به گزارش پایگاه خبری نشان :

​​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

آزمون شناخت مرد عاشق: حل معماها و دیگر بازی های فکری یک تقویت کننده واقعی مغز و همچنین راهی عالی برای آموزش ذهن شما است. پرداختن به بازی های فکری شما را برای لجظه ای وادار به دقت و تمرکز می کند و همین مسئله کافی است تا سلول های خاکستری که وظیفه پردازش را بر عهده دارند بیشتر فعالیت کنند. افزایش فعالیت مغز جزئی نگری، دقت و تمرکز را در شما افزایش می دهد.

شما در آزمون شناخت مرد عاشق با یک چالش جالب تصویری روبرو خواهید شد. باید بتوانید در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای تشخیص دهید که کدامیک از مردان تصویر به زودی یک قرار عاشقانه دارد. شما برای پیدا کردن و رمزگشایی این آزمون لازم است تا از تمام دقت، تیزبینی و جزئی نگری خود استفاده کنید. همان طور هم که اشاره شد برای پاسخ به آزمون شناخت مرد عاشق زمان کمی دارید. 

سه جوان برای تمرینات ورزشی به باشگاه آمده اند. این افراد هر کدام زندگی شخصی مختص به خود را دارند. آنها در رختکن در حال پوشیدن لباس های خود هستند. وسایل خود را جمع کرده اند و قصد دارند به خانه برگردند. همه چیز طبیعی به نظر می رسد. اما یکی از این سه جوان باید برای یک قرار عاشقانه آمادگی گرفته و بلافاصله به این قرار عاشقانه برود. به نظر شما این جوان کدامیک از افراد تصویر است. زمان 3 ثانیه ای شما از هم اکنون آغاز شده است.

اگر نتوانستید آزمون شناخت مرد عاشق را حل کنید، مشکلی نیست. شما بخشی از گروه منتخبی از نابغه‌هایی نبودید که در این چالش به موفقیت رسیدند. اما نگران نباشید. قبل از آن فرصت دارید تا خود به پاسخ دست پیدا کنید.

پاسخ آزمون شناخت مرد عاشق: بسیاری از کاربران اولین فرد از سمت چپ را جوان عاشق معرفی کرده اند. آنها معتقدند که او چهار جعبه هدیه در کمدهای لباسش دارد و او قصد دارد یکی از این جعبه های هدیه را به معشوقه اش هدیه دهد. اما اگر دقت کنید، او خیلی آرام به نظر می رسد و استرس و اضطراب یک قرار عاشقانه را ندارد. مرد سمت راست نیز چنین است. اما اگر به مرد وسطی نگاه کنید متوجه خواهید شد که او به گوشی اش نگاه می کند. احتمالاً به پیام های رد و بدل شده با معشوقه اش نگاه می کند. او کوله پشتی خودش را به شانه اش انداخته و قصد دارد خیلی سریع باشگاه را ترک کرده تا به سر قرار خود برسد. شما چه فکر می کنید؟

تست هوش