به گزارش پایگاه خبری نشان :

سمیرا حسن پور بازیگر شناخته شده ای است  سمیرا حسن پور در فصل اول سریال پایتخت نقش معشوقه ارسطو را داشت سمیرا حسن پور اولین بار در سال 88  با سریال چاردیواری وارد قاب تلویزیون شد و در دومین تجربه خود با نقش گلرخ سریال پایتخت 1 در سال 1390 چهره اش به شهرت رسید سمیرا حسن پور فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد سمیرا حسن پور نخستین فیلم بلندش  ساکنین سرزمین سکوت در سال 82 بود و انبوه از جوایز بین المللی نیز دارد

سمیرا حسن پور

متین ستوده بازیگر سریال لیسانسه ها از دوستان بسیار نزدیک و جیک تو جیک سمیرا حسن پور می باشد. سمیرا خانم هنرمندی دهه شصتی است که به تازگی هم تولد 37 سالگی اش را جشن گرفت. این بازیگر همانطور که گفتیم چهره ساده ای دارد اما بسیار خوش آرایش است و اگر سری به اینستاگرامش بزنید با دیدن تصاویرش به خوبی متوجه این موضوع می شوید.

سمیرا حسن پور از هنرمندان خوش تیپ کشور هم می باشد که در ادامه تصاویر او را مشاهده می کنید.

البته چکمه های سمیرا حسن پور را برخی از کاربران همیشه در صحنه مورد تمسخر قرار دادند اما خیلی ها هم از او تعریف کردند. اما جالب است بدانید این ترکیب رنگ و لباس هایی که استفاده شده کاملا رست و جذاب می باشند.

سمیرا حسن پور تصاویر مدلینگی زیادی در پیجش دارد که برخی از ان ها برای کاربران بسیار تعجب داشت برخی هم حاشیه ساز شد. البته خانم بازیگر به طور حرفه ای ورزش را هم دنبال می کند و اندام خوبی دارد.

سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور به جز تیپ و هیکل خوبش، همونجور که گفتیم چهره ساده اما خوش آرایشی هم داره. خانم خانما برای روز تولدش به سالن یه میکاپ ارتیست خفن به نام خانم مریم رهنما رفت که ارایش بسیاری از هنرمندا رو انجام میده با تغییرات متعجب کننده!

سمیرا حسن پور نیز همانطور که در ادامه مشاهده می کنید زمین تا اسمون با گُلی پایتخت فرق کرد.

بیوگرافی سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور آذرماه سال1363 در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال 1385 در تئاتر شبیه خوانی بهرام بیضایی شروع کرد.

در خانواده پدرش مجسمه سازی می کند که برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده بودند. وی دو برادر دارد که یکی مهندس عمران است و دیگری مهندس برق.

ازدواج و همسر خانم بازیگر

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 1395 با هم ازدواج کردند. سامان سالور متولد سال 1355 در شهر بروجرد، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است.

آقای کارگردان فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد.

منبع: شایا نیوز