به گزارش پایگاه خبری نشان :

فال تاروت یکی از قدیمی ترین روش های پیشگویی در زمان قدیم است . فال تاروت در زمان های قدیم مورد توجه اشرافیان قرار میگرفت . فال تاروت به عنوان روش پیشگویی الهام بخشی از خواندن طریق کارت ها و خواندن ورق ها انجام میشود . یکی از پر هزینه ترین فال ها ، فال تاروت به شمار میاید . در ادامه فال تاروت متولدین هر ماه را باهم میخوانیم .

فال تاروت

فال تاروت کبیر یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی تاریخ بوده است. فال تاروت در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگویی پرهزینه و سخت بود. برای مشاهده فال تاروت خود با ما همراه باشید.

فال تاروت متولدین فروردین

 

 

ممکن است فرصتی برای گرفتن تصمیمات مهم در بخش ها عاطفی داشته باشید که زندگی تان را تغییر خواهد داد. یک شخص نزدیک به شما هدیه ای می دهد که بسیار خوشحال می شوید. دوستان تان ممکن است شما را به یک مهمانی در طول شب دعوت کنند.

فال تاروت روزانه متولدین اردیبهشت 

تمایل شدیدی برای ایجاد تغییرات و یا یک شروع جدید دارید. احتمالا زمان سخت و مشکلات زیادی برای حل کردن دارید. شرایط مالی تان خیلی خوب نیست، اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. از حدس و گمان مالی اجتناب کنید.

فال تاروت امروز

فال تاروت روزانه متولدین خرداد 

یکی از بستگان سالمند شما را راهنمایی می کند تا سود بیشتری کسب کنید. اگر می خواهید که تمام وقت خود را صرف کار کردن و به دست آوردن دستاوردهای مادی کنید، ممکن است ایده خوبی نباشد. هیچ چیز ارزش ندارد که خانواده و دوستان تان را نادیده بگیرید. باید بیشتر به تحصیل و زندگی عاشقانه توجه کنید.

فال تاروت روزانه متولدین تیر 

ممکن است وارد مرحله جدیدی از زندگی عاشقانه و اجتماعی شوید. ملاقات با افراد جوان، برقراری ارتباط با افراد مهم و مسافرت رفتن نیز مطلوب است. تمایل زیادی برای تغییر کردن دارید. زمان خوبی برای شروع پروژه های جدید کاری می باشد. باید در ارتباط با هزینه های تان احتیاط کنید.

فال تاروت روزانه متولدین مرداد 

امروز برای سرمایه گذاری روز مطلوبی نمی باشد. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید! نباید به راحتی پول به دست آورید، هرگونه ریسک کردن دچار مشکل قانونی خواهید شد. در طول بعد از ظهر ممکن است مهمان داشته باشید. زندگی عاطفی تان رضایت خاصی برای شما به ارمغان می آورد.

فال تاروت روزانه متولدین شهریور

الگوهای ستاره ای امروز به روابط اجتماعی و احساسی تان کمک می کند. برنامه های تان ممکن است در طول بعد از ظهر تغییر کند، زیرا احتمالا به یک مهمانی دعوت می شوید. بهتر است که نیازتان را به استراحت کردن نادیده نگیرید.

فال تاروت امروز

 

فال تاروت روزانه متولدین مهر

در زمینه های قانونی شما می توانید قدم اول را بردارید و نقش رهبری را در کارهایتان بعهده بگیرید. مشتاق و مصمم از طریق شیوه های آزموده خود برای هرگونه مبارزه آمادگی دارید و می توانید به نتایج دلخواه دست یابید. از سختی ها در جهت نیرومندی و سازندگی شخصیت خود سود جسته و اجازه ندهید که احساسات سرکوفته شما مانعی بر سر راه اهداف شما بوجود آورد.

فال تاروت روزانه متولدین آبان

حاکم جام در این رابطه به شما پیشنهاد می کند که نقش یک رهبر خیرخواه و دلسوز را به عهده بگیرید تا بتوانید وضعیت موجود را اداره نمایید. با نیروی مقتدر ولی آرام پیش بروید. در بحران ها سر خود را بالا نگاهدارید و مسئولانه قدم بردارید. تجربیات به شما آموخته اند که چیزها همیشه آنگونه که به نظر می رسند، نیستند. کنترل وضعیتهای عاطفی و موضوعات خانوادگی را در دست بگیرید.

فال تاروت روزانه متولدین آذر
اگر نسبت به انجام تعهدات خود بی میل هستید و کارها را نیمه کاره رها می کنید یا در خرج کردن اسراف می ورزید و از اوقات خود بخوبی بهره نمی برید، بهتر است در وضعیت خود توازن لازم را برقرار نموده و از انرژی مثبت این شخصیت در جهت ثبات قدم و وظیفه شناسی الگوبرداری کنید.

 

فال تاروت روزانه متولدین بهمن 
الهه ی خورشید برای شما پیام آور نور و شادی است و اینکه آرزوهایتان بوقوع می پیوندند. در آنچه که تقبل کرده اید از کامیابی بی نظیری برخوردار خواهید شد.
در زمینه ی کاری و هنری، فرصت بی همتایی است. کارهای خلاق، ذهن را همانند حواس متمرکز نگاه می دارد.
اگر ازدواج نکرده اید، زوج مناسب خود را بازخواهید یافت و به شکوفایی خود کمال خواهید بخشید.

 

فال تاروت روزانه متولدین اسفند

گرچه بسیار مشغول هستید، اما انرژی لازم را برای تکمیل کارهای تان دارید. اراده تان به شما اجازه می دهد تا بر موانع غلبه کنید. شرایط مالی تان ممکن است کمتر رضایت بخش باشد، اما نباید جدی بگیرید. باید بیشتر با شریک عاطفی تان ارتباط برقرار کنید.