به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

رنگی که اول دیدید ویژگی های شخصیتی شما را نشان می دهد. خب، اول کدام رنگ را دیدید؟

این تست ها در روانشناسی کاربرد درمانی دارند. زیرا برخی از ویژگی های شخصیتی و عمیق ترین خواسته های شما را که شاید از آن آگاه نباشید مشخص می کنند.

رنگ هایی که در این تست روانشناسی می بینید عبارتند از: فیروزه ای (در بالای تصویر) زرد (در مرکز تصویر) آبی تیره (در پایین تصویر)

۱. فیروزه‌ای رنگ

ریسک‌پذیر و خلاق

شما عاشق ریسک کردن هستید و از شکست خوردن نمیترسید. قوه تخیل شما فعال است و شما را به فردی بسیار خلاق تبدیل می‌کند. خلاقیت شما بسیار بالاست.

۲.رنگ زرد

آرام، سازگار و مهربان

شما فردی آرامش طلب و صلح جو هستید. شما با همه شرایط ها سازگار هستید و غر و لند نمی کنید. رازهای زندگیتان را به کسی نمیگویید. شما شخصیت بسیار آرام و متینی دارید. شما دوست ندارید آرامش ذهن خودتان را بهم بزنید.

۳.رنگ آبی

کمال گرا

شما همه چیز را در زندگیتان تجزیه و تحلیل می کنید. این ویژگی شخصیتی شما از شما یک انسان کمال گرا می سازد. شما دوست دارید که به تمام اهدافتان برسید و برای رسیدن به آن تمام تلاشتان را میکنید.