به گزارش پایگاه خبری نشان :

فال امروز یا فال روزانه، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود.مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد خودتان بخوانید.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز صبح شما از خواب که بیدار می شوید ناگهان فکرها و ایده های جدیدی به سرتان خواهند شد که انگار در عالم خواب به شما الهام شده اند. حتما این افکار را در دفترچه یادداشتتان بنویسید تا بعدا بتوانید از آنها استفاده کنید. امروز اثرگذاری مثبت کلمات شما به حداکثر میزان ممکن رسیده است، پس حرف دلتان را به زبان بیاورید و مطمئن باشید که می توانید پیامتان را به درستی به مخاطب رسانده و او را قانع کنید. حتی اگر در گذشته احساس کینه جویی داشته اید، حالا وقت آن رسیده است که این احساس را مجددا مورد بررسی قرار دهید. دوستان خود را از دست ندهید رابطی خراب شده خانوادگیتان دوباره باز سازی میشود دیگران راحت و اسوده میتواننند رازهایشان را با شما در میان بگذارن شما خیر همه را میخواهید و ب خاطر کمک ب مردم از استایش خود میگذرید این روز ها دائم میهمان در خانه ی شما رفتو امد میکند اگر شده حتی برای چند ساعتی برای خودتان خلوتی فراهم کنید بدین تریب میزبان بهتری خواهید بود.

 فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز برخی کارهای اضافه هستند که در گوشه و کنار خانه باید انجام شوند. خوشبختانه شما حال و حوصله لازم برای انجام این کارها را دارید و در حین صحبت کردن با اهل خانه و گوش کردن به موسیقی همه کارهایتان را انجام خواهید داد. شما در حال حاضر دوست دارید در فعالیت های اجتماعی بسیاری شرکت کنید و این کار شما هیچ اشکالی هم ندارد، ولی این را به یاد داشته باشید که زیاده روی در هیچ کاری خوب نیست، حتی اگر این کار تفریح و خوشگذرانی با دوستانتان باشد هم می تواند برایتان مشکل زا شود. اگر در مسائل اقتصادی سنجیده و دقیق عمل نکنید با مشکل مواجه میشوید. اگر با شرایط جدیدی مواجه شدید دست و پای خود را گم نکنید و هول نشوید. مواجه با حقیقت بعد از مدتی به نحوی حیرت آور شما را آرام میکند. از انرژی زیادی برخوردارید. میتوانید آن را برای فعالیت های ورزشی بکار ببرید .هدیه یا رخدادی نیکو به شما روحیه ای مضاعف میدهد .

فال امروز متولدین خرداد

امروز بچه ها وقت زیادی از شما خواهند گرفت، خواه این بچه ها فرزندان خودتان باشند، خواه بچه های سایر اعضای خانواده، به احتمال زیاد مجبور خواهید بود آنها را به مهمانی و گردش ببرید و یا حتی برایشان قصه بگویید تا خوابشان ببرد. وقت گذراندن با بچه ها خودش عالمی دارد! مهارت های مدیریتی شما در حال حاضر در اوج کارایی خود قرار دارند، ولی امروز ممکن است ناگهان برخی جزئیات مهم حواستان را پرت کرده و ذهن شما را به خود درگیر کنند. سعی کنید این حواس پرتی ها را به حداقل رسانده و از این فرصت بیشترین استفاده را ببرید. لازم است با دقّت وقت خود را مدیریت کنید و با الویت بندی سنجیده و به موقع از گیج شدن خود جلوگیری کنید و برای پر کردن اوقات فراقت تان به سراغ سرگرمی تاره ای بروید. به سادگی از مشکل بزرگی خواهید گذشت، از سختی های راه هراسی به دل راه ندهید. دلی را شکسته اید، به فکر دلجویی و ترمیم آن باشید. حواستان باشد به قرض گرفتن عادت نکنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز با شور و اشتیاق در آرزوی این هستید که زحمات و همکاری هایتان مورد تایید و تشویق قرار بگیرند، متاسفانه باید کمی در نگرشتان تغییر ایجاد کنید، این که مورد تایید و تحسین قرار بگیرید به اندازه این که خودتان از عملکردتان و نتیجه ای که به دست می آورید رضایت داشته باشید اهمیت ندارد. اعتماد به نفس واقعی تنها از درون خودتان می تواند ایجاد شود. مطالعه کتاب هایی که به احتمال زیاد آنها را هدیه گرفته اید امروز ذهن شما را به شدت به مسائل معنوی و فلسفی مشغول خواهند کرد. به یاد داشته باشید که ملایمت و زبان نرم می تواند در هنگام بروز اختلاف نظر تفاوتی را رقم بزند. پیشنهاد جدیدی می شنوید که در صورت قبول کردن می توانید تغییری جالب و اساسی را در زندگی تان رقم بزنید. موفقیت قریب الوقوعتان حس حسادت یکی از اطرافیان را تحریک می کند. تابع امیال آنی نشوید و سنجیده مخارجتان را تحت کنترل قرار دهید.

فال فردا متولدین مرداد

شما این اواخر در خوردن و نوشیدن کمی زیاده روی کرده اید و امروز اگر روی ترازو بروید آنچه می بینید باعث شگفتی و البته تا حدودی ناراحتیتان خواهد شد. شاید با خودتان تصمیم بگیرید که هر چه سریعتر از وزنی که اضافه کرده اید خلاص شوید و حتی از همین امروز ورزش و پیاده روی را شروع کنید. اما به احتمال زیاد موقع خوردن شام و بعد از ورزش و پیاده روی خیالتان دوباره راحت شده و خوردن را از سر خواهید گرفت! انتظار نداشته باشید فوراً به جواب دلخواه برسید. بهتر است فعلاً برای رسیدن به موقعیت های بهتر مالی خطر نکنید و با هر کسی شریک نشوید. تحت تأثیر سخنان اطرافیانتان قرار نگیرید و در هنگام مواجهه با فردی جدید به ندای قلب خود گوش کنید؛ به هر ریسمانی چنگ نزنید. در جلساتی شرکت خواهید کرد و بهتر است خود را برای مخالفت ها و عدم تأیید های ناخوشایند آماده کنید.

فال امروز متولدین شهریور

خواب هایی که شب گذشته دیده اید یا تصاویری که در حین خیال پردازی در ذهنتان مجسم می شوند به شما انرژی زیادی خواهند بخشید و شاید حتی برای انجام بعضی کارها به شما انگیزه بدهند. این افکار را حتما یادداشت کنید، اما خیلی هم به آنها تکیه نکنید. این افکار و رویاها به احتمال زیاد ادامه خواهند داشت و بهتر است کمی دست نگه دارید تا تصویر کاملتری از آنها در اختیار داشته باشد. امروز اگر در روابط عاطفی بخواهید زیادی با سرعت پیش بروید ممکن است ناگهان به سرعت گیری برخورد کنید که حسابی تعادلتان را بهم خواهد زد. برای بهبود روابط عاطفیتان منیت خود را کنار بگذارید و با سعه صدر گذشت برخورد کنید به خود سخت نگیرید و امیدتان را در موقعیت دشوار پیش آمده از دست ندهید تا طوفان بگذرد طعم خوش آرامش را دوباره تجربه خواهید کرد مشکلات و گره های کور مالی برطرف می شود این روزها بر اثر هر مسئله ای از کوره در میروید که زود هم پشیمان می‌شوید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

پیامی که از یکی از دوستانتان دریافت خواهید شما را بسیار خوشحال خواهد کرد و روزتان را خواهد ساخت. خبرهای خوبی که می شنوید ممکن است مربوط به سفر، پول و یا روابط عاطفی باشند. در هر صورت امروز شنیدن این خبر خوب انگیزه زیادی به شما خواهد بخشید تا به تلاش در جهت رسیدن به اهدافتان ادامه دهید. امروز لذت بردن از خوبی ها و زیبایی های زندگی بدون زیاده روی در این زمینه کار ساده ای به نظر نمی رسد. شاید وسوسه شوید در خوردن و آشامیدن زیاده روی کنید. در رابطه با پیشنهادی به فکر فرو خواهید رفت.معجزه ای در زندگیتان به وقوع می پیوندد.اختلاف و کدورتهای خانوادگیتان برطرف میشود.هدیه ای به دستتان میرسد که بیشتر از حد تصورتان شما را شاد میکند .به عهدی که با دوستتان بسته اید وفادار بمانید .ولخرجی را کنار بگذارید. و به فکر آینده باشید .مشورت با دوستتان نشان دهنده ضعف و نا آگاهی شما نیست.

فال روزانه متولدین آبان

این اواخر فرصت ها و موقعیت های زیادی برای شما فراهم شده اند و شما در فکر این موضوع هستید که کدام یک از آنها برای شما بهترین گزینه ممکن خواهد بود. گاهی بهتر است کمی به خودتان فرصت بدهید تا ضمیر ناخودآگاهتان سر حوصله بهترین انتخاب ممکن را برای شما انجام دهد، اکنون یکی از آن زمان هاست. امروز مجبور به انتخاب نیستید، پس بیخیال این فکرها شوید و از روز تعطیلتان لذت ببرید و خوش باشید. وارد مرحله جدیدی درحیطه کار یا تحصیلتان خواهید شد و ترقی و پیشرفت را تجربه خواهید کرد، به هیچوجه تحت تاثیر سخنان و اخباری که از گوشه و کنار می شنوید قرار نگیرید قبل از اطمینان ازصحت و درستیشان تصمیمی نگیرید، براحتی مبلغی بدست می آورید مراقب باشیدکه براحتی از دستش ندهید، به فکر سلامت خود باشید و ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه و یا خانوادگی بحث سفر به مقاصد دور دست و ناشناخته مطرح خواهد شد. بعضی از این حرف ها فقط در حد خیال پردازی هستند، اما بعضی از شما در رابطه با این موضوع و نقشه هایی که برای آن دارند کاملا جدی و مصمم هستند. اگر شما هم قصد رفتن به سفر را دارید به دقت به بحث هایی که مطرح می شوند گوش کنید، ممکن است اطلاعاتی که به دست می آورید به دردتان بخورند. از شخصى جواب نه مى شنوید نباید موجب پریشانى شما شود به خود اجازه دهید و فرصت رها شدن بدهید دورانى پر مشغله را تجربه خواهید کرد با فعالیت هاى جدید و سفرهاى متعدد سر گرم خواهید بود از نظر اجتماعى پیشرفتهاى چشمگیرى خواهید داشت ،اوقات بیشترى را با اعضاى خانواده سپرى کنید و قدر لحظه هاى با هم بودنتان را بدانید ،فریب زرق و برق چیزى را نخورید.

فال روز متولدین دی

درست است که امروز تعطیل هستید و از کار فاصله گرفته اید، اما ذهنتان همچنان درگیر مسائل حرفه ای است و حتی در میان جمع های دوستانه و خانوادگی هم فکرتان مشغول آینده کاریتان خواهد بود. شما می خواهید وضعیت اقتصادی خود را بهبود ببخشید و فرصت هایی هم برایتان فراهم شده اند، اما امروز وقت خوبی برای فکر کردن به این چیزها نیست، امروز تمام انرژی خود را صرف عزیزانتان کنید. سفری غیر منتظره و پر برکت تغییری اساسی در روند فعلی زندگیتان ایجاد می کند از طریق تجدید دیدار با دوست یا همکاری قدیمی اوقاتی خاطرانگیز برای خود خواهید ساخت کدورتی قدیمی برطرف می شود پس از آن احساس می کنید که بار سنگینی از روی شانه هایتان برداشته شده.یکی از عزیزانتان به دنبال گوشی شنوا به سراغتان خواهد آمد او را از خود ناامید نکنید.

فال متولدین بهمن

طی چند روز گذشته ایده های فوق العاده ای به ذهنتان رسیده اند و حالا هم فکرتان به شدت مشغول آنهاست و می خواهید ببینید چطور می توانید آنها را عملی کنید. به شما توصیه می کنیم فعلا این ایده ها را یک جا بنویسید تا فراموششان نکنید و سپس سر خودتان را با کارهای دیگری گرم کنید تا بعدا وقتی ذهنتان کمی آرام گرفت سر حوصله به آنها فکر کنید و تصمیم بگیرید. امروز برای شما روز عشق است، ولی با این حال مسائل موجود در رابطه عاطفیتان می توانند کمی باعث استرس و نگرانی شما شوند. معجزه زمانی در زندگیتان اتفاق میافتد که اصلا انتظارش را ندارید، سرانجام به تعادلی در زندگیتان رسیده اید که آرزویش را داشته اید، قول ها و وعده های خودرا فراموش نکنید و هرطور شده به آنها وفا کنید، از اینکه دیر به بعضی خواسته های خود رسیده اید خود را سرزنش نکنید، دایره دوستانتان را وسیع تر کنید، یک رنگی و خوشرویی شماست که شما را بین دیگران عزیز تر میکند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز نشان دادن مهربانی و حتی کمی از خود گذشتگی می تواند اثرات خیلی خوبی روی روح و روان شما داشته باشد. پس با روی باز به درخواست کمک دیگران جواب مثبت دهید تا از روزتان لذت ببرید. مثبت گرایی شما حتی با حرف زدن با اطرافیانتان به آنها منتقل خواهد شد و مشوق آنها خواهد بود. روحیه بخشنده شما به خودتان باز خواهد گشت و احساس آزادی بیشتر، دیدی گسترده تر و ذهنی خلاق تر خواهید داشت. دخل و خرجتان را هماهنگ کنید تا محتاج قرض و وام نشوید اکنون زمانی مهم برای اتخاذ تصمیمی مهم و تعیین کننده است که از مدتها قبل به ان می اندیشید اعتراف شخصی منجر به باز شدن درهای ارتباطی صادقانه بینتان می شود احساسات سرکوب شده تان را از وجودتان خالی کنید خود را آماده شنیدن خبرهای غیر منتظره کنید رازی سر به مهر عاقبت بر ملا می شود.