به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی اولین حذف از رقابت‌های جام حذفی با گل‌گهر را در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال تجربه کرد و در دومین ماجراجویی برای فتح این جام نیز غافلگیری غیرمنتظره‌ای در مشهد گریبان آنها را مقابل شاگردان ساکت الهامی گرفت و با نتیجه 3 بر 1 مغلوب قرمزپوشان قائمشهری شدند.

این حذف برای امیر قلعه‌نویی قابل هضم نبود، ولی سرمه‌ای پوشان شهر سیرجان در ادامه با وجود کسر 7 امتیاز تمام توان‌شان را روی مسابقات لیگ برتر گذاشتند و در نهایت هم با رتبه قابل توجه چهارمی فصل را تمام کردند.

در فصل جدید اما به نظر نمی‌رسد امیر قلعه‌نویی به راحتی با کنار رفتن از جام حذفی کنار بیاید و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر به دنبال رسیدن به سومین قهرمانی خود در این مسابقات پس از دو قهرمانی با استقلال، با یک تیم آبی‌پوش دیگر است.

عملکرد خیره‌کننده سپاهان در بازی‌های اخیر سبب شده تا اختلاف گل‌گهر با صدر جدول مسابقات لیگ برتر به 8 امتیاز برسد؛ اختلافی که کار گل‌گهری‌ها را برای کسب عنوان قهرمانی بسیار سخت خواهد کرد و طبیعی است که قلعه‌نویی برای رسیدن به قهرمانی و کسب سهمیه آسیا تمرکزش را به طور ویژه معطوف به مسابقات حذفی کند.

البته سیرجانی‌ها در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باید به مصاف فولاد خوزستان بروند که به تازگی برای برگزاری مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شده و به همین دلیل زمان برگزاری این مسابقه مشخص نیست. با این حال این روزها کادر فنی گل‌گهر ضمن توجه ویژه به این مسابقه، تلاش می‌کنند در لیگ برتر نیز با شروع دوباره مسابقات اختلاف ایجاد شده را جبران کنند.