به گزارش پایگاه خبری نشان :
خبرنگار:الهام کریمی، قیمت دلار امروز، در آخرین روز معاملاتی هفته هنگام بازگشایی افزایشی ۵۰۰ تومانی داشت و همچنین این اسکناس آمریکایی امروز به پله هفتم در کانال اول کریدور ششم پا گذاشت.  از سوی دیگر در بازارهای موازی نیز طلا و سکه نسبت به نرخ بازگشایی معاملات امروز روندی رو به بالا را پشت سر گذاشتند.

قیمت طلا و سکه 11 فروردین 1403

قیمت سکه امامی با اندکی افزایش نسبت به روز چهارشنبه، روی رقم 38 میلیون و 779 هزار تومان ایستاد. این فلز گرانبها از شنبه چهارم فروردین‌ماه تا امروز، 0.01 درصد کاهش قیمت داشته است.

قیمت سکه بهار آزادی اما در کانال 36 میلیون تومانی باقی ماند و این قطعه طلایی در قیمت 36 میلیون و 25 هزار تومان دادوستد شد. قیمت سکه بهار آزادی از ابتدای هفته تا امروز نوسان چشمگیری را تجربه نکرده است.

در این بین انوع دیگر سکه یعنی، نیم‌سکه، ربع سکه و سکه گرمی از هفتم فروردین‌ماه در شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز به‌روزرسانی نشده و در همان قیمت‌های پیشین ثابت باقی مانده‌اند.

بر این اساس نیم‌سکه 23 میلیون و 200 هزار تومان، ربع سکه 14 میلیون و 400 هزار تومان و سکه گرمی هفت میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت طلای 18 عیار با افزایشی نسبی در مقایسه با روز چهارشنبه روی قیمت سه میلیون و 276 هزار و 700 تومان ایستاده است. قیمت مثقال طلا نیز امروز 14 میلیون و 179 هزار تومان ثبت شده است. بازدهی قیمت طلا 18 عیار از شنبه تا لحظه تنظیم این گزارش معادل 0.7 درصد برآورد می‌شود.

همچنین بازار طلای جهانی حاکی از آن است که قیمت انس جهانی طلا امروز دو هزار و 208 دلار بوده است.