به گزارش پایگاه خبری نشان :

شیلا خداداد در 14 آبان ماه سال 1359 در تهران متولد شدهشیلا خداداد اولین بار بازیگری را با بازی در فیلم اعتراض کیمیایی شروع کرد .شیلا خداداد ورزش مورد علاقه او فوتبال و والیبال ، وتیم مورد علاقه اش استقلال است.شیلا خداداد با فرزین سرکارات جراح معروف ازدواج نموده. در ادامه بیشتر به زندگی شیلا خداداد می پردازیم.

حرکت زشت شیلا خداداد

البته انتشار این ویدیو بدون حاشیه هم نبوده است و برخی از مادران نسبت به اینکه در این سن کم نباید کودکان را با وسایل آرایشی آشنا کرد انتقاد  کردند و خب طبق معمول همیشه عده ی زیادی هم برای شیلا خداداد و خانواده اش آرزوی سلامتی کردند

شیلا خداداد بدون حاشیه و محبوب

تعداد فیلم هایی که شیلا خداداد بازی کرده است زیاد نیست (نسبت به شهرتش که می توانست تا الان تعداد فیلم بیشتری بازی کند) ولی همین مقدار حضورش در سینما و تلویزیون باعث شهرت بسیار زیاد او و محبوبیت خاصی شده است که همه ی این ها را بدون حاشیه سازی به دست آورده است.

جالب است بدنید او در چند سال اخیر تعداد زیادی از پیشنهادات بازیگری را به دلیل اولویت بودن تربیت فرزندانش رد کرده و تعدادی دیگر را برای حمایت از بازیگران جوان (دادن نقش دختر جوان و عروس) رد کرده است و در مصاحبه ای جالب می گوید خجالت می کشم با این سن نقش دختر جوان را بازی کنم ! شیلا خداداد (زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. همسر شیلا خداداد فرزین سرکارات است و ماحصل ازدواج آن ها سامیار و ساتین است. شیلا خداداد به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد.

ازدواج شیلا خداداد با جراح زیبایی

ظاهرا دکتر سرکارات پس از عمل و در حالی که خانم خداداد پس از جراحی بینی اش تازه به هوش آمده بود او را از خانواده اش خواستگاری کرده است و این زوج حالا دو فرزند به نام های سامیار و ساتین دارند. خانم خداداد که با سریال مسافری از هند به شهرت رسید شهروندی آمریکا را هم دارد و ظاهرا فرزندانش را در آمریکا به دنیا آورده است.

در همین رابطه چندی پیش فهرستی از اسامی بازیگرانی منتشر شد که فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا آورده اند. خانم خداداد پس از انتشار این فهرست نوشت: آخ آخ من که خجالت کشیدم..الان سامیار و ساتین رو قورت میدم و دوباره در وطن به دنیا میارمشون!

ماجرای دعوای جنجالی شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی

به نظر می رسد که بعد از گذشت چندین سال، خانم ضیغمی چندان از نتیجه عمل بینی اش رضایت نداشت و آنطور که خودش در صفحه اینستاگرامی اش اعلام کرده بود به خاطر ناموفق بودن عمل اولیه مجبور به پیوند غضروف بینی شده بود.

خانم خداداد هم البته این انتقاد را بی پاسخ نگذاشت و در یک پست اینستاگرامی بلند بالا افتخارات و مدارک تحصیلی و دانشگاه همسرش را به رخ کشید.

حالا پزشک جراح خانم ضیغمی ویدیوی جدیدی از نتیجه عمل بینی دوم ایشان را در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرده که حسابی خبر ساز شده است. در این ویدیو بینی جدید نیوشا ضیغمی از تمامی زوایا دیده می شود و باید منتظر باشیم و ببینیم واکنش شیلا خداداد به این ویدیو چیست. بد نیست اشاره کنیم که این دومین ویدیوی خبرساز خانم ضیغمی طی چند روز اخیر است و پیشتر این هنرپیشه با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی که در آن به سبک گروه ۲۵ باند خوانندگی کرده بود خبرساز شده بود.

شیلا خداداد کیست؟

شیلا خداداد (زاده ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شیلا خداداد دوران تحصیل خود را سپری کرد و در سال ۱۳۷۵ وارد دبیرستان شد. در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال ۱۳۷۸ فارغ‌ التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت. در دانشگاه آزاد رشته شیمی محض را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.

کودکی شیلا خداداد

شیلا خداداد: خیلی شیطنت داشتم و بازیگری رویای کودکی ام نبود، مادرم سعی داشت مرا به حرفه موسیقی و نوازندگی سوق دهد، به همین خاطر از کودکی، تحت تعلیم سازهای پیانو، ویلن و گیتار و... قرار گرفتم، تمام سازهایم هنوز منزل مادری ام هست، اما هیچ کدام را پیگیر نشدم و در حال حاضر، هیچکدام از آموزه های موسیقی ام، به خاطر نیست!!

ورود شیلا خداداد به سینما

شیلا خداداد به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه شیلا خداداد، فوتبال و والیبال، و تیم مورد علاقه‌اش استقلال است. او با بازی در فیلم اعتراض به سینما آمد.

قصه بازیگری شیلا خداداد از کجا آغاز شد؟

شیلا خداداد: تازه دیپلم گرفته بودم و منتظر نتیجه کنکور بودم، که یک روز داشتم به داروخانه می رفتم تا برای مادرم دارو بگیرم. آنجا با آقای مسعود کیمیایی مواجه شدم. درباره سینما صحبت کردیم و ایشان به من پیشنهاد بازی در فیلم شان را دادند. پس از بازی در فیلم اعتراض به کلاس های بازیگری رفتم و آقای علی ژکان خیلی برای من در زمینه رشد در بازیگری زحمت کشیدند.