به گزارش پایگاه خبری نشان :

مسیری را انتخاب کنید و حقیقت تکان دهنده در مورد باز بودن زندگی شخصی خود را کشف کنید.

به سفری برای کشف خود خوش آمدید که شبیه هیچ سفر دیگری نیست. این فقط یک تست شخصیتی ساده نیست، آینه ای است که خود واقعی شما، سطح باز بودن شما در مورد زندگی شخصی شما را منعکس می کند.

قبل از شما، سه مسیر مختلف وجود دارد که از 1 تا 3 شماره گذاری شده اند. یکی از آنها را انتخاب کنید اما زیاد به آن فکر نکنید.

به غرایز خود اعتماد کنید و اجازه دهید ناخودآگاه خود صحبت کند. به یاد داشته باشید، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد، فقط آنهایی که با شما طنین انداز می شوند.

مسیر 1 :

اگر انتخاب شما اولین راه بود، برای حریم خصوصی خود بیش از هر چیزی ارزش قائل هستید. مردم شما را به عنوان یک شخصیت ذخیره و مرموز می بینند.

شما معتقدید که قرار است برخی چیزها راز نگه داشته شوند، و از آن دسته افراد نیستید که داستان زندگی خود را به گوش همه برسانید.

این به این معنی نیست که شما بسته شده اید. شما با افرادی که اعتماد شما را به دست آورده اند باز می شوید و برای این روابط عمیق و معنادار بیش از هر چیزی ارزش قائل هستید.

مسیر 2 :

اگر راه دوم را انتخاب کردید، فردی متعادل هستید. شما اهمیت حریم خصوصی و همچنین نیاز به باز بودن در شرایط خاص را درک می کنید.

مردم از شما به خاطر صداقت و توانایی شما برای اعتماد به آنها در مواقع لزوم قدردانی می کنند، اما همچنین زمانی که تصمیم می گیرید چیزها را برای خود نگه دارید، به مرزهای شما احترام می گذارند.

شما به طرز ماهرانه ای مرز باریکی را بین بیش از حد بسته بودن و اشتراک گذاری بیش از حد پیدا کرده اید.

مسیر 3 : 

انتخاب مسیر سوم به این معنی است که شما یک کتاب باز هستید. شما به شفافیت اعتقاد دارید و هیچ مشکلی در مورد زندگی شخصی خود ندارید.

این می تواند هم نقطه قوت و هم نقطه ضعف باشد. مردم صراحت و اصالت شما را تحسین می کنند، اما گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که خیلی چیزها را از دست داده اید.

به یاد داشته باشید، اگر بعضی چیزها را برایتان راحت تر می کند، اشکالی ندارد.

از این بینش به عنوان فرصتی برای یادگیری و رشد استفاده کنید. فرقی نمی‌کند خصوصی‌تر، متعادل‌تر یا بازتر باشید، به یاد داشته باشید که این زندگی شماست و حق دارید هر چقدر که می‌خواهید به اشتراک بگذارید.

امیدواریم این تست شخصیت برای شما روشنگر بوده باشد. فراموش نکنید که این تست را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و به دوستان خود اجازه دهید سطح باز بودن زندگی شخصی خود را نیز کشف کنند!

اگر از این کار لذت بردید، تست‌های شخصیتی بیشتری برای شما داریم که می‌توانید بررسی کنید. در ضمیر ناخودآگاه خود شیرجه بزنید و بیشتر در مورد خودتان کشف کنید!