به گزارش پایگاه خبری نشان :

ارسلان قاسمی بازیگر جوان کشورمان است. ارسلان قاسمی در مجموعه‌های تلویزیونی "یوسف پیامبر" و "در چشم باد" بازی کرده بود. همچنین ارسلان قاسمی در عالم خوانندگی هم فعالیت کرده است. یکی دیگر از سریال های پرطرفدار با بازی ارسلان قاسمی"هوش سیاه" نام داشت. جالب است که ارسلان قاسمی در اکران فیلم اتوبوس با بادیگاردهایش آمد.

حواشی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی برای حضور در اکران فیلم اتوبوس به همراه سه بادیگار حاضر شد. انتشار تصاویر برخی خواننده‌ها، بازیگران و حتی ورزشکاران در مراسم مختلف در کنار افرادی که تحت عنوان محافظ شخصی یا بادیگارد شناخته می‌شوند برای خیلی‌ها سوال برانگیز است؛ بادیگاردهایی که رئیس پلیس تهران، بر نداشتن مجوز فعالیتشان تاکید دارد و ...

رئیس‌ پلیس تهران گفت : بارها اعلام کردیم چیزی به نام بادیگارد نداریم اخیراً دیدیم فردی دست به این کار زد و بادیگارد داشت که فیلم این موضوع نیز در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت لذا با سه نفر از این بادیگاردهای همراه این فرد (بازیگر) برخورد کردیم.

بادیگاردهای ارسلان قاسمی با ماسک/ ارسلان قاسمی بی ماسک

ارسلان قاسمی، بازیگر سینما در اکران مردمی فیلم اتومبیل در پردیس سینمایی ملت حضور یافت.نکته جالب این داستان حضور این بازیگر 26 ساله همراه با چند بادیگارد در این مراسم بود. هر سه بادیگارد ارسلان قاسمی در شرایط کرونا ماسک زده بودند اما این بازیگر جوان بدون ماسک جلوی دوربین عکاسان حاضر شد.

منبع : ساعد نیوز