به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، دنا پلاس شش سرعته یکی از محصولات جدید ایران خودرو است که طرفداران بسیاری دارد. ایران خودرو محصول دنا پلاس را با شرایط ویژه برای متقاضیان عرضه کرده است. در صورت تمایل به خرید دنا پلاس شش سرعته با تحویل 90 روزه هستید به شرایط آن توجه کنید.

ایران‌خودرو در روز یکشنبه، ۲۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳، شرایط واریز وجه و خرید دنا پلاس شش‌سرعته را برای متقاضیان خرید این خودرو فعال کرد.

به گزارش دیجیاتو، متقاضیان خرید دنا در قالب سامانه یکپارچه با اولویت بهار ۱۴۰۳، مطابق جدول زیر می‌توانند نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند. متقاضیان ۱۰ روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. زمان فعال‌سازی این بخشنامه روی سایت esale.ikco.ir بعد از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو است.

شرایط واریز وجه و خرید دنا پلاس شش‌سرعته، فروردین ۱۴۰۳:

همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، مشتریان دو راه برای خرید دنا پلاس شش‌سرعته دارند. در گام نخست، آن‌ها می‌توانند این خودرو را به‌صورت نقدی با پرداخت قطعی و موعد تحویل ۹۰ روز کاری (حدود سه ماه و نیم عادی) خریداری کنند. هم‌اکنون قیمت دنا پلاس شش‌سرعته در بازار آزاد از یک میلیارد تومان فراتر رفته است. به‌عبارتی، می‌توان گفت که خریداران این خودرو درحال‌حاضر سودی نیم میلیارد تومانی را کسب خواهند کرد.

در روش دوم متقاضیان قادرند با روش پیش‌خرید، اتومبیل مطلوب خود را درنظر بگیرند. البته باید توجه داشت که در این حالت، قیمت خودرو غیرقطعی است و در زمان تحویل آن، یعنی شهریورماه ۱۴۰۳ مشخص خواهد شد.

نکات بخشنامه ایران‌خودرو به شرح زیر هستند:

کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) درخصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.

برنامه‌های پیش‌فروش ارائه‌شده در جدول مشمول مصوبه ۴۷۳ شورای رقابت است. درصورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش‌پرداخت مشمول افزایش قیمت نمی‌شود