به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، قیمت خودرو امروز ، سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1403، نسبت به روزهای اخیر تغییر چندانی پیدا نکرده‌ است. در حالی که یک خودرو از محصولات بهمن‌موتور 50 میلیون تومان ارزان شد، اما همچنان نرخ خودروهای داخلی به کما رفته است.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو از ابتدای روز جاری باثبات گزارش می‌شود.

قیمت خودرو در بازار داخلی

قیمت خودرو صبح امروز نسبت به گذشته افت و خیز چندانی نداشته است.

کوییک S، محصول اقتصادی سایپا، از روز گذشته تاکنون چهار میلیون تومان ارزان شد؛ چنان‌که اکنون با نرخ 436 میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش می‌شود.

اطلس، جدید‌ترین محصول سایپا، نیز با کاهش 3.5 میلیون تومانی، در حال حاضر 581 میلیون تومان در کانال‌های معاملاتی قیمت‌گذاری می‌شود.

تارا اتوماتیک V4، محصول لوکس ایران‌خودرو، با 10 میلیون تومان افت بها، به قیمت یک میلیارد و 135 میلیون تومان معامله می‌شود.

رانا پلاس از دیگر خودروهای خاص و پرطرفدار ایران‌خودرو  با کاهش هفت میلیون تومانی به قیمت 635 میلیون تومان در بازار آزاد به فروش می‌رود.

قیمت خودروهای خارجی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز به‌جز چند محصول باثبات گزارش می‌شود.

دیگنیتی پرایم، محبوب‌ترین محصول بهمن‌موتور که در دسته کراس اوورهای کوپه قرار دارد، با کاهش 30 میلیون تومانی در کانال‌های معاملاتی با قیمت یک میلیارد و 960 میلیون تومان ارزش‌گذاری می‌شود.

کی‌ام‌سی J7 اولین خودرو با لوگوی جدید کرمان‌موتور نیز با افت 20 میلیون تومانی، یک میلیارد و 810 میلیون تومان معامله می‌شود.

تیگو7 پرو پرمیوم این محصول جذاب با آینه الکتروکرومیک تنها محصول مدیران‌خودرو است که نسبت به روزهای گذشته 20 میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و با دو میلیارد و 105 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

بستیون T77، محصول جذاب بهمن‌موتور، با کاهش چشمگیر 50 میلیون تومانی، دو میلیارد و 750 میلیون تومان معامله می‌شود.