به گزارش پایگاه خبری نشان :

فال امروز یا فال روزانه، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود.مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد خودتان بخوانید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

شما فردی اجتماعی هستید و امروز از آن روزها است که مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت. احساس خوبی دارید و این احساس بیشتر هم می شود و اگر فکر می کنید که دیگران آن را درک نمی کنند، اشتباه کرده اید. انرژی مثبت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما فردی با استعداد هستید و اگر با دیگران در ارتباط باشید، توانایی های شما بیشتر هم می شود. درست است که همیشه به مقررات و تعهدات پایبند هستید اما بازی فقط مال بچه ها نیست، بد نیست شما هم گاهی قوانین را بشکنید و خود را به بهترین شکل سرگرم کنید.

اگر نظر شما را در مورد شخصی پرسیدن صادق باشید حتی اگر دل خوشی از او ندارید اگر بواسطه شخصی راهی را انتخاب کرده و دنبال می کنید هر لحظه ممکن این انتخاب شما را زیر سوال برده و فکر کنید که اشتباه کرده اید برای انتخاب هایتان دلیل قانع کننده داشته باشید حرف های تندی از شخصی میشنوید که به احساسات شما ضربه وارد می کند نسبت به حرف های او عکس العملی نشان ندهید

 

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروزتان با روزهای دیگر فرق دارد. شما چیزهایی را تجربه می کنید که تا به حال نکرده اید. شما فردی رمانتیک هستید و این احساس از صبح در شما فوران کرده است، بنابراین امروز را با عشق زندگی تان بگذرانید و از این که همچین فردی را در زندگی خود دارید، شکرگذار باشید. اگر هم مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، به بیرون از خانه بروید و فعالیت های اجتماعی خود را بیشتر کنید. شما سعی می کنید احساسات خود را کنترل کنید، صبوری کار هر کسی نیست، بد نیست کمی شرایط خود را تغییر دهید تا نتایج مثبت آن را ببینید. شما به هیچ عنوان تسلیم افکار و عقایدی که دیگران دارند نخواهید شد ؛ حتی ممکن است با زبانی تند نسبت به آنها واکنش نشان دهید. بهتر است جلوی خودتان را بگیرید و فقط گوش کنید ؛ بیهوده برای خودتان دشمن درست نکنید. احتیاط کنید و این روزها دست به هیچ کاری که ریسک باختن در آن وجود دارد نزنید. این روزها علیرغم تمام تلاشی که در جهت بهبود روابط عاطفی تان می کنید، پیشرفتی حاصل نمی شود؛ در این مورد با کسی صحبت کنید.

فال امروز متولدین خرداد

اگر چه شما فردی وفادار و متعهد هستید، اما به یکی از قول های خود عمل نکرده اید. خوب است به عهدهای خود پایبند باشید زیرا آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر دچار تردید هستید، تنهایی تان را بیشتر کنید تا بتوانید تمرکز لازم را به دست بیاورید و خوب در مورد موضوعات مهم فکر کنید. هیچکس جز خود شما نمی تواند به دادتان برسد، پس انتظار معجزه نباشید و خود دست به کار شوید. دوستی نزد شما آمده و خبر خوبی را به گوش تان می رساند، این خبر را به فال نیک بگیرید. هر روز به خودتان بگویید که امروز را با انرژی و قدرت فوق العاده ای آغاز خواهم کرد تا ببینید تمام کارهایی که در لیست کارهای عقب افتاده دارید بدون مواجه با مشکل خاصی انجام خواهد شد. در مورد یک موضوع عاطفی شما هر کاری که لازم است را انجام داده اید، بیش از این تقلا نکنید. اهل فعالیت هنری هستید، این روزها فرصت خوبی برای درخشیدنتان است. به احساسی که از درون شما را هدایت می کند توجه کنید.

فال روزانه متولدین تیر

توانایی هایی را که تا به حال پنهان کرده بودید، آشکار کنید. شاید نشان دادن خود به افرادی که در این زمینه مهارت دارند، اتفاقات خوبی را برای شما رقم بزند. شاید با این کار به توانایی خود در زمینه های جدیدی مانند نوشتن، طراحی گرافیک یا مدیریت مالی پی ببرید و جهانی تازه به روی شما گشوده شود. شما فردی صبور هستید اما امروز تمرکز خود را از دست می دهید و بدون فکر کردن، عمل می کنید. خلاقیت خوب است اما اگر با منطق هماهنگ نباشد، ناامیدی به همراه خواهد داشت. کاری وجود دارد که مدت هاست دوست دارید آن را انجام دهید ولی جسارت کافی برای این کار را ندارید. این روزها بهترین فرصت برای شروع آن می تواند باشد. هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد کافیست هیجانات خود را کنترل کنید تا بتوانید از عهده ی آن برآیید، در غیر این صورت خودتان را خیلی زود و قبل از رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان خسته خواهید کرد. در مورد مسئله ی مالی هر کاری که میکنید سعی کنید منطقی باشید.

فال فردا متولدین مرداد

شما فردی مهربان و با گذشت هستید و این احساس امروز آنقدر در شما تشدید می شود که برای کمک به دیگران تمام انرژی و توان خود را به خرج می دهید. شاید از این که دیگران مانند شما نیستند، کمی ناراحت و دلگیر شوید اما اجازه ندهید این احساس مانع حرکت تان شود. حتی یک فرد مانند شما هم می تواند در جهان تفاوت ایجاد کند. بهتر است گذشته را فراموش کنید و در زمان حال زندگی کنید تا ببینید چه تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ خواهد داد. فقط کافی است انتظارات خود را کمی پایین تر بیاورید. باوری که نسبت به خود و استعداد هایتان داشته اید این روزها دست خوش تغییراتی شده. در حال حاضر از لحاظ عاطفی بسیار حساس شده اید و با وجود اینکه ظاهرتان چیزی نشان نمی دهد و به نظر دیگران آرام هستید در درونتان طوفانی برپاست. سر هر موضوع ساده ای عصبانی شدن هیچ نتیجه ای جز کلافگی بیشتر برای شما نخواهد داشت. پنهان کردن احساس تان به طور مقطعی از به وجود آمدن بحث درگیری جلوگیری می کند.

فال امروز متولدین شهریور

امروز آنچه برای شما اهمیت بیشتری دارد را در اولویت کارهایتان قرار دهید، این روند نتایجی خواهد داشت که شما را غافلگیر خواهد کرد. معنویت برای شما مهم تر از مادیات است، حال که به این درک رسیده اید گذشته را فراموش کنید و به راهی که آمده اید شک نکنید زیرا بهترین تصمیم را گرفته اید. امروز به شدت تحت تاثیر دیگران خواهید بود. شاید فکر کنید که عشق زندگی تان آنطور که باید با شما صادق نیست اما با گذشت زمان می فهمید که سوتفاهمی بیش نبوده است و شما اشتباه کرده اید. فکر میکنید که امروز آخرین فرصت برای دست به کار شدن و شروع به انجام کاریست که مدتها در سر داشتید، مواظب باشید در اشتیاقی که در رسیدن به هدف تان به سریع ترین شکل ممکن دارید جزئیات را نادیده نگیرید. اگر دلتان میخواهد طرف مقابلتان از ایده هایتان از صمیم قلب حمایت کند بهتر است راه رسیدن به قلبش را پیدا کنید. تلاشهای ناموفق برای توجیه رفتارتان شما را از چشم خواهد انداخت.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

افرادی که امروز ملاقات می کنید، زندگی شما را دگرگون می کنند طوری که پیشرفت قابل ملاحظه ای را تجربه خواهید کرد. به یک میهمانی دعوت می شوید و لحظات خاص و هیجان انگیزی را در آن تجربه خواهید کرد. اگر مدت زیادی است دوستان قدیمی خود را فراموش کرده اید، بهتر است دوباره با آنها قرار ملاقاتی بگذارید تا درهای بیشتری به روی شما گشوده شوند. با تمام افرادی که ملاقات می کنید، با احترام برخورد کنید تا آنها هم با شما اینگونه باشند. زندگی سر تا سر چالش است، گاهی فرصت تردید و دو دلی نیست، دلتان را به دریا بزنید و با تمام قدرت روو به جلو بروید پشت سرتان را هم نگاه نکنید، البته مواظب باشید کیفیت انجام کارتان را قربانی سرعت کار خود نکنید، از اینکه همیشه در زیر سایه ی دیگران باشید خارج شوید برای آینده تان نقشه بکشید، شخصی رازی را با شما در میان می گذارد، این کار او برای شما میز نتیجه ی خوبی خواهد داشت.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شانس در خانه شما را می زند، بهتر است منطق خود را کنار بگذارید و از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنید. فردی را ملاقات می کنید که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد می کند، شاید کار تازه ای به شما پیشنهاد یا حتی افرادی را به شما معرفی کند که در آینده بر زمینه کاری شما تاثیر مثبتی داشته باشد. قلب خود را باز بگذارید و به ندای درونی تان گوش دهید تا تغییرات چشمگیری را در زندگی خود مشاهده کنید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، امروز از عشق سرشار هستید، پس برای حل این مشکل قدم بردارید. برای انجام کاری که در ذهن دارید بیش از حد دچار هیجان و اضطراب هستید شما اگر مسئولیتی به دوشتان باشد حتی اگر در ابتدای کار ندانید چه باید بکنید در نهایت آن را به بهترین نحوه ممکن انجام خواهید داد شخصی پشت سرتان بد گویی می کند با بی توجهی از کنار این حرف ها بگذرید و تحت تاثیر آن قرار نگیرید وگرنه ضرر را شما می کنید کسی این روزها به شما ابراز علاقه می کند.

فال روزانه متولدین آذر

نسبت به افرادی که ملاقات می کنید، مهربان باشید و قلب تان را بازتر از قبل بگذارید. امروز تغییرات خوبی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد بنابراین از این فرصت استفاده کنید. دعوت دیگران را بپذیرید زیرا در جمع آنها ممکن است با نیمه گمشده زندگیتان آشنا شوید. به ندای درونی قلب خود گوش دهید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید زیرا بهترین راهنما برای شما است. مهم نیست یک حرف را چقدر زده اید، اگر می خواهید به نتیجه دلخواه خود برسید، به همین روند ادامه دهید و احساسات واقعی خود را برای عشق زندگی تان بارها بیان کنید. امروز همان فردایی است که دیروز منتظر ان بودید تا فرصت اس از ان استفاده کنید در مورد مطلب کاری یا تحصیلی به انتخاب خودتان احترام بگذارید و با اشتیاق به پیش بروید در رابطه عاطفیتان هنوز مسائلی وجود دارد که حل نشده باقی مانده اجازه ندهید که مشکلات شما را دل سرد کند از تلاش دست برندارید گاهی به بالای کوه بروید و فریاد بزنید و اگر دست به قلم هستید بنویسید تا دلتان آرام بگیرد.

فال روز متولدین دی

امروز صبح با انرژی مثبت از خواب بیدار می شوید و فضا را برای پیشرفت مناسب می بینید. اگر از دکوراسیون خانه خود راضی نیستید، چرا از افراد با تجربه در این زمینه کمک نمی گیرید؟ شما می توانید به سادگی فضای اطراف تان را جذاب تر کنید. چند اثر هنری به دیوار بیاویزید تا تاثیر بهتری بر روحیه شما داشته باشند. آب می تواند گاهی به شما آرامش دهد و گاهی در قالب یک موج، نا آرامتان کند، امروز این احساس را در رابطه عاطفی خود تجربه خواهید کرد. اما بهتر است در این شرایط تصمیمات مهم نگیرید. نقشه های بلند پروازانه تان برای آینده شما را تا به ابنجا رسانده، وقت آن است که دست به کار شوید. خواندن یا شنیدن خبری چشمتان را به واقعیتی باز خواهد کرد، ذهنتان را روی آن متمرکز کنید. برای گرفتن تصمیمی سخت به اراده ای بالا نیاز خواهید داشت. این روزها اگر شخصی از شما درخواست کمکی دارد، تمام حرف هایش را بشنوید و دلیل درخواستش را بدانید و بعد اقدام به کمک کنید.

فال متولدین بهمن

شاید از این که کارهای خود را به تنهایی انجام می دهید، راضی باشید اما امروز وقت آن است تا در فعالیت های گروهی شرکت کنید. ممکن است امروز برخی از دوستان تان شما را به خانه خود یا به رستورانی دعوت کنند، دعوت آن را بپذیرید زیرا لحظات خوب و خاطره انگیزی را برایتان رقم خواهد زد و دوستان جدیدی را پیدا خواهید کرد. اگر پیش روی خود دو راهی های زیادی را می بینید و قادر به تصمیم گیری نیستید، کمی تامل کنید و قبل از اقدام به هر کاری با افراد با تجربه مشورت کنید. برای آرامش خاطر ورزش را به شما پیشنهاد می کنیم. اینروزها فرصت تحمل و درنگ بیش از اندازه ندارید..کارها ظاهرأ اصلا به نفعتان پیش نمیرود .فرصت مناسبی برای پیش بردن کارهایتان بوجود خواهد آمد که زیاد به طول نخواهد انجامید ظرفیتتان را بشناسید و اگر لازم است به دیگران جواب رد بدهید و بیهوده برای آنچه از شما خواسته شده برای خودتان درد سر درست نکنید انعطاف پذیری شما امکان انجام یک غیرممکن رابرایتان فراهم میکند.

فال روزانه متولدین اسفند

فردی شما را تحت فشار گذاشته است. اگر چه در حال حاضر توانایی راه رفتن هم ندارید اما او سعی می کند شما را مجبور کند بدوید و در شرایطی که آمادگی آن را ندارید قرار دهد. توصیه می کنیم قدم های خود را با توجه به مهارت هایتان بر دارید و به کاری هایی که علاقه ندارید تن ندهید. شما بهتر از هر فرد دیگری صلاح زندگی تان را می دانید. در جمع با دیگران کمی گوشه گیرید اما بهتر است که ایده هایتان را مطرح کنید. با این کار فرصت های شغلی خوبی برایتان فراهم میشود. به زودی یک خبر خوب در مورد مسائل مالی در راه است. اگر مسئولیت کاری را پذیرفتید باید آن را انجام دهید فرار کردن از مسئولیت هایتان راه خوبی برای رهایی از آنها نخواهد بود، شما بخوبی می دانید که چه می خواهید نه وقت خودتان را هدر بدهید و نه دیگران را. بدون فکر کردن و برنامه ریزی قبلی مبلغ زیادی را صرف خرید کردن نکنید. لازم نیست برای راضی نگه داشتن دیگران بیش از حد به خودتان فشار بیاورید ارزشش را ندارد به حرفی که خواهید شنید شک کنید.