به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش ورزش سه، داریوش شجاعیان در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال هوادار در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص شرایط این تیم گفت: شرایط تیمی ما خیلی خوب است اما استحقاق این را داریم که بالاتر از این رتبه در جدول باشیم. تیم ما خوب فوتبال بازی می‌کند و امیدوارم بتوانیم در هفت هفته باقی‌مانده خوب نتیجه بگیریم و خودمان را به بالای جدول نزدیک‌تر کنیم.

وی افزود: تمرکز ما روی جام حذفی هم هست و خدا را شکر به جمع هشت تیم صعود کردیم و امیدوارم در مرحله بعد که با تیم قابل احترام استقلال ملاثانی روبه‌رو شدیم، بتوانیم برنده بازی باشیم و خودمان را به جمع چهار تیم برتر این مسابقات برسانیم.

شجاعیان با بیان اینکه هوادار نیم نگاهی هم به قهرمانی در جام حذفی دارد، گفت: مطمئنا با ورود آقای الهامی که پیش از این دو جام خوب هم کسب کرده‌اند، نیم نگاهی هم به قهرمانی این رقابت‌ها داریم و بچه‌ها تمرکزشان را روی جام حذفی هم گذاشته‌اند، چرا که مربی و کادر ما، جزو پرافتخارترین مربیان جام حذفی هستند. امیدوارم بتوانیم امسال سومین جام را به آن‌ها تقدیم کنیم.

او درباره انتخاب امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: به امیر خان تبریک می‌گویم. به دلیل اینکه مدت زمان زیادی تا جام ملت‌های آسیا باقی نمانده، بهترین تصمیم این بود که به یک مربی ایرانی فرصت داده شود تا بعد از چندین سالی که مربیان خارجی، سرمربیگری تیم ملی کشورمان را بر عهده داشتند، یک ایرانی هم بتواند آن صندلی را داشته باشد. امیدوارم امیر خان موفق باشد و مربیان ایرانی را سربلند کند.

بازیکن هوادار درباره تقابل با استقلال در سال جدید بیان کرد: تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی تلاش می‌کنند؛ ما با پرسپولیس و سپاهان بازی کردیم و حالا برابر استقلال قرار می‌گیریم که یک تیم خوب است و در هفته‌های اخیر به روند خوب خودش برگشته و ما هم بازی بسیار مهمی داریم. همان‌طور که برابر پرسپولیس، برنده بازی بودیم، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که شکل حرفه‌ای فوتبال را رعایت کنیم و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم تا خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.