به گزارش پایگاه خبری نشان :

​​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

آزمون شناسایی پزشک واقعی: اگر باهوش هستید پس پزشک واقعی را شناسایی کنید. این تست هوش را حل کنید و ثابت کنید که یک فرد باهوش و ذکی هستید. با انجام معما و آزمون های فکری شما می توانید مغز و ذهن خود را تمرین دهید تا برای شرایط سخت زندگی آماده باشید. به باور سازنده آزمون شناسایی پزشک واقعی، این تست دشوار می تواند خوراک مناسبی برای مغز شما باشد.

در تصویر آزمون شناسایی پزشک واقعی شما می توانید عکسی از سه خانم را ببینید که کنار هم قرار گرفته اند. ظاهرا همه آن‌ها پزشک هستند، اما اینطور نیست. دوتای آن‌ها پزشکان قلابی هستند و تنها یکی از آنان یک پزشک و دکتر واقعی است. اکنون ما مغز هوشیار شما را به چالش می کشیم تا این تست هوش را حل کرده و خانم دکتر اصلی را تشخیص دهید. به نظر شما کدامیک از زنان واقعا یک پزشک است؟

بخاطر داشته باشید که برای حل این تست تنها 14 ثانیه زمان دارید و جواب در پایین صفحه گداشته شده است.

جواب آزمون

اگر دقت کنید، خانم مو قرمز، نفر اول از سمت چپ تصویر یک پزشک و دکتر واقعی است. زیرا اول اینکه او مجوز کار دارد و دوم، کارت هویت اش هم واقعی و از خود او است. با این حال، خانم وسطی نقش بازی می کند و آخری کارت هویت جعلی دارد. بنابراین جواب آزمون شناسایی پزشک واقعی خانم مو قرمز است!

تست هوش