به گزارش پایگاه خبری نشان :

محمد نوری بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، در واکنش به اتفاقات رخ داده در تمرین روز دوشنبه استقلال و انعکاس سریع این خبر در رسانه ها پیش از خروجی رسمی سایت باشگاه اظهار داشت: «باعث تعجب است که چطور یک اتفاق درون خانواده‌ای قبل از اینکه از طریق کانال رسمی باشگاه استقلال به اطلاع دیگران برسد از رسانه های دیگر سر درمی‌آورد؟».

 استقلال از درونش لطمه می‌خورد

وی افزود: «در شرایطی که زمین و زمان دست به دست هم داده‌اند تا درباره بازیکنان سرباز استقلال به این تیم ضربه بزنند و دسیسه‌های مختلفی پشت سرهم چیده شده تا از هر راهی به استقلال لطمه وارد شود استقلال از درون مجموعه خودش ضربه می‌خورد!».

پیشکسوت استقلال افزود: «از سرپرست تیم توقع داریم که این قبیل مسائل را کنترل کند. آقای طاهری با آن همه سابقه نباید اجازه بدهد چنین اخباری از درون تیم به این سرعت به بیرون درز پیدا کند. شاید این موضوع تا پیش از انتشار به بیرون خانواده، حل و فصل می‌شد».

آجرلو با جاسوس باشگاه برخورد کند

نوری تاکید کرد: «آقای آجورلو خودش یک فرد نظامی است و ما همه به عملکرد او در این مدت ایمان پیدا کرده‌ایم. از آقای آجورلو سوال می‌کنیم چطور ممکن است شما نتوانید جاسوسی که این خبر را به رسانه‌ها داده است را پیدا کنید! اگر بخواهید، این برایتان ممکن است و کاری ندارد. لطفاً از شما تقاضا می‌کنیم جاسوسی که خبر اخراج وریا غفوری را قبل از سایت باشگاه به رسانه ها داد پیدا کنید و اگر هم نخواستید اسمش را به ما بگویید از مجموعه باشگاه اخراجش کنید».

کنار مجیدی می‌ایستند و جاسوسی می‌کنند

وی خاطرنشان کرد: «در شرایطی که استقلال بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد چرا افرادی دور و بر این تیم هستند که اینگونه به استقلال لطمه می‌زنند؟ کاری به تخلف کاپیتان و یا بازیکن دیگری که روی کاپیتان خطا کرده نداریم، هر اتفاقی بوده باید درون مجموعه استقلال حل و فصل می‌شد. کاری نداریم که مجیدی برخورد تندی کرده یا رفتارش غلط بوده و یا درست. اینکه افرادی که کنار دستش ایستاده اند و اینگونه با برخی رسانه‌های خاص ارتباط دارند که همیشه این قبیل اخبار حاشیه‌ای استقلال را منعکس می‌کنند نباید از نگاه آقای آجرلو پنهان بماند، اینها جاسوسی استقلال را می‌کنند».

آقای آجورلو! جاسوسی که کنار مجیدی می ایستد را اخراج کنید/ ترابی چه کار کرده که نباید به سربازی برود؟/ ژن بازیکن پرسپولیس با بازیکن استقلال فرق دارد؟

هوادار چه گناهی کرده جاسوس تیم با وریا مشکل دارد

بازیکن قدیمی‌استقلال تصریح کرد: «استقلال به اندازه کافی دشمن دارد. چرا عده‌ای کنار دست سرمربی تیم می‌ایستند و خودشان زیر آب تیم استقلال را می‌زنند؟ اگر کسی با وریا غفوری مشکل دارد چرا باید خون به دل هواداران استقلال کند؟ تا پارسال استقلال از مدیریت رنج می‌کشید و این رنج و نگرانی در وجود هواداران بود. حالا که امسال استقلال در صدر است و هوادار باید خوشحال باشد باز هم نمی‌گذارید یک آب خوش از گلویش پایین برود؟ در دورانی که انواع و اقسام حاشیه ها دور و بر تیم وجود دارد آنهایی که کنار دست سرمربی تیم می‌ایستند خودشان باعث بر هم خوردن آرامش تیم استقلال می‌شوند».

خون ترابی از بقیه فوتبالیستها رنگین تر است؟

نوری همچنین درباره بحث سربازی دو بازیکن استقلال تاکید کرد: «چراهمه روی بازیکنان سرباز استقلال زوم کرده اند؟ چرا کسی نمی‌گوید مهدی ترابی سرباز است؟ آیا آقای ترابی خونش با بقیه فرق می‌کند؟ یا نژادش با دیگران متفاوت است که نباید سربازی برود؟ چرا ترابی باید مورد حمایت باشد و هر وقت دلش خواست به سربازی برود اما بازیکنان استقلال به این شکل از پایین‌ترین تا بالاترین افراد مجموعه نظام وظیفه درباره‌شان اظهار نظر کنند؟».

چرا نظام وظیفه کاری با ترابی ندارد؟

وی ادامه داد: «چرا آن آقایانی که در حوزه نظام وظیفه نشسته اند حرفی درباره مهدی ترابی نمی‌زنند؟ خون مهدی ترابی از دیگران رنگین تر است؟ دلیل حمایت بیش از اندازه از این بازیکن چیست؟ اگر کسی می‌داند بگوید ما هم بفهمیم یا لااقل ما هم به بازیکنانمان یاد بدهیم آنها هم کارهایی را بکنند که مثل مهدی ترابی هر وقت دلشان خواست به سربازی بروند و یا اصلاً نروند».

مگر همه مقابل قانون یکسان نیستند؟

وی در پایان افزود: «درباره وحید امیری هم این موضوع مطرح شده که احتمال دارد سرباز باشد آیا این انصاف است که در میدان رقابت که همه چیز باید برای همه یکسان باشد یک عده هر کاری دلشان خواست بکنند، هر طور دلشان خواست سربازی بروند و هر وقت دلشان خواست مشمول شوند و یک عده تن به قانون بدهند؟ مگر قانون برای همه یکسان نیست».

منبع: خبرورزشی