به گزارش پایگاه خبری نشان :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

در تصویر آزمون هوش شناخت بیگانه ما خانواده ای را مشاهده میکنیم که در حال خوردن ناهار می باشند ،در نگاه اول همه چیز عادی به نظر می رسد ولی در واقع یکی از این افراد یک بیگانه فضایی می باشد که خودش را شبیه یکی از افراد خانواده در آورده است،وظیفه شما در آزمون هوش شناخت بیگانه این است که وی را شناسایی کنید.

برای انجام این کار و پاسخ به این هوش تصویری تنها 8 ثانیه فرصت دارید،پس با دقت به تصویر آزمون هوش شناخت بیگانه نگاه کنید.

باید بدانید که بازی های فکری نیاز به منطق و مهارت های حل مسئله دارند. این بازی ها و سوالات تصویری، توانایی ما را برای تفکر خلاقانه و منطقی آزمایش می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که حل بازی های فکری مفید است، اما به طور خلاصه، این معماهای ذهنی اگر به طور منظم حل شوند، می توانند شما را باهوش تر کنند، به علاوه سرگرم کننده هستند!

احتمالا در نگاه اول پسر خانواده را به خاطر گوش های بزرگ یک فرد بیگانه شناسایی کرده اید ولی باید بدانید خیلی از آدم ها دارای گوش های بزرگی می باشند،همچنین بعضی از کاربران مرد خانواده را به عنوان بیگانه معرفی کرده اند و آن هم به خاطر داشتن شش انگشت می باشد که باید بگوییم بعضی از انسان ها با همچین خصوصیاتی به دنیا می آیند.

اگر به عکس قاب روی دیوار توجه کنید میبینید که پدر بزرگ خانواده دارای بینی عجییبی می باشد و فقط دارای سوراخ بینی می باشد.به نظر شماکدام فرد یک بیگانه فضایی می باشد؟

تست هوش