به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، گروه کرمان موتور یکی از مطرح‌ترین مجموعه‌های فعال در حوزه تولید خودرو در ایران است که محصولات آن طرفداران زیادی در بین مردم دارند. ثبت‌نام محصولات این کارخانه هم مثل ثبت نام سایپا و ثبت نام ایران خودرو به‌صورت آنلاین و از طریق سایت فروش کرمان موتور یا سامانه فروش یکپارچه ایران خودرو انجام می‌شود.

ما در این محتوا در مورد آخرین اخبار ثبت نام کرمان موتور ۱۴۰۲، جدیدترین فراخوان آن، زمان‌بندی و شرایط ثبت‌نام و درنهایت قیمت برخی از محبوب‌ترین محصولات آن با شما صحبت خواهیم کرد.

اگر شما هم قصد خرید محصولات کرمان موتور را دارید، مطالعه این محتوا می‌تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

آخرین اخبار ثبت نام کرمان موتور

در این بخش به آخرین اخبار گروه صنعتی کرمان موتور که یکی از تولیدکنندگان مطرح انواع خودرو به‌شمار می‌آید، خواهیم پرداخت.

ثبت نام محصولات کرمان موتور از طریق سامانه یکپارچه در آذر ماه

در آخرین فراخوان ثبت نام گروه خودروسازی کرمان موتور از طریق سامانه یکپارچه وزارت صمت در آذرماه ۱۴۰۲، امکان ثبت‌نام خودروهای جک جی ۴، جک اس ۳ و کی ام سی x5 فراهم شده است. در این فراخوان امکان پرداخت قسطی هزینه محصولات جک وجود دارد، ولی شرایط فروش کی ام سی x5 فقط به‌صورت نقدی است.

 

ثبت نام محصولات کرمان موتور در بورس کالا
گروه خودروسازی کرمان موتور برای عرضه مستقیم محصولات به مصرف‌کنندگان واقعی از بهمن ۱۴۰۲ برخی از محصولات خود را در بورس کالا به فروش می‌رساند. در آخرین مرحله عرضه محصولات این گروه خودروسازی در بورس کالا، تعداد ۱۰۰ دستگاه خودرو kmc t8 با شرایطی که در جدول زیر مشاهده می‌کنید، عرضه شدند؛ البته میزان عرضه در این طرح می‌تواند تا سقف ۵۰۰ دستگاه هم افزایش یابد.

مدل خودرو kmct8

تعداد عرضه در بورس کالا ۱۰۰
رنگ مشکی
تاریخ تحویل ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
جمع کل مالیات و عوارض ۱۲ درصد از قیمت نهایی محصول
میزان پیش‌پرداخت ۱۰ درصد از قیمت پایه
قیمت پایه ۱ میلیارد و ۴۴۹ میلیون
هزینه جانبی ۲۷.۰۲ میلیون

شکستن رکورد ماهانه تولید کرمان موتور در شهریور ۱۴۰۲

تعداد تولیدات کرمان موتور در شهریور ماه ۱۴۰۲ به رکورد جدید ۷۰۱۵ دستگاه رسید. این رکورد که افزایش حدود ۳۴ درصدی نسبت به پنج ماه اول سال ۱۴۰۲ را نشان می‌دهد، برای تعداد تولیدات ماهانه این شرکت گزارش شده است.

 

به‌علاوه میزان تولید کرمان موتور در ۶ ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۵۵ درصد افزایش داشته است که همین موضوع افزایش قابل توجه تولیدات این مجموعه را نشان می‌دهد.

 

فروش اقساطی کرمان موتور در مرداد ۱۴۰۲
بر اساس طرح جدید فروش اقساطی کرمان موتور تحویل فوری،  امکان خرید اقساطی محصولات این گروه خودروسازی از تاریخ ۱۴ مرداد برای افرادی که در طرح‌های قبلی فروش سامانه یکپارچه ثبت‌نام نکرده‌اند، فراهم شد.

 

در این طرح، ثبت نام محصولات کرمان موتور شامل انواع مدل‌های جک و کی ام سی با اقساط ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه امکان‌پذیر است که فاصله زمانی بین اقساط ۳ ماه در نظر گرفته شده و اولین سررسید آن در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ است.

 

کسب عنوان برترین تولید کننده خودرو توسط کرمان موتور
کرمان موتور یکی از شناخته‌شده‌ترین مجموعه‌های تولیدکننده خودرو در ایران است که در تیر ماه ۱۴۰۲ موفق به کسب عنوان برترین تولیدکننده خودرو در ایران شد.

 

این مجموعه با اشتغال‌زایی برای حدود ۵۰۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و تولید محصولات باکیفیت توانسته است نقش موثری در بازار خودرو ایران و تولید اشتغال در کشور داشته باشد.

 

ثبت رکورد جدید برای تولید روزانه کرمان موتور
کرمان موتور با تولید ۲۴۷ خودرو از انواع محصولات خود در تاریخ ۳ تیر ۱۴۰۲، رکورد جدیدی برای بیشترین تولید روزانه خود ثبت کرد. رکورد قبلی این گروه خودروسازی در خرداد ۹۴ برابر با ۲۲۵ دستگاه مختلف بود.

 

جدیدترین فراخوان ثبت نام کرمان موتور در سامانه یکپارچه وزارت صمت

 

در جدیدترین فراخوان فروش محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه که از ۷ اسفند آغاز شد و پس از تکمیل ظرفیت در ۹ اسفند به اتمام رسید، دو خودرو جک J4 و جک S3 AT با موعد تحویل ۹۰ روزه برای فروش ارائه شدند.

 

زمان بندی ثبت نام کرمان موتور
کرمان موتور یکی از گروه‌های خودروسازی مطرح کشور است که متقاضیان می‌توانستند محصولات آن را در دو مرحله از اجرای طرح فروش یکپارچه وزارت صمت انتخاب کنند.

 

بعد از ثبت‌نام متقاضیان از طریق سامانه یکپارچه و انجام قرعه‌کشی، اولویت این افراد مشخص شد و بر اساس همین اولویت‌ها، زمان‌بندی ثبت‌نام انجام گرفت و امکان نام‌نویسی برای این افراد فراهم شد.

 

به‌علاوه برای طرح‌های پیش فروش کرمان موتور که به‌صورت مستقل از سوی این مجموعه صورت می‌گیرد، امکان ثبت‌نام و تحویل محصولات بر اساس زمان‌بندی مشخص‌شده وجود دارد.

 

شرایط ثبت نام کرمان موتور
برای ثبت نام محصولات کرمان موتور برخی از شرایط که برای ثبت نام ایران خودرو و سایپا وضع شده‌‌اند، وجود ندارند و می‌توان از طریق ثبت نام در سامانه یکپارچه برای نام‌نویسی این محصولات اقدام کرد.

 

نکته قابل توجه این است که برای ثبت‌نام در طرح‌های فروش نقدی باید کل مبلغ خودرو را در هنگام نام‌نویسی واریز کنید؛ در طرح‌های فروش اقساطی کرمان خودرو تحویل فوری هم باید بخشی از مبلغ کل این محصولات در هنگام ثبت‌نام پرداخت شود.

قیمت محصولات کرمان موتور

قیمت محصولات کرمان خودرو در کارخانه و بازار با یکدیگر متفاوت است. لیست قیمت کارخانه محصولات کرمان خودرو را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نوع خودرو قیمت کارخانه به تومان

جک S3 با گیربکس اتوماتیک ۹۱۰.۴۵۰.۰۰۰
جک S5 با گیربکس اتوماتیک ۱.۲۴۶.۸۹۰.۰۰۰
جک جی J4 ۷۷۹.۶۰۰.۰۰۰
کی ام سی J7 ۱.۲۸۱.۸۸۰.۰۰۰
کی ام سی T8 ۱.۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰
کی ام سی T9 توربو ۱.۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰
کی ام سی X5 توربو ۱.۳۴۰.۵۰۰.۰۰۰

در جدول بالا آخرین قیمت کارخانه محصولات کرمان موتور را مشاهده می‌کنید. البته با توجه به شرایط بازار، قیمت بازار این خودروها بیشتر از این مقدار و معمولا همیشه در نوسان است.

سخن آخر

کرمان موتور یکی از گروه‌های خودروسازی مطرح است که محصولات آن طرفداران زیادی در بین متقاضیان دارد. ما در این محتوا به آخرین اخبار این گروه خودروسازی و جدیدترین فراخوان ثبت‌نام آن پرداختیم؛ در پایان هم شرایط ثبت نام کرمان خودرو و قیمت انواع محصولات آن را با هم مرور کردیم. آیتول یک سامانه جامع خدمات خودرو است که خدماتی مانند استعلام و پرداخت خلافی، نوبت دهی تعویض پلاک، استعلام عوارض آزادراهی،  پرداخت طرح ترافیک ، مالیات نقل و انتقال خودرو و صدها خدمت دیگر را ارائه می‌دهد.