به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه" کریستیانو رونالدو پس از دومین دوره حضورش در منچستریونایتد، تیمی که در نتیجه مصاحبه‌اش با پیرس مورگان با آن قطع رابطه کرد، برای ادامه کار خود در دنیای فوتبال راهی عربستان سعودی شد، جایی که خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان معرفی کرد.

کریستیانو پس از امضای قرارداد با النصر، همراه با جورجینا و فرزندانشان، عازم خاورمیانه شد و همچنین عمارتی را که در چشایر در آن زندگی می‌کردند، ترک کرد که اکنون طبق ادعای سان آن را برای فروش گذاشته است.

خانه قدیمی به قیمت 5.5 میلیون پوند به فروش می رسد و دارای هفت اتاق خواب، شش حمام، یک اتاق تناسب اندام با تکنولوژی بالا، یک استخر بزرگ، یک جکوزی، اتاق سینمای خانگی و یک زمین پدل است.

این عمارت توسط یک مشاور املاک و مستغلات، جکسون استپس، برای فروش گذاشته شده است، که این خانه را "شاهکار طراحی مدرن" توصیف می کند: "یک اقامتگاه اصلی فوق العاده شیک با یک اتاق سرگرمی باشکوه، یک انبار مهمان دو خوابه و یک زمین پدل اما موضوع به همین جا ختم نمی شود. گاراژ چهار ماشین را در خود جای می‌دهد، در حالی که راهروی عریض فضای زیادی برای وسایل نقلیه بیشتر دارد."

خانه ای که علاوه بر داشتن تمام تجملاتی که بوده و داشته، جنبه های نه چندان مثبتی هم دارد، مانند سر و صدایی که حیوانات از همان ابتدا در اطراف ملک ایجاد می کردند زیرا خانه در کنار مزارعی است که گوسفندان صبح ها در کنار آن سر و صدا می کردند.