به گزارش پایگاه خبری نشان :

سارا خوئینی ها بازیگر سینما و تلویزیون است.سارا خوئینی‌ها با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده‌است. سارا خوئینی متولد سال 1353 است.سارا خوئینی ها همسر سابق چنگیز وثوقی (برادر بهروز وثوقی) است. سارا خوئینی ها از سرقت خودرویش خبر داد.

نام دیگر سارا خوئینی‌ها، سارا وثوقی است. سارا خوئینی ها هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.سارا خوئینی ها متولد 1353 است.

سارقان با شکستن شیشه خودروی ساراخوئینی ها وسایل او را سرقت کردند.حالا خانم بازیگر از سارق درخواست کرده شناسنامه و کارت ملی اش را برگرداند

سارا خوئینی ها

Screenshot 2021-12-11 at 12-09-47 سارا خوئینی ها آقای دزد کارت ملی و شناسامه ام را برگردان - استارکمیو

سارا خوئینی ها با انتشار عکسی از خودروی خود که سارقان شیشه آن را شکسته و اموال خانم بازیگر را سرقت کرده بودند منتشر کرد واینطور نوشت:

خیلی شوکه شدم وقتی رسیدم کنار ماشینم و این صحنه رو دیدم !

یه کیف پر از مدارک مهم داخل ماشین داشتم که اونم دزدیده شده بود. اما نمیخوام سفارش کنم که این روزا مواظب باشین چون حتما همه میبینیم و میشنویم که دزدی و خفت گیری و …خیلی زیاد شده

میخوام بگم اقایون مسئول یکم فکر کنید ببینید چرا انقدر آدم ها به دزدی رو آوردن ؟!؟

هرچقدر هم که این رفتارها توجیه ناپذیر باشن اما فشار مالی از یه حدی که بگذره ممکنه بعضی ها خیلی کارها بکنند پس قضاوت نکنیم !

بعد میخوام بگم تو روزهایی که فیلم ها و عکس های مردم اصفهان رو میدیدم و قلبم از درد مچاله شده بود ،بچه های کلانتری ۱۰۲ پاسداران هم برخورد خیلی خوبی باهام داشتن هم کیف مدارکم رو برام پیدا کردن !

ازشون خیلی ممنونم و میخوام بگم در هر جایگاه و سمتی ،در هر شغلی که هستیم

وجدان و شرافت که داشته باشیم

برای خدمت کردن قدم برمیداریم و همراه هم میشیم نه مقابل هم !

میخوام بگم همیشه آدم های شریف و درست کار هم پیدا میشن فقط کاش بیشتر باشن کاش بیشتر بشیم ….کاش

پ ن : اقای دزد لطفا شناسنامه و کارت ملی بنده رو هم به دستم برسون

منبع : ساعد نیوز