به گزارش پایگاه خبری نشان :

فال روز ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

شما امروز با رویاپردازی در مورد چیزهای بی اهمیت انرژی خود را از هدف اصلیتان منحرف کرده و وقت و توان خودتان را بیهوده هدر می دهد. در نتیجه وقتی با بحران مواجه می شوید، هر چند خیلی دیر، ناگهان به خودتان آمده و می بینید که اشتباه کرده اید. اما موانع و مشکلات برای همه ما پیش می آیند و تنها نشانه ای از این هستند که باید تلاش و توجه بیشتری بکنید. امروز شانه خالی کردن از مسئولیت هایی که به عهده دارید کار عاقلانه ای نیست، پس سعی کنید پیش از آن که برای هر کار بی اهمیت و خارج از برنامه ای وقت بگذارید، اولویت را به وظایف خود بدهید. در پایان روز و پس از انجام کارهای اصلیتان برای انجام هر کاری که خودتان بخواهید وقت خواهید داشت.

فال روز ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

امروز صبح با حالتی کسل از خواب بیدار می شوید و کلی سر اطرافیانتان غر می زنید و با خودتان فکر می کنید که هر روز دارید توان و انرژیتان را صرف رسیدن به خیالی باطل می کنید. به جای این غرغر کردن ها بهتر است کمی در رفتارها و کارهای خودتان تجدید نظر کنید. شما به ویژه در محل کارتان دارید سعی می کنید همه را از خودتان راضی نگه دارید و خودتان را با وقت صرف کردن برای کارهایی که در حوزه مسئولیت های شما نیستند خسته می کنید. این کار نه تنها شما را به نتایج مورد نظرتان نمی رساند، بلکه در صورت نداشتن برنامه ریزی و برآورده نکردن انتظارات دیگران به اعتبار خودتان نیز لطمه خواهد زد. پس در کسی انتظار بیجا به وجود نیاورید!

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

با وجود این که امروز به راحتی می توانید اهدافتان را در ذهن خود تصور کنید و آنها را در خیال خود به وضوح ببینید، ممکن است هنوز دقیقا ندانید که چطور می توان به آنها دست پیدا کرد. خوشبختانه اعتماد به نفس بالایی که دارید بی برنامگی و نداشتن نقشه ای مشخص را تا حدود زیادی جبران می کند. شما با اشتیاق تمام آماده هستید که دست به حرکت بزنید، هر چند از این که چه جهتی را باید در پیش بگیرید اطمینان کامل ندارید. انتقادات یکی از همکارانتان می تواند برای مدت کوتاهی شور و هیجان شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما این موضوع سرعت شما را گرفته و باعث خواهد شد کمی عاقلانه تر به هدفتان فکر کنید و یک استراتژی قابل اجرا برای رسیدن به آن در نظر بگیرید.

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای ماه متولدین تیر

شما امروز به صورت موقت احتیاط همیشگیتان را کنار گذاشته اید و بدون احساس محدودیت می توانید رویاهایتان را با شور و اشتیاق فراوان دنبال کنید. با این همه از آنجایی احساس می کنید که در محل کارتان زحمات و تلاش های شما به اندازه ای که لازم است دیده نمی شوند و مورد تشویق و تایید قرار نمی گیرند ممکن است با این جسارتی که امروز پیدا کرده اید ناگهان رفتارهایی نابجا و حساب نشده از خودتان بروز دهید. خیلی خوب است که از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید رها شوید، اما به شرط آن که در محدوده عقل و منطق رفتار کنید. یک حرکت جسورانه در صورتی خوب است و به موفقیت ختم می شود که همراه با برنامه ریزی و آمادگی کافی باشد.

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای ماه مرداد

امروز شور و هیجانی که در خودتان احساس می کنید ممکن است ناگهان این احساس را به شما ببخشد که برای انجام هر کاری آماده اید، اما بدون آن که انتظارش را داشته باشید ناگهان یکی از دوستانتان واقعیاتی را به شما گوشزد خواهد کرد که شما را از قله خوش بینی به ته چاه نا امیدی و منفی نگری پرتاب خواهند کرد. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که اصلاحات لازم را در برنامه هایتان انجام دهید و حتی در میانه های راه هر کجا که دیدید مشکلی به وجود آمده آن را برطرف کنید، پس این قدر نا امید نشوید و خودتان را نبازید. تمام اطلاعاتی که امروز در اختیارتان قرار داده می شوند را به راحتی نپذیرید، خودتان هم در رابطه با آنها کمی تحقیق کنید تا به نکات مهمی پی ببرید.

فال روز  ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

شما در حال حاضر احساس م یکنید که هیچ چیزی نمی تواند محدودتان کند، اما متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه آنقدر ایده های خوب و مختلفی در سرتان دارید که نمی دانید کدام یک را باید دنبال کرده و کدام ها را رها کنید یا برای وقت دیگری بگذارید. مزایا و معایب هر یک از موقعیت هایی که دارید را در نظر گرفته و مقایسه کنید تا بتوانید دامنه انتخابتان را محدود کرده و تصمیم گیری را برای خودتان راحت تر کنید. پس از این که انتخابتان را انجام دادید با تمام سرعت و توان خود پیش بروید، فقط این نکته را به یاد داشته باشید که برنامه ریزی جدی و تلاش و پشتکار فراوان عواملی هستند که در راه رسیدن به موفقیت نمی توان آنها را نادیده گرفت.

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲  برای متولدین مهر

امروز اگر انتظارات خودتان را بیش از اندازه بالا ببرید با به دست نیاوردن نتایجی که انتظار دارید به شدت دچار شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان خواهید شد. شما دچار سرگردانی شده اید و نمی توانید بین شور و هیجانی که در وجود خود احساس می کنید و تردیدهایتان تعادل برقرار کنید. شما از این می ترسید که با یک تصمیم گیری اشتباه خودتان را دچار مشکل و دردسر کنید و به مقصدی که در نظر دارید نرسید. برخلاف آنچه فکر می کنید یک مانع کوچک به شما کمک خواهد کرد راه حل هایی بزرگ بیابید، تنها کاری که باید بکنید حفظ اعتماد به نفستان است. اعتماد به نفس مثل ماهیچه است، هرچه بیشتر از آن استفاده کنید قویتر می شود

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

امروز شور و نشاط بسیاری در وجود خود احساس می کنید که به شما انگیزه زیادی نیز بخشیده است، اما ممکن است این شور و هیجان را در جهت اشتباهی به کار بگیرید. اگر محدودیت های زمانی خود را در نظر نگرفته و کارهای زیادی را به عهده بگیرید خودتان را بیش از اندازه خسته خواهید کرد. هیچ لزومی ندارد که به دنبال تأیید دیگران باشید و یا از روی عذاب وجدان بخواهید کاری بیش از حد توانتان را بپذیرید. خوشبختانه شما در تغییر دادن روشتان پس از پیدا کردن راه حلی هوشمندانه مهارت بسیاری دارید. جنبه معنوی رابطه عاطفیتان امروز اهمیت بیشتری برایتان پیدا کرده و دلتان می خواهد از لحاظ روحی و روانی به کسی که دوست دارید نزدیک شوید، نیاز خود را نادیده نگیرید!

فال روز ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین آذر ماه

امروز به ویژه اگر خیلی سریع بخواهید به اتفاقات اطرافتان واکنش نشان بدهید ممکن است انتخاب اشتباهی کنید. با این حال اگر بتوانید سطح انرژی خود را کنترل کنید همه چیز ختم به خیر خواهد شد. مشکل اصلی این است که تحت شرایط فعلی همه چیز به نظرتان خیلی بهتر از آن چیزی که در واقعیت هست می آید و شما نمی توانید در این زمینه از همکارانتان هم کمکی بگیرید زیرا آنها شما را به اشتباهتان حتی تشویق خواهند کرد. تنها راه حل ممکن این است که تا جای ی که می توانید  واکنش های تند از خودتان نشان ندهید و سرتان به کار خودتان باشد. اگر ناگهان احساس کردید دلتان می خواهد به کارهای هنری مثل نقاشی، موسیقی، نویسندگی و امثالهم بپردازید حتما این کار را بکنید

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین دی ماه

این اواخر خیلی سرتان شلوغ بوده و مسئولیت های کاری و اجتماعی هیچ وقتی برای بودن در کنار کسی که دوست دارید برای شما نگذاشته اند و خیلی دلتان می خواهد امروزتان را در کنار عشقتان بگذرانید. از صبح زود برای یک دیدار رمانتیک برنامه ریزی کنید و با سورپرایز کردن او بی توجهی ها و کوتاهی این چند وقت اخیر را جبران کنید. این کار خال خودتان را هم خیلی خوب خواهد کرد! اگر مجرد هستید هم احتمال دارد که ناگهان با کسی روبرو شوید که با نگاه اول شما را عاشق خودش خواهد کرد! شاید هم یکی از دوستان قدیمیتان که فکر می کرده اید هیچ احساس خاصی به شما ندارد سفره دلش را پیشتان باز کرده و از عشقی که به شما دارد صحبت کند!

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر برای متولدین بهمن

امروز با هر یک از دوستانتان که تماس گرفته و می خواهید برای تفریح و خوشگذرانی های آخر هفته هماهنگی کنید یا جوابتان را نداده و یا به بهانه ای جواب رد به شما خواهد داد. از دست آنها ناراحت نشوید و در مورد دوستانتان قضاوت بدی نکنید، همه ما کارهایی به غیر از خوش گذرانی با دوستانمان داریم که برایمان در اولویت هستند. شما دلتان می خواهد با کسی که دوست دارید تنها باشید و ساعات خوبی را در کنار هم بگذرانید، اما به دلیل مسئولیت های کاری شما و یا طرف مقابلتان ممکن است نتوانید روزتان را همان طوری که خودتان دوست داشته اید سپری کنید. ناراحت نباشید! فردا هم روز خداست!

فال روز دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

امروز یکی از همکارانتان مرخصی گرفته و شما مجبور هستید برخی از وظایف او را نیز به انجام برسانید و برخلاف آنچه انتظار داشتید ساعات بیشتری را کار کنید. این موضوع باعث ناراحتی شما خواهد شد، به ویژه اگر به خوبی با وظایف و کارهای او آشنایی نداشته باشید. شما مجبور نیستید همه کارها را به نحو احسن انجام دهید، همین که جای خالی او احساس نشود کافی است! یکی از اقوام دورتان که مدت ها از او بیخبر بوده اید با شما تماس گرفته و یا به دیدارتان خواهد آمد و خیلی مفصل با هم صحبت خواهید کرد. اگر کسی که دوست دارید امروز زیر قولی که به شما داده بود بزند خیلی ناراحت خواهید شد، اما این مسئله را با آرامش با او در میان بگذارید و آخر هفته تان را با دعوا خراب نکنید.