به گزارش پایگاه خبری نشان :

اکثر مردم به تست شخصیت شناسی تصویری به چشم یک سرگرمی نگاه می‌کنند غافل از اینکه برداشت ما از این تصاویر واقعا زوایایی پنهانی از شخصیت ما را نشان می‌دهند. امروز برای شما یک تست تصویری جالب تهیه کرده‌ایم که پاسخ به آن برای پی بردن به شخصیت خالی از لطف نیست.

اینجا یک زیر زمین یا انباری است که شما در آن قرار دارید. قرار است چیزی بردارید و با خود ببرید. چه وسیله‌ای را انتخاب می‌کنید؟

تاب نماد سرگرمی و امیال جسمانی است. کودکی که سوار تاب می‌شود هرگز تمایل ندارد پیاده شود. انتخاب تاب توسط شما به این معنی است که شما به سرگرمی یا لذتی اعتیاد دارید یا در ارتباط با موضوعی انقدر حساسیت به خرج داده‌اید که دچار وسواس فکری و ذهنی شده‌اید.

عروسک مشخصا اشاره به فعالیت‌های کودک درون شما یا وابستگی شما به دوران کودکی‌تان دارد. اینکه شما کلا علاقه‌ای به بزرگ شدن ندارید و دوست دارید در همان دوران بمانید. اینکه شما تلاش می‌کنید جوانتر از سن‌تان بنظر برسید.

این سطل رنگی که انتخاب کرده‌اید درش باز است! پس شما شخص برونگرایی هستید. شما دوست دارید دیگران را متوجه احساسات خود بکنید و هراز گاهی حرفتان را هم به کرسی بنشانید.

این سطل رنگ درش بسته است. پس شما شخص درون‌گرایی هستید. درون‌گرایی شما به افزایش اضطراب و تشویش انباشته شده در وجودتان دامن می‌زند. در حقیقت با این انتخاب سعی دارید چشمتان را بر روی ناامنی که ناخودآگاه شما را آزار می‌دهد، ببندید. دلیل اصلی مشکلات‌تان با دیگران، عقب نشینی مستمرتان در روابط اجتماعی‌تان است.

خود من شخصا دوچرخه را انتخاب کردم! کسی که دوچرخه سواری می‌کند باید بلد باشد تعادلش را بخوبی حفظ کند. پس اوضاع تعادل درونی شما خوب

است و میلتان به کشف چیزهای تازه ازجمله کشف در محیط زندگی، یافتن ارزش‌های جدید و یا تلاشی برای یک تغییر زیاد است.

سبد سیب نمادی‌ ست از دانش درونی و خردمندی شما و نشانه‌ای از موفقیت در رسیدن به اهداف شخصی و به دست آوردن خوشی. سیب به شادی، سلامت و سرزندگی نیز اشاره دارد.

کلاه ایمنی انتخاب بسیاری از ما نیست. باید هم همینطور باشد چون افراد کمی بسیار شجاع و جنگجو هستند. البته انتخاب این گزینه می‌تواند نمادی از ناتوانی در تصمیم‌گیری نیز باشد.

کسی که کتاب را انتخاب می‌کند یعنی میل به دانستن و یاد گرفتن دارد. اما از آنجایی که این کتاب‌ها در زیرزمین است و گردوخاک رویشان نشسته، اینکه شما با همه این حرف‌ها باز هم انتخابشان کرده‌اید یعنی شما در تلاش برای یافتن معنای زندگی هستید. و البته شاید در این مسیر کمی هم دچار گم‌گشتگی شده باشید.

چکش سمبل خشونت و دستیابی به چیزی توسط زور است. این خشونت ممکن است بر روی محیط اطرافتان متمرکز شده باشد. چکش همچنین می‌تواند نمادی از جدال درونی شما با خودتان باشد.

این ماسک‌ها اشاره به تمایل ما برای ابراز احساساتمان دارد. چه احساسات مثبت و چه احساسات منفی. اینکه صورتک خندان را انتخاب کنیم یا گریان هم اشاره به احساس ما نسبت به ابراز کردن خودمان دارد و اینکه چقدر با اطمینان رفتار کنیم.

چرخ نماد از اتحاد شما با محیط و آدم‌های اطرافتان است. همچنین از آنجایی که چرخ گرد است و می‌توان دور آن بی‌نهایت بار چرخید انتخابش می‌تواند نشانگر تکرر مکررات و گرفتاری در یک لوپ بی‌نهایت باشد، در حالیکه شخص تمایلی هم به تغییر این یکنواختی نداشته باشد.

آخر یکی نیست بگوید سوسیس اینجا چه کار می‌کند؟ جای سوسیس در زیرزمین است؟ پس حتما باید جایش عوض شود. کسی که سوسیس‌ها را برمی‌دارد تا برود و در یخچال بگذارد به سلامتی خودش و اطرافیانش بسیار اهمیت می‌دهد. گاهی هم ممکن است افراد با مشکلات جسمی این خوراکی مضر دوست‌داشتنی را انتخاب کنند تا طی یک فرصت مناسب یواشکی دلی از عزا در بیاورند.

اگر واقعا بین اینهمه وسیله میله‌های آهنی پنجره را انتخاب می‌کنید برای برداشتن تا پنجره‌ای بهتر برای زیرزمین‌تان ایجاد کنید پس بدانید انسان بسیار تنهایی هستید. ممکن است حتی دچار اضطراب یا افسردگی هم باشید.

اگر حتی با وجود اینکه یک پله این نردبان شکسته است انتخابش می‌کنید یا برش می‌دارید تا ببرید تعمیرش کنید پس یعنی میل شگرفی در شما برای رسیدن به اهدافتان وجود دارد و از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنید. پله شکسته هم اشاره به موانع مسیر شما دارد که در پی گذشتن یا رفع‌شان هستید.

فقط شخصی جعبه مقوایی را انتخاب می‌کند که می‌داند وسیله‌ای دارد که می‌خواهد درون جعبه جاسازی کند. این اشخاص شخصیتی رازآلود دارند و همواره در تلاشند رازهایشان را از دیگران پنهان کنند. رازهایی که شما بهتر از هرکس دیگری از جزییاتش خبر دارید.

خود من هم دچار ارتباط این تفسیر با تصویر نشدم. ولی انگار جارو اشاره به تمایل شما در برقراری ارتباط با کسی که دوستش دارید، دارد! شاید طراح این تست به خواندن داستان‌های هری پاتری و جاروسواری در دنیای جادوگری علاقه بسیاری داشته است. اما جدای از شوخی من فکر می‌کنم کسی که جارو را انتخاب می‌کند، لابد می‌خواهد سر و سامانی به زیرزمین بدهد و گرد و خاک‌ها را بگیرد یا جایی را جارو کند. خب پس این شخص برایش مهم است که معشوق یا شخص مورد علاقه‌اش در بهترین وضعیت به سر ببرد یا رضایتش جلب شود.

شما آنقدر خسته هستید که به زیرزمین پناه آورده‌اید و می‌خواهید روی صندلی بنشینید و آنقدر اضطراب دارید که به پایه شکسته‌اش هیچ توجهی نکردید. گویا شدیدا احساس ناامنی می‌کنید و از فرط تحمل فشارهای مختلف در زندگی به استراحت نیاز دارید.

یک آینه شکسته نظر شما را جلب کرده است. آینه‌ها نماد نوع نگاه ما به خودمان هستند. از آنجایی که این آینه شکسته است، می‌تواند نشانه‌ای باشد از یک درگیری درونی با شدت زیاد که باعث سردرگمی و ناراحتی شما شده است.

یک چیزی جایی گیر کرده و برای در آوردنش نیاز به انبر دارید. علاقه شما به ابزارآلات این چنینی حکایت از افسردگی بسیار عمیق شما دارد و اینکه مجبور شده‌اید در زندگی برخلاف میل‌تان تصمیم بگیرید.

میخ نمادی از خشونت است که می‌تواند هم خشونت در مقابل خودتان باشد هم خشونت در مقابل دیگران. اینکه در ابراز احساساتتان مشکل داشته باشید و نتوانید در بخش خودآگاه ذهنتان تغییر ایجاد کنید این خشم را تقویت می‌کند.