به گزارش پایگاه خبری نشان :

ثبت نام اولین فروش فوری ایران خودرو در شهریور 1402 اعلام شد . طرح فروش فوری ایران خودرو مختص مردم عادی و نمایندگی ها است . برای ثبت نام در فروش فوری ایران خودرو نیاز به ثبت نام در سامانه ایران خودرو نیست .زمان تحویل محصولات فروش فوری ایران خودرو 30 روزه است . در ادامه به شرایط ثبت نام فروش فوری ایران خودرو میپردازیم .

 مدیران ایران خودرو پژو پارس با موتور XU7P و هایما S5 را در دستور کار قرار دادند. این دو خودرو به صورت فروش فوق العاده به خریداران عرضه می شود. موعد تحویل دو خودروی مورد نظر پاییز سال جاری اعلام شده است.

پژو پارس با موتور XU7P و هایما S5 پیش تر از مسیر سامانه یکپارچه فروش به متقاضیان عرضه شده بود. آن دسته از خریدارانی که توانستند در زمان ثبت نام نسبت به نام نویسی برای این خودروها اقدام کنند باید کل مبلغ اعلامی از سوی ایران خودرو را به حساب این خودروساز واریز کنند.

خریداران پژو پارس با موتور XU7P باید حدود 294 میلیون تومان را برای در اختیار گرفتن خودروی مورد نظر خود، پرداخت کنند. طرفداران هایما S5 نیز باید حول و حوش 984 میلیون تومان را در اختیار ایران خودرو قرار دهند.

آن طور که از اطلاعیه ایران خودرو برای تحویل دو خودروی نام برده شده مشخص است، آبی های جاده قصد دارند پژو پارس های واگذار شده را تنها با رنگ سفید واگذار کنند. اما هایما S5 با پنج رنگ در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفن. این خودروی مونتاژی چینی با رنگ های سفید، مشکی آبنوس، خاکستری، نقره ای و زغالی در این طرح فروش فوق العاده حضور خواهند داشت.

ایران خودرویی ها ابتدا پژو پارس را به مشتریان واگذار می کنند و در ادامه به سراغ تحویل هایما S5 خواهند رفت.

ایران خودرو در مرحله اول فروش محصولات شرکت های خودروساز از مسیر سامانه یکپارچه فروش حضور داشت و در پایان مرحله اول اعلام کرد که ظرفیت فروش این خودروساز تا پایان سال جاری پُر شده، بنابراین نمی تواند در طرح های فروش آتی از مسیر سامانه یکپارچه فروش حضور داشته باشند.

فروش فوری ایران خودرو در شهریور ۱۴۰۲ مربوط به دوگانه‌سوز صفر ۱۴۰۲ است. قیمت کارخانه ایران خودرو یعنی ۳۸۳ میلیون تومان برای این محصول در نظر گرفته شده است.

فروش فوری ایران خودرو

موعد تحویل فروش فوری ایران خودرو 

موعد تحویل ایران خودرو در این طرح نیز ۳۰ روزه است.

رانا پلاس اتوماتیک در ظاهر با نمونه سقف شیشه ای تفاوتی نداشته و لذا در این نمونه هم شاهد همان چراغ های عقب و جلو رانا پلاس، دستگیره ها و زه همرنگ بدنه و به طور کلی موارد مشابه با نسخه سقف شیشه ای هستیم.

گیربکس اتوماتیک رانا پلاس AMT را باید بزرگترین تفاووت این خودرو نسبت به نمونه پلاس آن ذکر کرد .این نسخه به جعبه دنده نیمه اتوماتیک AMT مجهز  است. گیربکس رانا پلاس ۶AMT ساختاری مشابه به سیستم های انتقال قدرت دستی داشته ولی فرایند کلاچ گیری را به صورت هوشمند انجام می دهد و تعویض دنده ها در آن بر عهده جعبه دنده است.

در مجموعه پنل تنظیمات گیربکس این خودرو، مانند سایر خودروهای AMT حالت پارک (P) وجود ندارد و راننده می تواند میان گزینه های R، N ، D و M یکی را انتخاب کند. همچنین حالت اسپرت و برفی هم برای سیستم انتقال قدرت رانا پلاس در نظر گرفته شده است.

با توجه به سبک مجموعه پنل دسته دنده، در حالت M (تعویض دستی دنده ها) دنده های مثبت و منفی توسط شیفترهای پشت فرمان اعمال خواهد شد که آپشن مناسبی می تواند باشد.

رانا پلاس اتوماتیک به امکاناتی مانند سقف پانوراما، تریم داخلی پارچه ای، چراغ روشنایی روز، دنده پشت فرمان، پوزیشن لامپ، فرمان کمکی برقی، تهویه دستی، رینگ ۱۴ اینچی فولادی، کروز کنترل، دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور پایش باد تایرها، سنسور پارک عقب  مجهز است.

 این سدان کلاس B به موتور ۱.۶ لیتری TU5 پلاس مجهز است که این موتور  ۱۱۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند. فناوری زمان بندی متغیر سوپاپ ها در پیشرانه رانا پلاس ۶AMT دیده می شود.

براساس ابلاغیه جدید وزارت صنعت به شرکت‌های خودروساز فعلاً فروش خودرو توسط خودروسازان متوقف شده است.

در این بخشنامه اعلام شده به منظور ایجاد شفافیت و افزایش رضایتمندی مردم و همچنین دستور وزیر صنعت جهت ایجاد سامانه یکپارچه، فروش خودرو صرفاً از طریق سامانه متمرکز که متعاقباً توسط وزارت صنعت معرفی می‌گردد انجام شود و هرگونه عرضه از طرق دیگر فوراً متوقف گردد.

دور جدید جدید پیش فروش محصولات شرکت ایران خودرو به روش قرعه کشی از فردا سه شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.دور جدید جدید پیش فروش محصولات شرکت ایران خودرو به روش قرعه کشی از فردا سه شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

 شرایط پیش فروش فروش فوری ایران خودرو 

در این مرحله کامیونت باری آرنا پلاس شش تن به روش نقدی و مرحله‌ای اقساطی از طریق سامانه فروش رسمی شرکت ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir به فروش می‌رسد. 

گفتنی است، کامیونت باری جدید آرنا پلاس شش تن به موتور معروف کامینز ۸.۳ لیتری توربوشارژ به گیربکس ZF، سیستم ترمز دو مداره پنوماتیک (ترمز جلو و عقب هر دو دیسکی) و کابین خواب دار با امکانات جدید و متنوع مجهز است و با برخورداری از طول بارگیری مناسب، قابلیت نصب انواع کاربری از جمله باری فلزی، کفی جرثقیل‌دار، بالابر، حمل خودرو، حمل زباله پرس و یخچال را دارد.

افتتاح حساب وکالتی برای متقاضیان طرح‌های عادی (طرح‌هایی به جز ویژه مادران و جایگزینی خودروهای فرسوده) الزامی است.

شماره تلفن همراه باید به نام متقاضی باشد

لزوم نداشتن پلاک انتظامی فعال

عدم امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی

لزوم گذشت حداقل ۴۸ ماه از آخرین خرید

عدم امکان صلح، نقل و انتقال خودرو

لزوم داشتن شماره شبا هنگام ثبت نام

هر کد ملی، یک دستگاه خودرو

 ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی

عدم امکان ثبت‌نام همزمان در دو قرعه کشی

ابطال گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل

لزوم داشتن حساب بانکی معتبر و فعال جهت واریز وجه

ممنوعیت انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث

لزوم انطباق کد نمایندگی در مرحله دوم و در زمان واریز وجه با آدرس و کد پستی

طبق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، خودروسازان موظفند در طرح‌های فروش خود، برای مادرانی که فرزند دوم آنها بعد از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌‌ است، ظرفیت جداگانه‌ای در نظر بگیرند.

فروش فوری ایران خودرو

مدارک مورد نیاز فروش فوری ایران خودرو 

تصویر گواهینامه رانندگی

 شماره شبا متقاضی

مدارک شناسایی خریدار