به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار الماس حیدری: بهنوش بختیاری در شبکه های مجازی طرفداران زیادی دارد. بهنوش بختیاری گرچه حاشیه هایی در فضای مجازی دارد اما جلوی دوربین غوغا می کند. بهنوش بختیاری بیشتر در فیلم هایی که برای مهران مدیری بازی کرد دیده شد. بهنوش بختیاری حالا زندگی جدیدی برای خود درست کرده است.

بهنوش بختیاری

 

بهنوش خانوم بالاخره خودشو لو داد

انگار که به جون بهنوش بختیاری یه خوره ای افتاده که هر چقد شبیه خودش نباشه همونقدر بهتره! یعنی اکثر عکس هایی از این بازیگر ببینید متوجه میشید که خانوم ته فیلتر و ادیت رو درآوورده و یه جورایی اصلا آدم دیگه قیافه ی این بزرگوار رو بدون این چیزا یادش نمیاد و قسمت عجیب تر اجرا اینجاست که خب بهنوش بختیاری فیس رو کلا کوبیده و از اول ساخته ولی چرا هنوز با این وجود از این حرکت ها میزنه که به خیال خودش زیبا تر دیده باشه آخه میدونید که بهنوش خانوم قبل از عمل بینیش هم خیلی زیبا بوده و اصلا نیازی به عمل نداشته ولی رفته رفته ایشون داره عشق خودش رو به مصنوعی بودن افزایش میده.

بهنوش بختیاری

وقتی بهنوش بختیاری نون دماغشو میخوره

یه موضوعی که راجبه بهنوش بختیاری وجود داره اینه که مردم نسبت به ایشون یه حس دوگانه ای دارن؛ یعنی یه عده دوسش دارن و یه عده بدشون میاد ولی خب ایشون همچنان با وجود طرفدار و ضد طرفدارا به راهش ادامه میده و میتازه و حتی برای این که نظرات روش تاثیری هم نذاره کامنت های تمام پست هاش رو بسته و یه جورایی بیشتر فقط به فکر این هست پیج زنده بمونه و تبلیغات به راه باشه تا از اون ور درآمد تامین بشه و جیب پرپول! یعنی میشه گفت که این روزا خانوم داره پول تبلیغاتش رو میخوره با وجود این که چن سال پیش تویه برنامه ای گفته بود که نون دماغش رو میخوره! در کل خانوم بختیاری توی هر دوره ای بلده چه جوری نون دربیاره!

بهنوش بختیاری، بازیگر تلویزیون و سینما در گفت‌وگو با یکی از تلویزیون‌های اینترنتی از شبی گفت که به گفته خودش قصد داشت ۳۰ عدد قرص زاناکس بخورد اما صدایی در سرش گفت فردا روز دیگری است.

بهنوش بختیاری

 بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با یکی از تلویزیون‌های اینترنتی با اشاره به این که در یک سال اخیر، به گفته خودش، شاهد هجمه‌های بسیاری چه از سوی همکارانش و چه از سوی مردم علیه خود بوده است، چنین گفت:

«تاریخ نشان داده است هر کسی که می‌میرد عزیز و نازنین می‌شود و همه به یاد خوبی‌هایش می‌افتند. من در این مدت شاید بیش از ۱۰ بار آرزوی مرگ کرده‌ام. من، آدم بسیار قوی و قلدری هستم و گاهی اوقات با خود می‌گویم اگر فقط یک مورد از اتفاقاتی که برای من افتاد، برای یکی از آدم‌های سوسول دور و برم می‌افتاد دوام نمی‌آورند. من شاهد هجوم‌های ۸۰ میلیونی آدم‌ها علیه خودم بوده‌ام. شاید اگر به شما یا هر کس دیگری، در یک جمع چهار نفره، یک نفر بد نگاه کند طاقت نیاورید ولی من بارها شاهد حمله همکارانم و حمله مردم بوده‌ام. حمله‌هایی نابخردانه و ناجوانمردانه. چند وقت پیش شبی خیلی بد داشتم و با وجود تمام قدرتم و تمام کتاب‌هایی که دور و برم جمع کرده‌ام و تمام ویس‌های انگیزشی با عبارت‌های تاکیدی، یک مرتبه، یک جعبه زاناکس برداشتم و ۳۰ قرص کف دستم خالی کردم و به خودم گفتم تمامش کن. این قدر حالم بد بود. نمی‌دانم چه صدایی بود که به من گفت برو بیرون، قدم بزن، حالت عوض می‌شود و قطعا فردا روز بهتری است.»

بهنوش بختیاری

ماجرای انتساب عکس های مختلف به همسر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بارها و بارها در برنامه های مختلف و با انتشار پست های متعدد در اینستاگرام درباره عدم علاقه همسرش به انتشار عکس صحبت کرد اما تصاویر مختلفی به همسر خانم بازیگر نسبت داده شده است.

بهنوش بختیاری در یک مصاحبه به مراسم ساده ازدواجش اشاره کرد و گفت:مهریه من 14 سکه بهار آزادای است و من با یک عقد محضری و خرید یک قرآن با جلد چرمی بسیار زیبا بدون خرید حتی یک حلقه، طلا و جواهر و پوشیدن لباس عروس و آرایشگاه رفتن راهی خانه بخت شدم و زندگی مشترکم را آغاز کردم.

بهنوش بختیاری سال 94 به عنوان بهترین بازیگر برای بازی در محله گل و بلبل انتخاب شد و مهمان برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی شد. این بانوی هنرمند در این برنامه پرده از راز مادر نشدنش برداشت و گفت که دیگر این شنانس را ندارد که خودش صاحب فرزندی شود.

بهنوش بختیاری

این بانوی هنرمند یکسال بعد اعلام کرد که قرار است یک دختر را به فرزندخواندگی قبول کند اما چند وقت بعد اعلام کرد که این امر به دلیل ارتباط نگرفتن همسرش با بچه میسر نشد و خانم بازیگر تنها سرپرستی این دختر را در بهزیستی برعهده دارد.

یگانه ، حنانه و مبینا سه دخترخوانده بهنوش بختیاری هستند که خانم بازیگر سرپرستی آنها را برعهده دارد.

بهنوش بختیاری حامی ترنس های ایرانی است و علاوه بر فعالیت های هنری به این فعالیت اجتماعی به شکلی جدی می پردازد.

ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری تیر ۱۳۸۶ وقتی ۳۲ ساله بود با «محمدرضا آرینم ازدواج کرد، همسرش علاقه ای به حضور در جلوی دوربین ندارد و تنها عکس زیر متعلق به وی است

نحوه آشنایی بهنوش بختیاری با همسر

در سال ۱۳۸۴ سرکار سریال «جایزه بزرگ» به کارگردانی مهران مدیری با همسرش محمدرضا که جزو نویسندگان بود آشنا و از همانجا به خواستگاری و ازدواج ختم شد.

علت بچه دار نشدن بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در اسفند ماه ۹۴ در برنامه سه ستار احسان علیخانی در یک گفتگوی احساسی اعلام کرد به دلایلی تا آخر عمر نمی تواند مادر شود

بهنوش بختیاری و گرفتن بچه از بهزیستی

یکسال بعد از اینکه اعلام کرد نمی تواند باردار شود در اسفند ۱۳۹۵ خبر از قبول سرپرستی فرزندی بنام یگانه را داد

بهنوش بختیاری

در ادامه بعد طی مراحم قانونی و دریافت مجوز برای گرفتن حق سرپرستی فرزند، همسرش نتوانست با او ارتباط بگیرد و در نهایت بچه به بهزیستی برگردانده شد

منبع: شایانیوز