به گزارش پایگاه خبری نشان :

تیم‌ملی فوتبال بانوان ایران بعد از پیروزی مقابل اردن  جام ملت‌های زنان آسیا2022 صعود کرد. تیم‌ملی ایران توانست در ضربات پنالتی با برتری 4 بر 2 به پیروزی دست یافته، برای اولین بار مجوز صعود به جام‌ملت‌های آسیا را کسب کند. تیم ملی فوتبال بانوان ایران در حال حاضر توسط «مریم ایراندوست» هدایت می‌شود. تیم ملی فوتبال در حال حاضر تلاش می کند تا پس از حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شگفتی‌ساز شود. تنها لژیونر حاضر تیم ملی فوتبال بانوان «یاسمن فرمانی» است که در تیم فوتبال شارلوا بازی می‌کند

علی قلی زاده در کنار همسرش

علی قلی زاده

«مریم ایراندوست» سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در 23 آذرماه سال جاری، 31 بازیکن را به اردوی تیم‌ملی فوتبال دعوت کرد. تا این نفرات خودشان را برای رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2022 هند آماده کنند.

اما پس از اعلام شدن لیست اولیه توسط سرمربی تیم ملی ایراندوست امروز در تاریخ 27 آذرماه 2 بازیکن دیگر یعنی: «یاسمن فرمانی» (همسر علی قلی‌زاده) که در تیم بانوان شارلوا بلژیک توپ می زند و دیگری «مریم نامی» سنگربان تیم فوتبال پالایش گاز ایلام را به لیست نفرات دعوت شده اضافه کرد.

علی قلی زاده

این درحالی است که در اردوی‌های قبلی بازیکنان زیادی از جمله «افسانه چترنور» بازیکن «شهرداری سیرجان» ترجیح دادند که به جای شرکت در اردوهای تیم ملی در خدمت تیم باشگاهی خود باشند.

منبع : رستا