به گزارش پایگاه خبری نشان :

فوری؛ سایت فروش یکپارچه خودرو باز شد + جزییات

 ثبت نام اولین فروش فوری ایران خودرو در شهریور 1402 اعلام شد . طرح فروش فوری ایران خودرو مختص مردم عادی و نمایندگی ها است . برای ثبت نام در فروش فوری ایران خودرو نیاز به ثبت نام در سامانه ایران خودرو نیست .زمان تحویل محصولات فروش فوری ایران خودرو 30 روزه است . در ادامه به شرایط ثبت نام فروش فوری ایران خودرو میپردازیم .

سامانه فروش یکپارچه خودرو به منظور ویرایش اولویت‌بندی متقاضیان از امروز ۲۰ شهریور به مدت ۴ روز فعال شد.

 سامانه فروش یکپارچه عرضه خودرو بار دیگر از امروز ( دوشنبه ۲۰ شهریور) فعال شد تا امکان ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان خودرو در نخستین و دومین دور ثبت نام سامانه یکپارچه که موعد تحویل خودرو به آنها سال ۱۴۰۳ است، فراهم شود.

متن کامل اطلاعیه شماره پنج سامانه فروش یکپارچه خودرو به این شرح است:

با توجه به اجرای مرحله نخست تخصیص خودرو از محل ظرفیت های خالی موجود برخی شرکت های خودروساز و نظر به نبود استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت های موجود، برای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیتهای خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که در این مرحله، با توجه به اعلام شرکتهای کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از محل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می توانند به ثبت نام درسامانه اقدام کنند.

فروش فوری ایران خودرو

۱ - متقاضیان محصولات شرکتهای حاضر در طرح( اول و دوم ) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است می توانند به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام کنند:

* در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب کند تا خودرو قبلی حذف شود.

* پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سامانه، امکان انتخاب محصول مهیا شده و باید خودروی جدید خود را انتخاب کنند.

* پس از پایان مهلت تغییر خودرو به سامانه خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.

تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره۲: درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره ۳: در صورتی که متقاضی ، خودروی جدید را انتخاب نماید ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکند از اولویت بندی حذف می شود.

۲ - متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب همه محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور را دارند. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل تکمیل نشدن ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.

* مدت زمان جابه جایی و یا انتخاب خودرو ۴ روز خواهد بود.

* پس از ارسال فهرست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم می شود.

* افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیستند.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سامانه شرکت های مذکور مراجعه کنند.

طبق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، خودروسازان موظفند در طرح‌های فروش خود، برای مادرانی که فرزند دوم آنها بعد از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌‌ است، ظرفیت جداگانه‌ای در نظر بگیرند.

فروش فوری ایران خودرو

مدارک مورد نیاز فروش فوری ایران خودرو 

تصویر گواهینامه رانندگی

 شماره شبا متقاضی

مدارک شناسایی خریدار

حتما بخوانید:

خرید خودرو صفر و کارکرده

آخرین اخبار ایران خودرو

۲۰ هزار تارا به روسیه می رود.

علیمردان عظیمی، مدیرعامل ایران خودرو، گفت:

در حال برنامه‌ریزی صادرات سالانه ۲۰ هزار دستگاه خودرو تارا به روسیه هستیم.

با توجه به بررسی‌های کارشناسی، می‌توانیم به این هدف دست پیدا کنیم.

تولید خودرو اقتصادی توسط ایران خودرو، سایپا و کرمان موتور

بنابر اعلام مدیرعامل سایپا:

سه خودروسازی ایران خودرو، سایپاو کرمان موتور به منظور توسعه بن‌سازه (پلتفرم) و تولید خودرو مشترک اقتصادی، تفاهم‌نامه امضا کردند.

این خودرو در ۲ تیپ الکتریکال و بنزینی تا اواخر سال ۱۴۰۲ تولید و به بازار عرضه می‌شود.

تحویل تارا با آپشن جدید

شرکت ایران خودرو اعلام کرد:

با هدف تطبیق خودروهای تولیدی با استانداردهای جدید، از این به بعد تارا دنده‌ای با آپشن‌های جدید به مشتریان تحویل داده می‌شود.

این خودرو از این به بعد مجهز به سنسور نور و سنسور باران خواهد بود.

گفتنی است؛ عرضه یکپارچه خودرو از طریق سامانه تاکنون در دو نوبت اسفند ۱۴۰۱ و اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار شده است.

در دور دوم عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه به ۳ درصد از متقاضیان هیچ خودرویی تخصیص داده نشد بنابراین در اوایل شهریور با باز شدن سامانه به این افراد فرصت داده شد تا خودروهای خود را از بین ۹ محصول دو خودروساز بخش خصوصی انتخاب کنند و در نوبت تحویل قرار گیرند. همچنین در این نوبت به متقاضیانی که در دور دوم عرضه خودرو نوبت تحویل خودروی آنها ۱۴۰۳ تعیین شده بود فرصت داده شد تا با انتخاب محصولات مدیران خودرو یا کرمان موتور در نوبت تحویل خودرو در سال جاری قرار گیرند.