به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، پژو 207 اتوماتیک مدل 1403 در این فروش اقساطی 953 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. برای خرید 207 اقساطی پرداخت حداقل 50 در صد از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت الزامی بوده و امکان استفاده از اقساط بلند مدت وجود دارد.

برای فروش این خودرو اقساط 6، 12، 18، 24 و 30 ماهه در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است که تحویل خودرو نیز فوری بوده و سند به نام خریدرار ثبت می‌گردد.

در جدول زیر مبلغ دقیق اقساط قابل مشاهده است.

مشخصات فنی پژو 207 اتوماتیک

پژو ۲۰۷ اتوماتیک با یک تفاوت بزرگ نسبت به مدل‌های فرانسوی در ایران تولید و به بازار عرضه شد. این تفاوت بزرگ به موتور 207 مربوط می‌شود‌. موتور به کار رفته در پژو ۲۰۷ اتوماتیک همان موتور TU۵ پژو ۲۰۶ است و به همین دلیل پژو ۲۰۷ تولید شده در ایران خودرو با شناسه پژو 207i شناخته می‌شود. این خودرو مجهز به یک پیشرانه ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی TU۵ با قدرت ۱۰۵ اسب بخار است که توان تولید حداکثر گشتاور ۱۴۲ نیوتن‌متری را دارد. در پژو  207 اتوماتیک برای دریافت و انتقال نیرو به چرخ‌های جلو، از جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات این فروش اقساطی می‌توانند به وبسایت‌های فروش آنلاین خودرو همچون کیان خودرو، سپند خودرو، خودرو شاپ و غیره مراجعه کنند.

منبع:کاماپرس