به گزارش پایگاه خبری نشان :

فرشته حسینی از بازیگران مهاجر است که در سینمای ایران چهره شد. فرشته حسینی از وقتی با نوید محمدزاده ازدواج کرد بیش از پیش در عرصه بازیگری مطرح شد. فرشته حسینی گرچه زاده افغانستان است اما به ایران تعلق خاطر دارد. فرشته حسینی در سریال ها و فیلم های زیادی تاکنون بازی کرده است. فرشته حسینی را باید در آینده از چهره های سینما دانست.

فرشته حسینی

ماجرای افسردگی فرشته حسینی

زمانی از زندگی بود که دچار افسردگی شدید بودم به طوری‌که گمان می‌کردم هرچه تلاش می‌کنم پیشرفتی برای من وجود ندارد و این حس بسیار بدی رابه من تلقین می‌کرد. اما حضور دوستانم و دلگرمی‌های آن ها به من انگیزه دوباره داد. آن ها به من گفتند تو باید فرشته نجات دختران افغانستان باشی و همین انگیزه‌ای شد برای ادامه فعالیتم. دوستانم معتقد بودند مردم افغانستان تنها مانده‌ و آرزوهایشان را کشته‌اند

و تو باید الگویی برای دختران افغانستانی باشی و آرزوهایشان را در دلشان زنده کنی. این حرف‌ها تأثیر شگرفی روی من گذاشت چنانچه دیگر از کار کردن خسته نمی‌شوم. من از خانواده‌های افغانستانی تقاضا دارم رویاهای فرزندانشان را نکشند و بگذارند دخترانشان برای خود رویا و آرزو داشته باشند.

نوید محمدزاده و همسرش با لباسی که از پوست حیوانات دوخته شده خودنمایی کردند و عکس های دونفره شان سوژه بسیاری از سایت ها وشبکه ها شد.چندی پیش هم شایعه شده بود که نوید محمدزاده برای همسرش یک ماشین گرانقیمت خریده است!

فرشته حسینی بعد از برگشت از سفر خارجی خود این روزها مشغول فعالیت های سینمایی خود شده است.فرشته بعداز ماه عسل لاکچری خود در کنار نوید حالا دوباره به فضای سینما برگشته ومی خواهد تجربه های جدیدی را در کارنامه خود ثبت کند

تصویری از یکی از پلان های جذاب تاتر فرشته حسینی را مشاهده می کنید که در کنار دوستش در نمایش نامه معروفشان فریاد میزنند .فرشته حسینی از کودکی در صحنه های تاتر فعالیت داشته است.چندی پیش با فعالیت در سریال قورباغه و ازدواج با نوید محمدزاده توانست شهرت قابل توجهی را بدست بیاورد.در ادامه وی تولد هومن سیدی را تبریک گفت و نوشت : هومن دوستت دارم!

فرشته حسینی

زندگی هنری فرشته حسینی

پدر و مادر فرشته حسینی حدود ۳۰ سال پیش و به علت جنگ در افغانستان به ایران و شهر تهران مهاجرت کردند. فرشته در خانواده‌ای پر جمعیت، در شهر تهران به دنیا آمد و پنج خواهر و یک برادر دیگر نیز دارد. فرشته حسینی علی رغم مشکلات اقتصادی خانواده و حتی کار در زمان کودکی، از همان ابتدا به بازیگری علاقمند شد و به این سمت و سو کشیده شد. او فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ و وقتی ۹ ساله بود، با شرکت در دوره‌های آزاد آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی، چون اصغر محبی، محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور شروع کرد. نخستین فعالیت او نیز در عرصه تئاتر بود که در چهارم دبستان با کارگردانی یک نمایش توانست در سطح استان تهران مقام دوم را کسب کند. حسینی که تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم ادامه داد، سرانجام در سال ۹۴ و با بازی در فیلم مستندی به نام «من یک دختر شادم» ساخته سامره رضایی، به جلوی دوربین رفت. یک سال پس از این تجربه، در سال ۱۳۹۵ به دعوت نوید محمدی به پروژه فیلم «رفتن» پیوست که نماینده کشور افغانستان در جشنواره اسکار سال ۲۰۱۶ بود. فرشته حسینی بخاطر بازی در این فیلم حتی موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره بین المللی فیلم مراکش شد و بدین ترتیب بود که وارد دنیای ستارگان سینما شد.

تجربه موفق فرشته حسینی در فیلم رفتن سبب شد تا این بازیگر جوان مورد توجه سینماگران ایرانی قرار گیرد. در سال ۹۷ فرشته حسینی در فیلم «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی که با نام «یلدا، شبی برای بخشش» نیز شناخته می‌شود، پیوست. یلدا با نمایش در مسابقه اصلی سینمای بلند داستانی جهان در جشنواره ساندنس، با استقبال بسیار خوب تماشاگران روبرو شد و در کشور‌هایی همچون فرانسه، سوئیس، آلمان، جمهوری چک، کانادا، اوکراین، فنلاند، کره جنوبی، بلغارستان، صربستان، ترکیه و مالزی به نمایش درآمد. در همان سال فرشته حسینی در فیلم های دیگری یعنی «شکستن همزمان بیست استخوان» و «سونامی» نیز به ایفای نقش پرداخت. فرشته حسینی در سال ۹۸ دوباره در فیلمی به کارگردانی نوید محمودی، یعنی «هفت و نیم» ظاهر شد که در سال ۹۹ به صورت آنلاین منتشر شد. فرشته حسینی، همچنین نخستین بازی در مجموعه‌های تلویزیونی را در سال ۹۹ با سریال «قورباغه» ساخته هومن سیدی، در کنار بازیگرانی همچون نوید محمد زاده تجربه کرد.