱۳۸۸ عملیات ۱۲۵

۱۳۸۹–۱۳۹۰ سه دونگ، سه دونگ

۱۳۹۱ زمانه

۱۳۹۲ پروانه

۱۳۹۲ یادآوری

۱۳۹۳ میکائیل

۱۳۹۵ در قصه‌ها زندگی می‌کنند

۱۳۹۵ چرخ فلک

۱۳۹۶ سر دلبران

۱۳۹۸ فوق لیسانسه‌ها

۱۳۹۸ سلام آقای مدیر

متین ستوده

فیلم‌های سینمایی متین ستوده

سال    نام فیلم    کارگردان

۱۳۹۴    خانه دیگری    بهنوش صادقی

۱۳۹۵    نرگس مست    سید جلال الدین دری

۱۳۹۵    زرد    مصطفی تقی زاده

۱۳۹۶    ترمینال غرب    قربانعلی طاهرفر

۱۳۹۷    بهشت گمشده    حمید سلیمیان

۱۳۹۸    سه کام حبس    سامان سالور

متین ستوده در نمایش خانگی

رالی ایرانی فصل دوم (۱۳۹۷)

متین ستوده

تئاترهای متین ستوده

۱۳۹۷ فصل شکار بادبادک‌ها

۱۳۹۷ ۳۰ دی ۹۵

۱۳۹۸ اجازه دارم جیغ بکشم

منبع : ساعد نیوز