به گزارش پایگاه خبری نشان :

لیندا کیانی بعد از گرفتن لیسانس بخاطر علاقه ای که داشت به کلاس های بازیگری رفت لیندا کیانی زیر نظر شریفی نیا و آزیتا حاجیان این دوره ها را سپری کرد لیندا کیانی دوره فن بیان را هم نزد استاد مرحوم حمید سمندریان و سرکار خانم مهتاب کرامتی گذراند لیندا کیانی در سال 1386 وقتی 27 ساله بود با معرفی محمدرضا شریفی لیندا وارد سریال ساعت شنی به کارگردانی بهرام بهرامیان شد و با نقش مهتاب مورد توجه قرار گرفت لیندا کیانی با فیلم سینمایی آقای هفت رنگ سال 1387 بازی در سینما را تجربه کرد تا اینکه همین سال با روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم چهره اش دیده تر شد

استایل لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر محبوب و معروف ایرانی است که چهره نچرالی دارد اما در عین حال بسیار پرطرفدار و تو دل برو می باشد. وی را بیشتر در سریال های تلویزیونی دیده ایم اما ظاهرا خانم بازیگر تصمیم گرفته تا در سینما حضور پررنگ تری داشته باشد.

 لیندا کیانی به تازگی در فیلم "صحنه زنی" ایفای نقش داشته است و برای مراسم اکران آن هم حضور داشت. اما از این ها که بگذریم لیندا خانم کیانی در سریال شبکه خانگی "مانکن" با فرزاد فرزین خواننده و بازیگر معروف همبازی بود و مثلا در فیلم فرزاد هم عاشق لیندا میشه!

بیوگرافی لیندا کیانی

اما بعد از این سریال این دو هنرمند ظاهرا همکاری دیگری هم داشته اند و فرزاد فرزین بعد از چند ماه ممنوع الکار بودن به تازگی موزیک ویدیویی جدید به نام "تا همیشه" انتشار داد که باز هم نقش مقابل و معشوقه اش لیندا کیانی است. در ادامه این ویدیو را مشاهده می کنید که لیندا کیانی آن را پست کرد و با نظرات خوب کاربران همراه شد.

لیندا کیانی از هنرمندان کم حجاب سینما می باشد که گاهی دامن و یا شلواری که به پا دارد انقدر کوتاه است که حتی در حالت ایستاده هم ناجور به نظر می رسد چه برسه که این هنرمند بخواهد جایی بنشیند!

لیندا کیانی به تازگی هم جزو اسامی افرادی انتخاب شده که طلاب از ان ها به دلیل بد حجابی شکایت کرده اند.

این بازیگر زن در مسائل سیاسی هم بسیار جسور و نترس می باشد و در زمان دولت آقای روحانی استوری های حاشیه ساز زیادی متشر می کرد اما در چن ماه اخیر خبری از این دست موارد نیست!

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر کم حاشیه

لیندا خانوم کیانی در اینستاگرام هم به شدت فعال است و همیشه چیزی برای انتشار در اینستاگرام 2 میلیون و 600 هزار نفری خود دارد و اگر سری به پیج او بزنید می بینید همانطور که در فیلم و سریال ها ساده است در فضای مجازی هم با آرایش کم و بی فیلتر و عمل می باشد.

البته این را هم بگوییم لیندا خانم علاقه ای به حجاب ندارد و اغلب ناجور تیپ میزند که گاهاً هم مورد انتقاد کاربران هم قرار می گیرد.

این روز ها سلبریتی ها علاوه بر شغل اصلی شان یعنی بازیگری در بیزینس های مختلف دیگر هم مشغول هستند اما چیزی که در بین بیشتر آن ها مشترکه تبلیغات نجومی اینستاگرامی است که تنها کافیه وارد این فضا شوند و پول پارو کنند.

در اینستاگرام خیلی از کاربران عاد هم به مرور با فعالیت معروف شده و بار زندگی خود را بسته اند. حالا شما فرض کنید که از قبل معروف و محبوب بوده باشی و کمی هم اهل کم حجابی و یا قرتی بازی باشی دیگر همه چیز تمام است و تازه صد هیچ هم از بقیه جلوتری!

البته لیندا کیانی مثل خانم بهاره رهنما و صبا هرررر چیزی را معرفی نمی کند و ظاهرا ترجیحش بر این است که در کنار حفظ شخصیت ریز و مجلسی درآمد هم داشته باشد.

لیندا کیانی بازیگر معروف

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده است. او علاقه خاصی به فوتبال دارد.

لیندا کیانی در سال 98 وقتی 39 ساله بود ازدواج کرد ، او این خبر را در ویژه برنامه عید فطری برنامه کودک شو تایید کرد.

در ادامه تعدادی از تصاویر خانم خانما رو مشاهده می کنید که همه شان با شلوار های کوتاه هستند و ظاهرا لیندا کیانی بسیار علاقه مند به نشان دادن پاهایش است.

منبع:شایا نیوز