به گزارش پایگاه خبری نشان :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

انسان همیشه تمایل دارد که خودش را بشناسد. دست های همه ما با هم تفاوت دارد، برخی بلندتر و برخی کوتاه تر، انگشتان متفاوت و انواع کف دست ها.

انسان همیشه تمایل دارد که خودش را بشناسد. دست های همه ما با هم تفاوت دارد، برخی بلندتر و برخی کوتاه تر، انگشتان متفاوت و انواع کف دست ها. همه این ویژگی ها نشان دهنده یکی از چهار عنصر طبیعت است: هوا، آب، آتش و خاک. این عناصر شخصیت و توانایی هایی را که یک فرد ممکن است داشته باشد تعیین می کند.

دست ها با عنصر آب

این دست ها مرطوب هستند و بیشتر عرق می کنند. شما فردی بسیار عاطفی، با قلب بزرگ ومهربان هستید. اطرافیان و خانواده تان را بسیار دوست دارید و براحتی اشتباه دیگران را می بخشید. ویژگی شخصیتی شما شوخ طبعی و همدلی شماست که در کف دست شما، نشان داده شده است. شما دوست بسیار خوبی هستید زیرا همیشه در صورت نیاز در کنار کسانی هستید که از شما کمک می خواهند.

دست ها با عنصر هوا

انگشتان بلند و باریک که مفاصلشان به خوبی مشخص است. این افراد شخصیتی حساس است و رفتارهای ظریفی دارند. آنها معمولاً تا حدودی خشک هستند و ارتباط برقرار کردن با آنها در ابتدا سخت است.

با اینکه قدرت یادگیری بالایی دارید و هرچه اراده کنید یاد می گیرید اما برای تصمیم گیری وقت نمی گذارید و همیشه عجولانه عمل می کنید.

دست های زمین

انگشتان شما بزرگ، بلند و ضخیم است. به دلیل اینکه همیشه پاهایتان روی زمین است به عبارتی عنصرتان زمین است پوست دست هایتان اغلب خشک است. شما خودتان را قبول دارید و هر کاری را که شروع کنید حتما تمام می کنید. شما جسور، عاقل و ماهر هستید و همیشه دوست دارید کارهایی را انجام دهید که در آن از دست هایتان استفاده کنید.

دست ها با عنصر آتش

کف دستش شما پهن و بلند و انگشتانتان کوتاه است. شما اندام زیبا و شخصیتی سرسخت دارید. نیروی درونی یا شهودی قوی دارید. یکی از ویژگی های اخلاقی شما تصمیم گیری عجولانه است که گاهی موجب دردسر می شود. زیبایی خاصی دارید. شما افکار خلاقانه خوبی دارید و به سرعت ایده های جدیدی را ارائه می کنید. بسیار پرشور و پر انرژی هستند. به سرعت عصبانی می شوید و به سرعت آرام می گیرید.