به گزارش پایگاه خبری نشان :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

امروزه مردم به شدت فاقد مهارت های تفکر انتقادی و بینایی هستند و اغلب حتی ساده ترین بازی های فکری را هم نمی توانند حل کنند. امیدوارم شما یکی از آن‌ها نباشید. اگر به دنبال راهی برای تقویت هوش خود هستید، پیشنهاد می کنیم آزمون های مانند معمای قتل در فروشگاه را حل کنید. زیرا از نظر علمی ثابت شده که بازی های فکری و معماها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می‌بخشند. حالا با بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه و معمای قتل در فروشگاه همراه باشید.

چهار نفر در یک لباس فروشی هستند. یکی از آن‌ها به شکل مرموزی به قتل رسیده است. قاتل مغازه را ترک نکرده و درست جلوی چشمان شما قرار دارد. حالا همه چیز به شما بستگی دارد تا قاتل را به دست عدالت بسپارید. پس ذهن کارآگاهی خود را آماده کنید.

آیا می توانید قاتل را پیدا کنید؟ مظنونان عبارتند از: خانم صندوقدار و دو مشتری. قاتل می تواند هر یکی از افراد موجود در فروشگاه باشد. به نظر شما در معمای قتل در فروشگاه چه کسی می تواند قاتل باشد؟ به یاد داشته باشید، شما فقط 33 ثانیه فرصت دارید تا قاتل را پیدا کنید وگر نه او فرار خواهد کرد. پس عجله کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

زمان شما تمام شد، آیا شما انتخاب خود را انجام دادید؟ بیایید ببینیم آیا فرد مناسب را دستگیر کردید یا خیر.

جواب معمای قتل در فروشگاه ، مردی است که دست شکسته دارد.

خوب اولا لکه ها و قطرات خون در سمت راست مقتول است که نشان می دهد قاتل از سمت چپ به او حمله کرده و به احتمال زیاد چپ دست است.

خانم صندوقدار با دست راستش تایپ می کند و مشتری نیز با دست راست پرداخت می کند. این کارها اغلب با دست غالب انجام می شود، بنابراین می توان نتیجه گرفت که هر دو راست دست هستند.

به علاوه، این مرد دستش شکسته به نظر می رسد و به گردنش بسته است که می تواند مکان مناسبی برای پنهان کردن یک سلاح باشد.

او همچنین می خواهد کت بخرد در صورتی که حتی نمی تواند آن را امتحان کند و بپوشد. در مجموع او خیلی مشکوک است.

از این رو، جواب معمای قتل در فروشگاه مردی است که دستش شکسته است.

تست هوش