به گزارش پایگاه خبری نشان :

وام / وام از راهکارهای دنیای اقتصاد است که برای توانمندسازی جامعه در مقابل آسیب های اقتصادی طراحی و اجرا می شوند. امروزه وام در قالب های متنوعی به متقاضیان عرضه می شود. وام‌ قرض‌الحسنه، ازدواج، جعاله، خرید مسکن، خرید کالا و غیره اشکال وسوسه‌برانگیز وام به شمار می روند. 

وام

مشتریان بانک مهر ایران به منظور دریافت وام قرض الحسنه 30 میلیون تومانی طرح «اعتبار در حساب جاری» این مجموعه باید میانگین حساب سه تا 12 ماهه ایجاد کنند.

به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت این وام هستند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. این تسهیلات به ضامن رسمی احتیاج دارد. وام مذکور قرض الحسنه بوده و سود ندارد، تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 48 ماه اعلام شده است. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند نباید بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 677 هزار و 372 تومان است. کل سود تسهیلات، 2 میلیون و 513 هزار و 839 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 32 میلیون و 573 هزار و 839 تومان خواهد بود./کاماپرس