به گزارش پایگاه خبری نشان :

​​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

شما در آزمون شناسایی واقعیت باید پاسخ دهید که چه کسی واقعیت را می گوید؟ تلاش کنید تا این معمای پیچیده را حل کنید. معمایی که به گفته سازنده و طراح این آزمون، از هر 10 نفر فقط 3 نفر آن را رمزگشایی توانسته اند.

برای رمزگشایی لازم است، دقت کنید، تمرکز خود را به حداکثر برسانید و با تمام جزئیات تصویر آزمون شناسایی واقعیت را تجزیه و تحلیل کنید. سپس به سوال آزمون پاسخ دهید که چه کسی واقعیت را می گوید؟ کدامیکی یک دروغگو است؟

شما در تصویر آزمون شناسایی واقعیت با یک تصویر جالب هستید. کودکی ناراحت است و فریاد می زند که ربوده شده است. زنی از دست این کودک گرفته و مانع فرارش شده است. در این حین پلیس سر می رسد و از زن اوراق شناسایی خواسته و اوراق را بررسی می کند. کودک فریاد می زند که او را نجات دهند و زن مدعی است که مادر کودک است. پلیس اوراق را بررسی سرسرکی می کند. به نظر شما کدامیک از این دو نفر واقعیت را می گوید؟ آیا زن راست می گوید یا کودک؟ همه چیز به شما و هوش کارآگاهی تان باز می گردد تا به پلیس کمک کنید تا واقعیت را شناسایی کند.

پاسخ آزمون شناسایی واقعیت

فرصت شما برای پاسخگویی به آزمون شناسایی واقعیت، تمام شده است! شما در آخرین بخش مطلب هستید. یعنی زمان، زمان پاسخگویی به آژمون است. در اینجا می توانید بفهمید که آیا در ماموریت محول شده شکست خورده اید یا با موفقیت پشت سر گذاشته اید. با دقت آزمون شناسایی واقعیت را بررسی کنید. اشکالی ندارد که دومین امتحان خود را داشته باشید.

 

پاسخ آزمون شناسایی واقعیت : زن راست می گوید. او مادر این کودک است. اگر او این کودک را ربوده بود تمام وسایل الکترونیکی او مثل ساعت هوشمند، تبلت و … را از دست او خارج می کرد تا مبادا او از این طریق با خانواده خود و یا حتی پلیس ارتباط برقرار کند. یک رباینده خیلی سریع، قربانی خود را پنهان می کند.