به گزارش پایگاه خبری نشان :

​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

بین دو تصویر 5 تفاوت وجود دارد و شما باید آنها را در 10 ثانیه تشخیص دهید. اکنون مهارت های بینایی خود را آزمایش کنید!

تشخیص تفاوت بین دو تصویر یکسان یکی از محبوب ترین فعالیت های آنلاین امروزه است.اگرچه در نگاه اول تصاویر یکسان به نظر می رسند، اما تفاوت هایی وجود دارد که باید آنها را پیدا کنید. این فعالیت لذت بخش است و همچنین به تقویت توانایی های بینایی و توجه کمک می کند.

دو تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا، خرگوشی را نشان می دهد که هویج را در دست گرفته است. اگرچه تصاویر در نگاه اول یکسان به نظر می رسند، اما 5 تفاوت بین این دو تصویر وجود دارد و شما 17 ثانیه فرصت دارید تا آنها را پیدا کنید. فقط افراد با دقت می توانند آزمون تشخیص تفاوت را در مدت زمان تعیین شده مشخص کنند.

بهترین راه برای تشخیص همه تفاوت ها این است که تصاویر را با دقت برسی کنید. برخی از تفاوت ها به راحتی قابل مشاهده هستند، در حالی که تشخیص برخی دیگر ممکن است دشوار باشد.

زمان شما به پایان رسیده است. کنجکاو هستید که بدانید هر 5 تفاوت چه بودند؟

تفاوت های این دو تصویر به شرح زیر است:

تست هوش