به گزارش پایگاه خبری نشان :

تست شخصیت : خرس

شما نیروهای طبیعی را در اختیار دارید، یعنی این که اگر انرژی و منابعی را که در اختیارتان است به شیوه ای درست مورد استفاده قرار ندهید، می توانید به وسیله آن ها به فردی خطرناک و غیر قابل پیش بینی تبدیل شوید و این همان چیزی است که نباید سراغش بروید. جنبه پنهان شما، نیروی درونی شماست که می توانید با حسادت آن را از نگاه دیگران پنهان کنید و اجازه نمی‌ دهید کسی آن را ببیند و متوجه این بعد شخصیتی شما شود زیرا می تواند از این بر علیه شما استفاده کند. شما معتقدید که هیچ نقطه ضعفی دست دیگران نباید بدهید.

تست شخصیت: کوهستان

اگر کوه ها را در تصویر دیده اید، به این معناست که شما فردی بسیار سرسخت و قوی هستید. مطمئنا شما زندگی آسانی نداشته و ندارید، در واقع شما فردی هستید که با وجود موانع سخت و طاقت فرسا برای رسیدن به هدفتان تسلیم نمی شوید و تلاش می کنید. جنبه پنهان شخصیتی تان استعداد و جاه طلبی تان است که شما را بسیار متمایز می کند. به خرده ریزه های زندگی بسنده نمی کنید و برای برآورده شدن خواسته هایتان می جنگید تا بیشترین بهره را از زندگی ببرید. میل به رشد و موفقیت گاهی اوقات شما را به حدی کور می کند که از جنبه های دیگر زندگی تان غافل می شوید و این موضوع خطر افسردگی و دل زدگی یکباره را به همراه دارد.

تست شخصیت: درختان

اگر تحت تأثیر درختان قرار گرفته اید و مجذوب آن ها شده اید، قطعا شما فردی فوق العاده اجتماعی هستید، خوش رو تر و فعال تر از آنچه خودتان تصور می کنید و این کاملا برای بقیه مشهود است. اجتماعی بودن برای شما یک موهبت طبیعی است و در ذات شماست و برای این موضوع تلاش خاصی نکرده اید. این بعد شخصیت بسیار شاد و شوخ شماست که باعث می شود احساس کنید باید بخشی از جامعه باشید تا بتوانید ارتباط با بقیه را حس کنید، سعی کنید در کمال آرامش و سکوت با دیگران زندگی کنید. اجتماعی بودن شما باعث می شود شبکه ای مفید از ارتباط های سالم را بسازید و همین موضوع به پیشرفت شخصی شما بسیار کمک می کند و راه های جدیدی را به سمت زندگی شما باز می کند. اگر دنیا شما را ترساند سعی کنید کوتاه نیایید و با آن مقابله کنید.

تست شخصیت شناسی: ماه و ستاره

اگر نگاه شما به تصویر ماه و ستاره ها جذب شده است ، نشان دهنده این است که شما توسط انرژی کائنات احاطه شده اید و از همین طریق توانسته اید بسیاری از مشکلات و سختی ها پشت سر بگذارید اما تا به حال متوجه این موضوع نشده بودید، در واقع شما فردی هستید که دائما به ندای قلبی گوش می دهد و تمام تصمیمات زندگی اش را بر مبنای حسی که دارد می گیرد. غریزه ذاتی شما بعد پنهانی است که افراد زادی از آن با خبر نیستند بهتر است تسیلم آن چیزی شوید که در شما نهادینه شده است. اکنون وقت آن رسیده شک و تردید را رها کنید و دل به رهایی بدهید و شاهد پرواز روحتان شوید.