به گزارش پایگاه خبری نشان :

رکنا، این جنایت در کرج رخ داد و پلیس با تجسس های اطلاعاتی توانست از یک معمای پیچیده راز گشایی کند و پرده از یک خیانت زنانه بردارد.

قتل مسلحانه مدیر بانکی

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از ۲۴اسفند پارسال از وقتی کلید خورد که یکی مدیران ارشد بانک در استان قزوین به طرز مرموزی مقابل خانه اش در یکی از محله های کرج با شلیک گلوله مردی ناشناس که نقاب سیاه روی صورتش کشیده بود به قتل رسید.

خیلی زود تیمی از کارآگاهان جنایی البرز به دستور بازپرس محمد عنبری برای راز گشایی از این پرونده مرموز تشکیل شد و در نخستین گام قاضی پرونده دستور داد جسد مرد۵۰ ساله به پزشکی قانونی منتقل شود.

داستان عجیب زن مرموز

در گام بعدی تحقیقات کارآگاهان با بازجویی از اطرافیان مقتول از سر گرفته شد و این در حالی بود که زن قربانی جنایت قصد داشت با داستانسرایی هایش مسیر پرونده را تغییر دهد و در بازجویی های پلیسی ادعا کرد که شوهرش با همکارانش در بانک اختلاف داشته است و به تنها افرادی که می تواند مظنون باشد همکاران همسرش است.

این ادعا در حالی بود که کارآگاهان با اقدامات میدانی و تحقیقات بیشتر و تحت نظر قرار دادن بیشتر زن جوان توانستند راز این جنایت مرموز را فاش کنند.

ردپای خیانت

تحقیقات فنی و کنترل تماس های همسر مقتول به نام شقایق که ۴۰سال سن دارد باعث ظن پلیس شد.اما این موضوع به تنهایی نمی توانست کارگشا باشد بنابراین کارآگاهان تصمیم گرفتند بار دیگر شقایق را پشت میز بازجویی بنشانند و این بازجویی سرانجام به نتیجه رسید و زن خائن قاتل شوهرش را که مرد جوانی بود لو داد.

بازداشت تیرانداز نقابدار

فرشاد ۳۱ ساله کسی که از چند ماه قبل با همسر مقتول رابطه صمیمی دارد خیلی زود بازداشت شد و در بازجویی های پلیسی و زمانیکه فرشاد در تناقض گویی هایش گرفتار شد به ناچار لب به سخن گشود و به قتل شوهر شقایق اعتراف کرد.

این متهم در ادامه اعتراف به شلیک مرگبار در اظهاراتش مدعی شد که از چند ماه قبل هنگام تردد در مترو با زن ۴۰ساله ای بنام شقایق آشنا شدم دوستی ما ادامه پیدا کرد تا جایی که من به خانه ی شقایق می رفتم و  بعد از چند ماه متوجه شدم که شقایق شوهر دارد، وقتی به او اعتراض کردم شقایق مدعی شد که همسرش مشکلی با رابطه ما باهم ندارد.

مدتی گذشت و شقایق پیشنهاد شرم آوری را مطرح کرد که خون ام به جوش آمد، او گفت که شوهرش خواسته در مقابلش رابطه داشته باشیم از طرفی متوجه شدم که شوهر شقایق از من شکایت کرده است سر این ماجرا بود که اسلحه کلت را با پرداخت ۶۰میلیون تومان خریداری کردم و بعد به سراغش در خانه اش رفتم وباکشیدن  ماشه به زندگیش پایان دادم .

به گزارش ایران این اظهارات صرفا براساس اظهارات خود متهم است و صحت کامل آن تایید نشده و تحت بررسی قرار دارد.

سرهنگ مهدی حاج حمدی رییس دایره جنایی استان البرز درباره این پرونده به خبرنگار ایران گفت :هم اکنون همسر مقتول نیز بازداشت شده و تحت بازجویی فنی قرار دارد.

گفتگو با قاتل عاشق پیشه

چند سال داری ؟

۳۱ سال

به چه اتهامی بازداشت شدی؟

به خاطر قتل

چرا آدم کشتی؟

وقتی فهمیدم شوهر زن مورد علاقه ام از من شکایت کرده ماجرا لو رفته سراغش رفتم و اورا کشتم .

چطوری اورا کشتی؟

از قبل تفنگ خریده بودم به خانه اش در باغستان رفتم و با شلیک گلوله اورا کشتم.

تفنگ را ازکجا آوردی؟

به یکی  از شهرستانها رفتم و خریدم.

چقدر پول هزینه کردی ؟

۶۰میلیون تومان

شغلت قبل از اینکه بازداشت شوی چه بود؟

در بخش خدمات یکی  از بیمارستان‌ های تهران مشغول بودم.

بعد از شلیک کجا رفتی؟

فرار کردن و در محل کارم حضور داشتم .

چی شد که با یک زن شوهر دار دوست شدی؟

درمترو او را دیدم او درابتدا به من نگفت شوهر دارد ولی بعد از مدتی خودم فهمیدم وقتی اعتراض کردم شقایق گفت عاشقم است و مشکلی پیش نمی آید

چرا عاشق زن شوهر دار شدی؟

من ازابتدا نمی‌دانستم او شوهر دارد

کی بازداشت شدی؟

دیروز عصر- شنبه 16 اردیبهشت ماه - درمحل کارم بیمارستانی که کار می کردم بازداشت شدم.