به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: صدور  فیش حقوقی آذرماه بازنشستگان تأمین اجتماعی و مستمری‌ بگیران. در حال حاضر فیش حقوقی آذرماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران در سایت تأمین اجتماعی قابل رؤیت است.

در عین حال، اعضای کانون بازنشستگان می‌گویند این ماه نیز پرداخت‌ها از بیستم براساس حروف الفبا آغاز می‌شود؛ بازنشستگان ابراز امیدواری می‌کنند پرداخت‌ها به‌موقع و براساس جدول اعلامی صورت پذیرد.

خبر جدید درباره حقوق بازنشستگان

بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به آدرس https://es.tamin.ir و ورود به بخش «فیش حقوقی مستمری‌بگیران» و «مشاهده فیش حقوقی مستمری‌بگیران» می‌توانند فیش حقوقی خود را در ماه‌های مختلف مشاهده و چاپ کنند.

پرداخت حقوق بازنشستگان به‌ترتیب الفبا از بیستم آغاز می‌شود.

کسر ۱۸۹ هزار تومان بابت بیمه تکمیلی و عمر بازنشستگان تامین اجتماعی

۱۸۹ هزار تومان بابت بیمه تکمیلی و عمر بازنشستگان تامین اجتماعی از حقوق آذرماه بازنشستگان کارگری کسر شده است.

یک بازنشسته کارگری در تماس با خبرنگار ایلنا، از کسر ۱۸۹ هزار تومان بابت بیمه تکمیلی و عمر بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

با بارگذاری فیش حقوقی آذر ماه بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شد که از این پس تا پایان قرارداد بیمه تکمیلی، ماهانه مبلغ ۱۸۹ هزار تومان بابت حق بیمه تکمیلی و عمر از حقوق هر بازنشسته کسر می‌شود.

قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تا پایان آذر سال آینده برقرار است.    

فوری؛ مبلغ جدید بیمه بازنشستگان اعلام شد

۱۵۰ هزار تومان این مبلغ توسط بازنشستگان و ۱۵۵ هزار تومان نیز توسط سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر خبر، عضو هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی تهران از نهایی شدن قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ خبر داد.

ناصر برهانی خبر افزود: مبلغ بیمه تکمیلی به ازای هر بازنشسته ماهانه ۳۰۵ هزار تومان می باشد.

او تصریح کرد: ۱۵۰ هزار تومان این مبلغ توسط بازنشستگان و ۱۵۵ هزار تومان نیز توسط سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود.

وی از همراهی و تعامل کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی در به نتیجه رساندن بیمه تکمیلی بازنشستگان قدردانی کرد.

منبع: اقتصاد آنلاین