به گزارش پایگاه خبری نشان :

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد لیندا کیانی دارای یک خواهر و ۴ برادر است لیندا کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌است لیندا کیانی فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد لیندا کیانی با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد

استایل لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا خانوم کیانی به تازگی با یک تیپ و استایل خاص در مراسم اکران فیلم صحنه زنی به همراه الناز حبیبی حاضر شد

لیندا کیانی جزو بازیگرانی است که در چند سال اخیر پله های ترقی را خیلی خوب طی کرد و از یک بازیگر درجه چندم در حال تبدیل شدن به یک سوپراستار است. لیندا کیانی چندی پیش به همراه الناز حبیبی در مراسم اکران خصوصی فیلم صحنه زنی در  پردیس معین مال حاضر شد و طبق یک اتفاق از پیش تعریف شده یا شایدم کاملا تصادفی، الناز حبیبی و لیندا کیانی تصمیم گرفته بودن هر دو استایلی شبیه به هم داشته باشند!

لیندا کیانی

لیندا کیانی در این مراسم با یک پوشش کاملا راحت ظاهر شده بود، پافروست با workboot و هندبگی به رنگ طوسی....

البته لیندا خانوم گوشواره‌های سنتی انداخته بود که زیبا بود اما تناسبی با بقیه استایلش نداشت.

نکته جالب در استایل هر دو هنرمند انتخاب اِلِمانی از طراح مشهور جهان کارل لاگِرفیلد فقید بود. کیف الناز حبیبی و طرح روی پافر لیندا کیانی و حتی روی استر پافر هم به لاتین اسم لاگرفیلد نوشته شده بود.

اِلمان کارل لاگرفیلد در کیف و لباس و..... از ترند های امسال بوده که در بین سلبریتی‌ها بسیار رواج داشت.

رفاقت خاص لیندا کیانی

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر پرکار این روزها

لیندا کیانی که این روزها دو فیلم منصور و صحنه زنی را روی پرده دارد با حدود 2 میلیون و 800 هزار دنبال کننده جزو بازیگرانپر حاشیه اینستاگرام است و اصلاً خیلی ها او را با حواشی اش شناختند و پیش بینی می شد او هم قصد دارد به مانند بهاره رهنما و زهره فکور و برخی دیگر از همکارانش بیشتر بلاگر و شاخ اینستا باشد تا بازیگر اما لیندا خانوم از فضای مجازی استفاده درست کرد و حالا به یکی از بازیگران خوب و البته پرکار سینما تبدیل شده است.

حالا بد نیست به این بهانه برخی از حواشی لیندا خانم را با هم مرور کنیم. لیندا در اینستاگرام خیلی در قید و بند حجاب و پوشش نبود و هر از گاهی تصاویری با تیپ های باز و منشوری منتشر می کرد در کنار این ها خانوم بازیگر نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی هم مواضع تندی داشت و در زمان دولت روحانی متن های انتقادی تندی را نسبت به شخص رئیس جمهور در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کرد.

لیندا کیانی

تبلیغات زیرپوستی لیندا کیانی تو اینستاگرام!

در چند سال اخیر تبلیغات اینستاگرامی حسابی روایج پیدا کرده و اصلا برخی از هنرمندان و سلبریتی ها نظیر صبا راد کار اصلی شان که اجرا و گویندگی بود را رها کردند و کلاً چسبیدن به تبلیغات اینستاگرام، اما لیندا که بازیگر باهوشی است در تبلیغات اینستاگرامی هم هوشمند عمل کرد.

خانوم بازیگر که هم می خواست از پول های هنگفتی که در زمینه تبلیغات وجود دارد بهره مند شود و هم خیلی تابلو تبلیغ نکند و به عبارتی شورش را درنیاورد خیلی ریز و زیرپوستی در پیجش تبلیغ می کند.

مثلا برای اینکه تبلیغ طبیعی به نظر برسد اعلام کرد که این آینه را برای منزل خود خریداری کرده و وقتی دید که چقدر جذاب و زیبا است تصمیم گرفت به کاربران معرفی کند!

نکته دیگری هم که باید در خصوص تبلیغات لیندا خانوم متذکر شویم آن است که لیندا در پیج اینستاگرامی اش سعی میکند خیلی کم تبلیغ بگذارد مثلا بین تبلیغ آینه و تبلیغ آخر لیندا خانوم که چمدان بود یک دو هفته فاصله بود.

لیندا کیانی

لیندا خانوم عاشق کلاه!

لیندا کیانی بیشتر از کلاه استفاده می کند حال چه گرم باشد و چه سرد!

اگر از دنبال کنندگان او در اینتساگرام باشید کاملا این قضیه را متوجه شده اید که لیندا خانم کلا شال و روسری را زیاد به حساب نمی آورد و حتی اگر شال هم داشته باشد آن را به گونه ای دیگر مثل دستمال سر میبندد!

اما از خوبی های لیندا کیانی می توان به طبیعی بودن چهره اش و آرایش های ملایمی که می کند در هر شرایط اشاره کرد و مورد دیگری که در چند وقت اخیر خیلی در خانم های بازیگر به چشم خوره استفاده از فیلتر های اینستایی می باشد که در هر سن و سالی که باشند استفاده کرده و خود را پلنگ طور می کنند، اما لیندا نه

لیندا کیانی بازیگر جوان و نچرال ایرانی است لیندا کیانی تا به حال در فیلم و سریال های مختلفی ایفای نقش داشته لیندا کیانی استعداد خوبی در این زمینه بازیگری دارد لیندا کیانی اصالتا آبادانی است لیندا کیانی فارغ التحصیل رشته حقوق می باشد.

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده است. فعالیت های هنری را با شرکت در دوره های آموزش بازیگری در کلاس های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد.

لیندا کیانی بازیگر جوان و نچرال ایرانی است لیندا کیانی تا به حال در فیلم و سریال های مختلفی ایفای نقش داشته لیندا کیانی استعداد خوبی در این زمینه بازیگری دارد لیندا کیانی اصالتا آبادانی است لیندا کیانی فارغ التحصیل رشته حقوق می باشد

پس از این دوره، در کلاس های آموزشگاه بازیگری سمندریان و کلاس های فن بیان خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد؛ و با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی های خود جلب کرد

لیندا کیانی

حواشی لیندا کیانی

لیندا خانوم کیانی در اینستاگرام هم به شدت فعال است و همیشه چیزی برای انتشار در اینستاگرام 2 میلیون و 600 هزار نفری خود دارد و اگر سری به پیج او بزنید می بینید همانطور که در فیلم و سریال ها ساده است در فضای مجازی هم با آرایش کم و بی فیلتر و عمل می باشد. البته این را هم بگوییم لیندا خانم علاقه ای به حجاب ندارد و اغلب ناجور تیپ میزند که گاهاً هم مورد انتقاد کاربران هم قرار می گیرد.

لیندا خانم به تازگی وارد فضای جدیدی شد و او هم به مانند بهاره رهنما و نیوشا خانم ضیغمی و خیلی های دیگر شروع کرده به تبلیغات اینستاگرامی و در آغاز هم پیج فروشی که آینه های قدی زیبا و لاکچری را به فروش می رساند را تبلیغ کرده. البته لیندا کیانی هم به مانند صبا راد برای اینکه تبلیغ طبیعی به نظر برسد اعلام کرد که این آینه را برای منزل خود خریداری کرده و وقتی دید که چقدر جذاب و زیبا است تصمیم گرفت به کاربران معرفی کند!

البته به نظر می رسد لیندا مثل حضورش در فیلم ها و سریال ها در انتخاب تبلیغ هم به شدت گزیده کار است و مثل برخی همکاران و هم صنفانش هر چیزی را تبلیغ نمی کند. در واقع اگر نگاهی بیاندازیم که پست و استوری های لیندا خانوم در اینستاگرام می بینیم که بیشتر تبلیغات در زمینه لوازم خونه را در صفحه اش می گذارد

لیندا به تازگی هم به استانبول ترکیه رفته و این گونه که در کپشن عکس هایش نوشته سفر کاری بوده! خانم های بازیگر ایرانی ظاهرا علاقه زیادی به ترکیه دارند و دم به دقیقه یکی از آن ها را باید در این کشور پیدا کرد. در ادامه تصاویر جدید خانم خانما را در مسجد "ایاصوفیه"  مشاهده می کنید.

اگر از دنبال کنندگان او در اینتساگرام باشید کاملا این قضیه را متوجه شده اید که لیندا خانم کلا شال و روسری را زیاد به حساب نمی آورد و حتی اگر شال هم داشته باشد آن را به گونه ای دیگر مثل دستمال سر میبندد!

لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون

لیندا کیانی

اما از خوبی های لیندا کیانی می توان به طبیعی بودن چهره اش و آرایش های ملایمی که می کند در هر شرایط اشاره کرد و مورد دیگری که در چند وقت اخیر خیلی در خانم های بازیگر به چشم خوره استفاده از فیلتر های اینستایی می باشد که در هر سن و سالی که باشند استفاده کرده و خود را پلنگ طور می کنند، اما لیندا نه

همان طور که گفتیم لیندا کیانی خیلی اهل حاشیه و اظهارنظرهای عجیب و غریب نیست اما یکی از معدود صحبت های خانوم بازیگر که حاشیه برانگیز هم شد اظهار نظر او درباره شادمهر عقیلی خواننده لس آنجلسی بود.

لیندا کیانی درباره این صحبت می کند که امثال شادمهر عقیلی باعث شدند که موسیقی فعلی ایران حفظ شود و ما مدیون او و امثال او هستیم. این صحبت های خانم کیانی موافقان و مخالفان خود را داشت و اکثر طرفداران خوانندگان دیگر به او حمله کردند. او قبلن هم درباره صحبت های شهرام شب پره خواننده مشهور که گفته بود دوست دارد به ایران برگردد گفته بود: ای جان، منم قلبم لرزید این ویدیو رو دیدم... او قبلا هم در یک مصاحبه گفته بود محمدرضا گلزار را دوست دارم چون خوشگل است

این روز ها سلبریتی ها علاوه بر شغل اصلی شان یعنی بازیگری در بیزینس های مختلف دیگر هم مشغول هستند اما چیزی که در بین بیشتر آن ها مشترکه تبلیغات نجومی اینستاگرامی است که تنها کافیه وارد این فضا شوند و پول پارو کنند.

در اینستاگرام خیلی از کاربران عاد هم به مرور با فعالیت معروف شده و بار زندگی خود را بسته اند. حالا شما فرض کنید که از قبل معروف و محبوب بوده باشی و کمی هم اهل کم حجابی و یا قرتی بازی باشی دیگر همه چیز تمام است و تازه صد هیچ هم از بقیه جلوتری!

البته لیندا کیانی مثل خانم بهاره رهنما و صبا هرررر چیزی را معرفی نمی کند و ظاهرا ترجیحش بر این است که در کنار حفظ شخصیت ریز و مجلسی درآمد هم داشته باشد.

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده است. او علاقه خاصی به فوتبال دارد.

لیندا کیانی در سال 98 وقتی 39 ساله بود ازدواج کرد ، او این خبر را در ویژه برنامه عید فطری برنامه کودک شو تایید کرد.

در ادامه تعدادی از تصاویر خانم خانما رو مشاهده می کنید که همه شان با شلوار های کوتاه هستند و ظاهرا لیندا کیانی بسیار علاقه مند به نشان دادن پاهایش است.

منبع:شایا نیوز