به گزارش پایگاه خبری نشان :

سینا مهراد { زادهٔ ۱۲ آذر ۱۳۷۰ در تهران } ، بازیگر اهل ایران است. سینا مهراد فرزند سعید سهیلی و برادر ساعد سهیلی است ، سینا سالهاست که نام فامیلی مهراد را برای خود برگزیده و با این نام در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت می کند. سینا مهراد پیش از این در کنار پدرش در چند پروژه به عنوان دستیار حضور داشته است و اولین تجربه بازیگری سینا مهراد و حضورش در تلویزیون نیز با سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی اتفاق افتاد و با این مجموعه بازیگری را آغاز کرد. سینا مهراد از رابطه اش با نازنین بیاتی پرده برداشت استایل جدید سینا مهراد را می توانید در این خبر مشاهده فرمائید

دورهمی سینا مهراد

سینا مهراد

بیوگرافی سینا مهراد

سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.دانشجوی انصرافی رشته معماری می باشد که اولین بار تئاتر را در کودکی تجربه کرد.سپس وارد ساخت فیلم کوتاه شد تا با سریال پدر یک شبه به شهرت رسید پدرش سعید سهیلی (کارگردان) و مادرش خانم مهناز منتظمی می باشد.برادرش ساعد سهیلی بازیگر شناخته شده و صبا خواهرش کار طراحی می کندسینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

دانشجوی انصرافی رشته معماری می باشد که اولین بار تئاتر را در کودکی تجربه کرد.

سپس وارد ساخت فیلم کوتاه شد تا با سریال پدر یک شبه به شهرت رسید پدرش سعید سهیلی (کارگردان) و مادرش خانم مهناز منتظمی می باشد.

برادرش ساعد سهیلی بازیگر شناخته شده و صبا خواهرش کار طراحی می کند.

سینا مهراد پسر سعید سهیلی (کارگردان) است. سینا مهراد درواقع سینا سهیلی است که این نام را به عنوان نام هنری برای خود برگزیده است. سینا مهراد برادر ساعد سهیلی است. سینا مهراد دو خواهر بزرگتر دارد. سینا مهراد با بازی در سریال پدر و آقازاده معروف شد

سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد زاده 12 آذر 1370 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

سینا مهراد

سه سال معماری خواندم ، در 6 ترم فقط 28 واحد پاس کردم! اشتباه کردم سمت معماری رفتم خیلی رشته شیک و درست و حسابی است اما من اهل کارهای ظریف نیستم ، وقتی می رفتم سر کلاس 40 تا دختر بودند و من یا یک پسر دیگر بودیم. من بیشتر اهل کارهای یدی هستم و پشت میز نشین نیستم

خیلی منتظر بودم یک روز صبح که دانشگاه می روم مدیر گروه ، نامه اخراجی را به من بدهد و بالاخره این اتفاق افتاد. برگه اخراجی را گرفتم و هنوز هم دارم. بعد تمرکز 100 درصدی روی سینما داشتم

​سینا مهراد از چه خانواده ای است؟

سینا مهراد در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شده است ، او فرزند کارگردان مشهور کشورمون سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند . ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است.

سینا مهراد چگونه بازیگر شد؟

باید از این جا آغاز کنم که زندگی من در سینما شکل گرفته. زندگی در خانه ای که پدرت یک کارگردان سرشناس است ، بجز این هم نمی تواند باشد.

سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است.

البته بعدها به دلیل تحصیل چند سال از سینما و بازیگری دور افتادم ، تا اواخر دهه80 که بازگشتم به دنیای تئاتر. در همان روزها هم شروع کردم به سرزدن به دفاتر سینمایی و عکس و تست دادن

سینا مهراد

برگزیدن نام مستعار سینا مهراد 

تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد .

خط قرمز بازیگری برای سینا مهراد چیست؟

بازیگری برایم جدی است ، اما تا یک جایی! چراکه خط قرمز هایی برای خودم در ذهنم است تا آن را رد نکنم ، مثلا به زور جای کسی را در سینما نگیرم ، دروغ نگویم. اگر این اتفاق بیفتد بازیگری را کنار می گذارم.

دستیار کارگردان

سینا مهراد از سری اولین فیلم گشت ارشاد در کنار سعید سهیلی بود و به عنوان دستیار کارگردان پدرش را همراهی می کرد ، همچنین در این فیلم ساعد سهیلی برادرش نیز به عنوان بازیگر حضور داشت.

نقش مورد علاقه

خیلی برایم مهم نیست چه نقشی را بازی کنم بیشتر مهم است چگونه آن نقش را بازی کنم. نقش تمام آدم های دنیا را دوست دارم بازی کنم چراکه هر آدم در دنیا یک شخصیت منحصر به فرد دارد.همیشه دوست داشتم یک پسر ورزشکار ، عاشق ، عاصی به ته خط رسیده را بازی کنم. متاسفانه فیلم ورزشی خیلی ساخته نمی شود.

ماجرای مهاجرت

این بازیگر درباره رفتن از ایران گفت : یک زمانی قرار بود بروم ، اما خیلی تصمیم من جدی نبود ، دوره ای بود که خیلی تلاش می کردم دیده شوم به در و دیوار می زدم تا دیده شوم ، اما دیده نشدم. در اوج ناامیدی بالاخره یک اتفاقی افتاد.

سینا مهراد بازیگر نقش حمید در سریال سایه بان بود.

من در سریال پدر در نقش حامد بازی کردم.

سریال پدر خوب ساخته شد و زمانی که سریالی دیده می شود همه عوامل آن دیده شدند خیلی موفق شد ، من هم به واسطه این سریال دیده شدم.

​فضای مجازی

مجبورم در فضای مجازی باشم ، سعی می کنم به حاشیه فکر نکنم. اگر شغلم بازیگری نبود قطعا در فضای مجازی نبودم. وقتی وارد فضای مجازی می شوی با اعصاب خورد بیرون می آیی.

وضعیت ازدواج و همسر سینا مهراد

من از شرایط ازدواج فقط اصرار مادرم را دارم البته باید ایده آل خودت را پیدا کنی ، اما من هنوز پیدا نکردم

منبع : ساعد نیوز