به گزارش پایگاه خبری نشان :

 خودرو یکی از مکانیزم های تنظیم بازار است. خودرو حسن های زیادی هم برای متقاضی و هم برای تولیدکننده دارد. خودرو این امکان را می دهد که متقاضی خرید خودرو با مبلغ پایین تری از کف بازار به هدف خود برسد. خودرو خیلی به اقتصاد کشور می کند.

مهلت واریز وجه برای تکمیل ثبت نام ساینا S اتوماتیک، کوییک پلاس اتوماتیک و کوییک R اتوماتیک توسط سایپا تمدید شده است. در ادامه شرایط تکمیل پیش فروش سایپا در تیرماه آمده است.

قیمت کارخانه کوییک و ساینا در طرح پیش فروش سایپا

برای تکمیل ثبت نام سایپا باید مبلغ درج شده در اطلاعیه را به عنوان پیش پرداخت به حساب بانکی اعلام شده از سوی سایپا واریز کنید. قیمت نهایی خودروهای پیش فروش سایپا در زمان تحویل که دی ماه ۱۴۰۲ است مشخص خواهد شد.

سایپا

ثبت نام بدون قرعه کشی ساینا و کوییک

طبق جدول بالا برای ثبت نام کوییک ۱۴۰۲ مدل پلاس و R اتوماتیک باید حدود ۱۶۹ میلیون تومان در مرحله اول واریز کنید. همچنین شرط شرکت در ثبت نام بدون قرعه کشی ساینا S اتوماتیک واریز ۱۶۵ میلیون تومان تا ۱۳ تیرماه است.

لینک سایت ثبت نام سایپا تیر 1402

برای تکمیل مراحل پیش فروش سایپا باید به سایت ثبت نام سایپا یعنی آدرسsaipa.iranecar.com مراجعه کنید. درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود. مهلت واریز وجه سایپا تا ۱۱ تیرماه بود اما این خودروسازی این فرصت را تا ۱۳ تیرماه تمدید کرده است.

سایپا

آخرین مهلت تکمیل ثبت نام سایپا برای کدام متقاضیان است؟

 متقاضیان که در طرح جوانی جمعیت ثبت‌ نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش اول اولویت زمستان ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی ساینا S اتوماتیک، کوییک پلاس اتوماتیک و کوییک R اتوماتیک تایید و به گروه خودروسازی سایپا معرفی شده‌اند و توسط این گروه صنعتی امروز  می‌توانند تا ۱۳ تیرماه برای واریز وجه علی‌الحساب خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

اقتصاد آنلاین