به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، افرادی که به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت تمایل دارند باید اعتبار شغلی مورد نظر این مجموعه را داشته باشند و بتوانند ضامن رسمی و معتبری ارائه دهند. لازم به ذکر است که در صورت پرداخت این تسهیلات امکان هزینه آن برای خرید هر نوع کالایی وجود ندارد. در واقع افراد با این مبلغ ملزم به خرید از فروشگاه‌های طرف حساب بانک ملت هستند.

براساس اطلاعات موجود، افراد با این تسهیلات امکان خرید از ایران رادیاتور و پاکشوما را دارند. علاوه بر این دو برند، امکان خرید با تسهیلات مذکور از برند اسنوا، دوو و بست نیز وجود دارد. ضمنا این تسهیلات به افرادی پرداخت می‌شود که قبلا از آن استفاده نکرده باشند.

نکاتی مهم و حائز اهمیت درباره وام 200 میلیون تومانی طرح حامی بانک ملت

سود این وام طبق تصویب بانک مرکزی 23 درصد است و افراد بعد از دریافت امکان پرداخت اقساط را طی حداقل 12 ماه و حداکثر 36 ماه دارند.

لازم به ذکر است که به منظور دریافت وام، سپرده متقاضی مسدود نخواهد شد و ضمنا به هیچ وجه نیاز به ایجاد میانگین حساب برای دریافت این تسهیلات نیست.

با توجه به شرایط مذکور افراد باید ماهیانه 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان قسط بدهند. کل سود این تسهیلات به 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود و جمع رقم وام و سود آن نیز 278 میلیون و 709 هزار و 995 تومان اعلام شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید