به گزارش پایگاه خبری نشان :

فال روزانه، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود.مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد خودتان بخوانید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما احساس می کنید که روابطتان با دیگران در وضعیت دشواری قرار گرفته اند؛ اما نگران نباشید، این ابرهای تیره تحت شرایط کیهانی فعلی به وجود آمده اند و تا فردا خیلی سبک تر خواهند شد. امروز باید تمام انرژی خود را صرف کارتان کنید و قبل از عملی کردن برنامه هایتان یک بار دیگر همه چیز را از نظر گذرانده و اگر لازم دیدید تغییراتی انجام دهید و یا تدبیرهای لازم را برای مواجهه با مشکلات احتمالی بیندیشید. همه چیز دارد برای شروع برنامه هایتان مهیا می شود. این روزها همه برنامه ریزی هایتان نقش برآب میشود .هیچ چیز آن طور که باید پیش نمی رود .همه با شما مخالفت میکنند ، و سوتفاهم پیش می آید .ممکن است از شما خواسته شود در یک دعوا جانب کسی را بگیرید ، حواستان باشد که بی طرف باقی بمانید .اگر قرارداد جدیدی پیش رویتان گذاشته شد ، قبل از اینکه هرگونه تعهدی در این رابطه بپذیرید اطمینان حاصل کنید که هرچیزی که راجع به موقعیت جدیدتان لازم است را بدانید را فهمیده اید .

فال متولدین اردیبهشت

شما در حال حاضر بسیار احساساتی شده اید و زیبایی های دنیای اطرافتان به طور مسحور کننده ای شما را به خود جذب می کنند. این می تواند فرصت خیلی خوبی باشد تا یک بار دیگر زیبایی ها و جذابیت های کسی که دوست دارید را ببینید و رابطه خود را محکمتر کنید. در محل کارتان ممکن است از دست یکی از همکارانتان که می خواهد خودش را بهتر از بقیه نشان بدهد و حتی شاید جای شما را بگیرد کمی عصبانی شوید، اما بهترین کاری که برای مبارزه با او می توانید انجام دهید این است که مسئولیت های خود را حتی بهتر از قبل انجام دهید. در حال حاضر که از لحاظ اقتصادی در مضیقه هستید بهتر است در محل کارتان مانده و با اوضاع کنار بیایید . دلتان از کسی که بسیار دوستش دارید گرفته است اگر احساس میکنید این بار سکوت لازم است بهتر است پای تصمیمتان بمانید و بی تابی نکنید اتفاقی خواهد افتاد که به کوچکی دنیا و سادگی همه چیز از ته دل خواهید خندید صبوری کلید موفقیت تان خواهد شد.

فال امروز متولدین خرداد

امروز گارد دفاعی خود را کنار بگذارید و همانی باشید که هستید. احساس نکنید که مجبور هستید برای کسی نقش بازی کنید و به خودتان بگویید همینی که هستید بهترین حالتی که است که می توانید باشید. شما مجبور نیستید که ارزش وجودی خودتان را به کسی ثابت کنید. بگذارید ذهنتان استراحت کند و قلبتان را آزاد بگذارید تا گوهر درونتان بدرخشد و اجازه ندهید یک ماسک مصنوعی هویت واقعی شما را مخفی کند. در مورد موضوعی همه به روش اجرایی شما ایراد میگیرند، بپذیرید که هیچ وقت نمیتوان همه را راضی نگه داشت اگر دیگران اینطور توقع دارند مشکل خودشان است، کسی را که بسیار دوست دارید مورد تحسین قرار دهید و او را شاد کنید، اگر مجرد هستید حواستان را به کسی که توجهتان را بسیار جلب کرده است جمع کنید، طبیعت استقلال طلب شما ممکن است برایتان مشکلاتی را ایجاد کند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز جلوی آینه بایستید و به خودتان بگویید «من بینظیر هستم»! شما در انتقال انرژی خود به دیگران و کمک کردن به آنها در حل مشکلاتشان قدرت بسیاری دارید. حالا وقت آن است که کمی از این انرژی و توجه را صرف خودتان کنید. مسائلی که در ارتباط با عشق و روابط عاطفی هستند در حال حاضر برای شما از اولویت و اهمیت بسیاری برخوردار هستند، اکنون شما باید زمان بیشتری را صرف این جنبه از زندگیتان کنید و برای بهبود بخشیدن به آن تلاش کنید. شما میخواهید در هر لحظه ذهن خود و تواناییهایتان را گسترش دهید اما حالا مدتهاست که بخاطر ترسهایتان یکجا گیر افتاده اید و روزبروز از خودتان بیشتر ناراضی میشوید، به حرفهای دیگران بدقت گوش کنید. شخصی سعی دارد راهکارهایی برای رسیدن به آنچه که میخواهید ارائه بدهد. اگر رابطه ی عاطفی نا تمامی دارید بهتر است اول آن را حل کنید و بعد از آن بسراغ عشقی تازه بروید.

فال فردا متولدین مرداد

امروز زیبایی ها شما را به سوی خودتان جذب می کنند و همین موضوع ممکن است باعث شود میل زیادی به خرید پیدا کنید و بخواهید هر چیز زیبایی که می بینید را صاحب شوید. راستش این می تواند باعث شود که روز خوبی برای خرید کردن باشد، اما به شرطی که مواظب باشید در خرج کردن زیاده روی نکنید. ارزش شما به اسباب بازی های گران قیمتی نیست که دارید، پس کمی بیشتر مواظب جیبتان باشید. تازه اول ماه است و اگر حواستان را خوب جمع نکنید هنوز ماه به نیمه نرسیده است تمام حقوقتان را خرج خواهید کرد. شخصی از میان نزدیکان یا همکارانتان از سر حسادت اشتباهی را که در گذشته مرتکب شده اید دوباره مطرح می کند تا از انجام کاری بترساندتان با او روبرو شوید و اجازه پیشروی بیش از این ندهید. از خرج کردن پولتان برای چیزی که ضروری نیست خودداری کنید وگرنه پشیمان خواهید شد. به زودی یک مسافرت لذت بخش خواهید داشت بهترست پولتان را برای رفتن به این سفر پس انداز کنید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز از آن روزهایی است که شما احساس می کنید که به جز شما یک نفر، تمام دنیا دارند به خوبی و خوشی زندگی می کنند و هیچ مشکلی ندارند. در این که زندگی هیچکس کامل و بدون نقص نیست هیچ شکی وجود ندارد و هر کسی به گونه ای دارد با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کند. این که بخواهید زندگی خود را با دیگران مقایسه کنید اصلا عاقلانه نیست، هر چه بیشتر این کار را بکنید زمینه دلسردی و ناراحتی خود را بیشتر فراهم خواهید کرد. شما باید یاد بگیرید خوشبختی را در وجود خودتان پیدا کنید. هوشیار باشید با توجه به موقعیتی که در حال حاضر در آن هستید حتی کوچکترین اظهار نظر یا توهین ممکن است غوغا به پا کند. اطرافیانتان بسیار حساس هستند و خیلی سریع عکس العمل نشان خواهند داد پس نهایت دقت را داشته باشید شما دوست ندارید به احساسات دیگران لطمه بزنید اما این روزها هر کاری هم که بکنید نمیتوانید در این راه موفق باشید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اوضاع خیلی جدی و تا حدودی دلسرد کننده به نظر می رسد و احساس می کنید ابرهای تیره و تار بر زندگیتان سایه افکنده اند، اما این لزوما بدین معنا نیست که باران مشکلات حتما بر سرتان خواهد بارید. بعضی چیزها در زندگی شما دارند به مرحله ای با اهمیتی حیاتی می رسند و وضعیت امروز می تواند پیامی باشد که می خواهد به شما بگوید که باید با دقت و احتیاط بیشتری عمل کنید. سعی کنید زیبایی را در وجود خودتان، دیگران و هر موقعیتی که در برابرتان قرار می گیرد پیدا کنید و به هر روز با شور و اشتیاقی تازه نگاه کنید. اینکه به احساسات دیگران توجه داشته باشید خوب است اما در راضی نگه داشتن و خوشحال کردن دیگران زیاده روی نکنید. اتفاقی عجیب برایتان خواهد افتاد یکی از اعضا خانواده تان شما را برای انجام ندادن کاری یا انتخاب نکردن چیزی مورد سرزنش قرار می دهد. این موضوع نباید برای شما هیچ اهمیتی داشته باشد.آنچه مهم است این است که شما کار مورد علاقه خودتان را انجام می دهید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود و این فرصت را خواهید داشت که خیلی چیزها را از نو شروع کرده و اشتباه های گذشته تان را به ویژه در زمینه روابط عاطفی جبران کنید. چه در یک رابطه عاطفی جدی باشید و چه نباشید، امروز تمام مکالماتی که با طرف مقابلتان دارید کاملا معنادار و هدفمند خواهند بود و شما را به نتیجه های مهمی خواهند رساند. در زمینه مسائل کاری هم اگر دیروز هفته تان را آنطوری که باید شروع نکرده باشید و برنامه هایتان را عملی نکرده باشید، امروز خواهید توانست کوتاهی های روز گذشته خود را جبران کنید. اطرافیان تصور میکنن شما یک گوشتان در است و گوش دیگرتان دروازه و هر حرفی که به شما میزنن بی فایده است اما واقعیت اینست که شما خیلی هم حواستان جم است فقط در ظاهر اینطور نشان می دهید، کسانی که تاکنون شما را در کارتان هدایت میکرده اند امروز در مقابل شما ایستاده اند، دیگر وقت آن رسیده که ترسهایتان را کنار بگذارید و خودتان راهتان را انتخاب کنید و پیش بروید.

فال روزانه متولدین آذر

اوضاع دارد به نفع شما پیش می رود و شرایط برایتان بهتر می شود. شاید خودتان احساس کنید که اوضاع بین شما و کسی که دوست دارید زیاد خوب نیست، اما به هیچ عنوان از این احساس فرار نکنید. این تفکر شما به احتمال زیاد ناشی از تلاش ناموفق شما و یا طرف مقابلتان برای نزدیک تر شدن به یکدیگر است. شاید می خواهید با او صمیمی تر شوید اما فکر می کنید او خودش را کنار می کشد. کنترل اوضاع را از مغزتان گرفته و به احساستان بسپارید و مطمئن باشید که شما را به بهترین راه هدایت خواهد کرد. تغییرات در برنامه هایتان باعث ناراحتی و عصبانیت شما خواهد شد، شما معمولا خیلی زود خودتان را با جریان کارها هماهنگ میکنید، سعی کنید خودتان کنترل اوضاع را بدست بگیرید، در دیدار عاشقانه ای که خواهید داشت ممکن است پای مسئله مهمی به میان کشیده شود، سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کرده و مسئله را با درک متقابل حل کنید، شما از پس این مشکل به خوبی بر میایید.

فال روز متولدین دی

امروز روزی فوق العاده برای نشان دادن جنبه حساس و مهربان وجودتان است و می توانید تمایل ذاتی خود به توجه و کمک کردن به دیگران را خیلی خوب مورد استفاده قرار داده و شخصی که دوست دارید را تحت تاثیر قرار دهید. شاید بتوانید با برگزار کردن یک مهمانی دو نفره او را غافلگیر کنید، البته حواستان باشد که موزیک ملایم و نور شمع را هم فراموش نکنید. کاری کنید که او احساس کند شخص خیلی مهمی است و خوب البته که برای شما از هر کسی مهمتر است. شما با سرعت تمام سعی در انجام کارهایتان دارید اما ، فشرده گی برنامه کاریتان باعث میشود مدام از این کار به آن کار ببرید و خیلی از کارهایتان را نیمه تمام رها کنید. اجازه ندهید، مسائل متفرقه حواستان را پرت کند. با فردی با تفکر و با اندیشه های بسیار خوب ملاقات خواهید کرد. وضعیت فکریتان این روز ها شبیه به کسی است که به تازگی در برابر همه چیز قیام کرد.

فال متولدین بهمن

شما استاد عملی کردن رویاهایی هستید که در سر دارید و هر آن چه برای به دست آوردن خواسته هایتان لازم باشد انجام می دهید، اما امروز بهتر است کمی دست به عصا پیش بروید، زیرا شرایط برای عملی کردن برخی از آنها هنوز فراهم نیست. امروز رابطه خود را با آنهایی که دوست دارید وارد مرحله تازه ای نموده و بهتر از قبل کنید. سعی کنید چیز جدیدی را به رابطه خود اضافه کنید که می تواند به بهتر شدن آن کمک کند. با وجود اینکه دیگران فکر میکنند مسئولیت هایی بیش از اندازه تواناییتان پذیرفته اید، خودتان تلاش میکنید نگرش مثبت تان را حفظ کرده و برای موفقیت در کارتان به جلو پیش بروید. خوشبختانه شما میتوانید به آنها ثابت کنید در اشتباه هستند. افزایش فشار ناگهانی به شما کمک میکند تا به نقاط ضعف و قوت برنامه هایتان پی ببرید. در رابطه عاطفیتان درهای قلبتان را باز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما احساس نزدیکی خیلی بیشتری نسبت به اطرافیان خود دارید، از این فرصت استفاده کرده و زمان بیشتری را با آنها بگذرانید. بودن در کنار آنها به شما احساس کامل بودن و بهتر بودن خواهد بخشید. البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که شما نسبت به همه حرف هایی که به شما گفته می شوند، چه مثبت باشند و چه منفی، حساسیتی چند برابر دارید؛ سعی کنید این موضوع را حداقل تا حدودی تحت کنترل در بیاورید، در غیر این صورت ممکن است به خاطر شنیدن حرفی که از روی منظور خاصی نبوده است دعوا راه بیندازید! رودربایستی را کنار بگذارید و فرد دروغگویی را سر جایش بنشانید.دلتان میخواهد چشمتان را بر روی افکاری که ذهنتان را در گیر کرده ببندید و نفسی بکشید اما این درگیری ذهنی شما را به حال خودتان رها نمیکند. رابطه عاطفی تان به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد قدرت شما بیشتر از آن است که فکر میکنید. تعقیری در اطرافتان اتفاق خواهد افتاد.