به گزارش پایگاه خبری نشان :

دختر علی دایی ازدواج کرد عروسی  دختر علی دایی در انگلیس برگزار شد دختر علی دایی دو دختر به نام دنیز و نورا دارد دختر علی دایی علاوه بر حوزه فعالیت در فوتبال تولیدی لباس هم دارد عکس عروسی دختر علی دایی را می توانید در این خبر مشاهده فرمائید.

علی دایی

زندگی‌نامه دختر علی دایی

دنیز دایی زیاد نوشتن به فارسی رو بلد نیست به همین دلیل هر چیزی که بخواهد در کپشن بنویسد به انگلیسی می باشد که البته خیلی از کاربران متوجه آن نمی شوند! او از روزمرگی و گشت و گذار با دوستانش تصاویری انتشار می دهد، گاهی هم از رقص های حرفه ای که انجام داده ویدیو ثبت می کند. نوع پوشش و استایل این دختر زیبا خارجی طور است و اعتقادی به حجاب ندارد که آن هم بسته به سلیقه هر شخص است. در ادامه تصاویر جدید او را مشاهده می کنید که بدون فیلتر های اینستایی و نچرال از خود پست کرد

البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته‌ی خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد دخترش نزد این مربی و همسر سابقش زندگی کند

علی دایی اول فروردین 1348 علی دایی در محله جیرال و خانواده ای پرجمعیت به دنیا آمد. علی دایی چهار برادر دارد و از نعمت خواهر محروم است.

علی دایی که در فوتبال به عنوان یک اسطوره شناخته می شود در زندگی شخصی و تحصیلات نیز همپای ورزش به موفقیت هایی دست یافته است.علی دایی در سال 1366 در رشته مهندسی عمران، دانشگاه شریف پذیرفته شد ولی به دلیل بازی فوتبال در گزینش ورودی به دانشگاه ناکام ماند.

بیوگرافی دنیز دایی

دنیز دختر بزرگ علی دایی است که بزرگ شده در لندن است و درنتیجه با فرهنگ آن کشور رشد کرده است. دنیز در اینستاگرام بسیار فعال است و به طور جدی و حرفه ای رقص را دنبال می کند. دختر علی دایی به دلیل پوشش و عکس هایش دارای حواشی زیادی است چراکه با فرهنگ ایرانی ما مطابقت ندارد. دنیز دایی در تاریخ 20 شهریور ماه 1381 و به میلادی در تاریخ 10 سپتامبر 2004 به دنیا آمده است. او در انگلیس به تحصیل می پردازد. دنیز یکی از برترین دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از مقطع دبیرستان‌های انگلیس است. دختر بزرگ علی دایی یک سگ خانگی بسیار کوچک دارد. او مجرد است. دنیز دارای یک خواهر ناتنی به نام نورا است.

دنیز در تهران به دنیا آمده است. او ملیت ایرانی دارد اما همان طور که اشاره شد در لندن ساکن است. درواقع دختر بزرگ علی دایی به همراه مادرش در لندن زندگی می کند.

علی دایی

مادر دختر علی دایی

ماجرای ازدواج اول علی دایی به سال 81 برمی گردد؛ علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان پس از فوت پدرش در سال 81 با یکی از آشنایان دورشان به نام مهسا  ازدواج کرد که البته به اشتباه در بسیاری جاها نام او مریم عنوان شده است اما دنیز دخترش در اینستاگرام خود در پستی که مربوط به تولدش است خطاب به مادرش نوشته : مامان مهسا. حاصل ازدواج علی دایی با همسر سابقش تولد دختری بود که دنیز نام دارد. البته ازدواج علی دایی و همسر اولش به طلاق انجامید. علی دایی هنگامی که با همسر سابق خود ازدواج کرد و زر یک سقف رفت 25 ساله بود. او و همسرش مریم پس از جدایی بر سر حضانت دنیز، دخترشان اختلاف داشتند و کارشان حتی به دادگاه کشید.

دنیز دایی هم مانند بسیاری از افراد دارای صفحه ایسنتاگرام است. صفحه اینستاگرام دنیز با نشانی deniz_daei@ قابل مشاهده است و تا این لحظه 323 هزار فالوور دارد. او 31 پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که بیشتر آنها به گردش او اختصاص دارد و یا دنیز را در کنار پدر و مادرش نشان می دهد.

دنیز دایی در یک کالج در لندن در حال تحصیل است. دختر بزرگ علی دایی در لندن به کلاس رقص می رود و به صورت حرفه ای آن را دنبال می کند. دنیز به ورزش علاقه زیادی دارد. در صفحه  اینستاگرام دنیز دختر علی دایی عکس ها و فیلم هایی از رقص و ورزش او وجود دارد.

ماجرای بر سر زبان افتادن دختر اول و بزرگ دایی که دنیز نام دارد از آنجا شروع شد که علی دایی در برنامه پربیننده نود قسم خورد به اسم دخترش و گفت: به جان نورا نمی بخشم که البته مایلی کهن در جواب او گفت؛ بهتر است بگوید به جان دنیز نمی بخشم!

همچنین آخرین مصاحبه تصویری علی دایی به برنامه اینترنتی «فوتبال ۳۶۰» با اجرای عادل فردوسی پور برمی گردد. او اولین مهمان برنامه فردوسی پور بود و در بخشی از گفتگویش از زندگی شخصی خود گفت و حواشی مربوط به زندگی شخصی علی دایی از همان جا شروع شد. درواقع دایی تاکید کرد که فقط یکبار ازدواج کرده است و به اخبار منتشر شده پیرامون 2 ازدواجش واکنش نشان داد غافل از اینکه دخترش دنیز به این موضوع واکنش نشان می دهد. ماجرا از این قرار است که چند روز بعد از تکذیب علی دایی درباره ازدواج اولش دختر بزرگ او با انتشار عکسی از کودکی اش در اینستاگرام صحبت های پدرش علی دایی را تلویحا تکذیب کرد؛ دنیز در پست اینستاگرامی که تصویری از کودکی او را در کنار مادرش مهسا نشان می داد به تولد 18سالگی خود اشاره کرد که مادرش مهسا همسر سابق دایی هم کامنتی برای او گذاشت.