به گزارش پایگاه خبری نشان :

احسان علیخانی زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱  است . احسان علیخانی تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. احسان علیخانی فارغ التحصیل رشتهٔ مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. نخستین برنامهٔ زنده ای که احسان علیخانی به عنوان مجری فعالیت کرده است در سال ۱۳۸۰ بوده است. احسان علیخانی اجراهای برنامه هایی مانند صبح آمد، ماه عسل، سه ستاره، بهار نارنج، عصر جدید و… را برعهده داشته است

در بخشی از این مصاحبه احسان علیخانی اعلام کرد که در ابتدا قرار بوده خود اجرای برنامه را بر عهده بگیرد که اجازه این کار صادر نشده است.

از احسان علیخانی در جوکر رونمایی شد

قسمت دوم مسابقه «جوکر» توانست در ۱۶ ساعت نخست، برای بار دوم، رکورد تماشای یک مجموعه را در روز اول انتشار با ۱۸ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۴۹۱ دقیقه تماشا به نام خود ثبت کند.

در فصل نخست این مسابقه، امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، هومن حاجی‌عبداللهی، بیژن بنفشه‌خواه، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و رضا نیکخواه حضور دارند.

«جوکر» کاری از احسان علیخانی و گروهش در استودیو «قرن جدید»، با اجرای سیامک انصاری است که به صورت اختصاصی برای فیلیمو تولید شده است.

علیخانی سابقه ساخت و اجرای برنامه‌‎های موفقی همچون «ماه عسل»، «عصر جدید» و ویژه برنامه‌های تحویل سال شبکه‌های مختلف تلویزیونی را در کارنامه دارد.

رئالیتی‌شوی «جوکر» را احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی کارگردانی می‌کنند و تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری هستند.

منبع: وقت صبح